Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Dziecko Nie Żyje

Dziecko Nie Żyje

policja
27.12.2023 08:19 Dramat w Łodzi. 15-latek spotkał się z dziewczyną, chwilę później już nie żył

Tragiczne sceny rozegrały się w święta w centrum Łodzi. 15-latek spotkał się ze swoją dziewczyną, chwilę potem zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Śledczy badają monitoring i wyjaśniają szczegóły tajemniczej sprawy. Przekazano wstępne ustalenia.

Międzyzdroje wypadek znicz
25.12.2023 11:00 Nie żyją 4 osoby. Burmistrz ogłosił żałobę w polskim mieście

Jest reakcja władz Międzyzdrojów na tragedie, jakie w ostatnich dniach dotknęły całe miasto. Burmistrz Mateusz Bobek podjął poruszającą decyzję po tym, jak w sobotę i niedzielę (23 oraz 24 grudnia) na ulicach miejscowości doszło do dramatycznych wypadków. W ich wyniku zmarły aż cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko. 12-latka wciąż walczy o życie w szpitalu.

policja
23.12.2023 20:38 Międzyzdroje. Kierowca wjechał w pieszych. Nie żyją trzy osoby

Ogromna tragedia w Międzyzdrojach (woj. zachodniopomorskie). Kierowca samochodu osobowego wjechał w pieszych i uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając im pomocy. Śmierć poniosły trzy osoby, w tym 7-letnia dziewczynka. Po obławie na mężczyznę, w której udział brali wszyscy policjanci z jednostki, sprawca został zatrzymany.

karetka
12.12.2023 12:18 Tragiczny wypadek w Jastrzębiu. Dwie nastolatki potrącone przez samochód, jedna nie żyje

Tragiczny wypadek w Jastrzębiu (woj. kujawsko-pomorskie) w powiecie lipnowskim. W poniedziałek 11 grudnia około godz. 18.10 samochód osobowy potrącił dwie nastolatki w wieku 16 i 12 lat. Jedna z dziewczyn zmarła.

straż pożarna
10.12.2023 16:10 Dęblin. Tragedia nad Wisłą. 14-latek błagał o pomoc, w akcji wszystkie służby

Dramatyczne doniesienia z Dęblina (woj. lubelskie). Podczas zabawy nad Wisłą, dwaj młodzi chłopcy zauważyli, jak do wody wpadł 14-latek. Świadkowie wypadku, widząc, że nastolatek macha rękami i prosi o pomoc, natychmiast wezwali na miejsce służby ratunkowe. Niestety, akcja miała tragiczny finał.

Ambulans
06.12.2023 15:42 Nie pomógł nawet śmigłowiec LPR. Nie żyje 6-miesięczne niemowlę

Wstrząsające sceny w Inwałdzie (woj. małopolskie). Pomimo szybkiej reakcji ratowników medycznych, nie udało się uratować życia półrocznego niemowlęcia. Przyczyny śmierci dziecka są wyjaśniane. Sprawa budzie kontrowersje, bowiem policja o całym zdarzeniu dowiedziała się… z mediów.

straż pożarna świeczka
06.12.2023 12:53 Pod 16-latkiem załamał się lód, chłopiec nie żyje. Sąsiadka przerwała milczenie

Choć zima dopiero przed nami, w statystykach już odnotowano jej pierwsze ofiary. Jedną z nich jest 16-letni Robert z Bochotnicy, pod którym w poniedziałek załamał się skuwający rzekę lód. Na ratunek chłopcu ruszył jego własny ojciec, ale on sam nieomal przypłacił to życiem. Portal Interia rozmawiał o tragedii z sąsiadką zmarłego nastolatka, której relacje są wyjątkowo dramatyczne.

Natalia z Andrychowa cmentarz
06.12.2023 11:21 Pogrzeb 14-letniej Natalii z Andrychowa. Dziewczynka spoczęła w symbolicznym miejscu

Śmierć 14-letniej Natalii z Andrychowa jeszcze długo nie będzie dawała spokoju wielu osobom poruszonym jej tragiczną historią. Dziewczynka spoczęła już na cmentarzu w rodzinnym grobie, ale rany, jakie spowodowało jej odejście, tak szybko się nie zabliźnią. Jak wiadomo, dramat jest o tyle wielki, że rodzina nastolatki zaledwie kilka lat temu doświadczyła innej, ogromnej tragedii. Właśnie dlatego Natalkę pochowano tuż obok jej zmarłej przedwcześnie mamy.

Pogrzeb
05.12.2023 14:25 Pogrzeb 14-letniej Natalii z Andrychowa. Ksiądz zwrócił się do ojca dziewczynki

Śmierć 14-letniej Natalki z Andrychowa wstrząsnęła całą Polską. Dziewczynka spędziła na mrozie kilka godzin. Nikt z przechodniów nie zainteresował się jej losem. 14-latka zmarła w szpitalu. We wtorek 5 grudnia odbył się pogrzeb dziewczynki. Podczas ceremonii ze strony księdza padły wzruszające słowa. 

straż pożarna
05.12.2023 08:50 Tragedia w polskiej miejscowości. 15-latek po szkole poszedł na ryby, nie żyje

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek 4 grudnia w Bochotnicy (woj. lubelskie). 15-letni chłopiec po południu wybrał się na ryby, długo nie wracał. Powiadomiono służby. Strażacy, którzy pojawili się na miejscu, zauważyli wykuty przerębel i połamany lód.

policja znicz
02.12.2023 15:17 Ekspert grzmi po śmierci 14-letniej Natalii. "Ktoś musi za to odpowiedzieć"

Trwa wyjaśnianie sprawy śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa. Dziewczynka zmarła w szpitalu po tym, jak została znaleziona w głębokiej hipotermii pod jednym z miejskich marketów. Wcześniej zgłaszała tacie, że źle się czuje i nie wie, gdzie jest. Śledczy badają teraz, czy policja dochowała wszelkich koniecznych procedur, aby zapobiec tragedii. Zdaniem eksperta i byłego funkcjonariusza Macieja Karczyńskiego, oczywistym jest, że za dramat “ktoś musi odpowiedzieć”.

policja
02.12.2023 09:30 Śmierć 14-letniej Natalii z Andrychowa. Są nieoficjalne ustalenia, chodzi o zachowanie policji

Wokół tragicznej śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa jeszcze długo nie będzie cicho. Historia dziewczynki poruszyła wszystkich, szkoda tylko, że tak późno. Wiele osób wciąż nie potrafi przejść nad sprawą do porządku dziennego i zastanawia się nad tym, czy dramatu można było uniknąć. Postępowanie odpowiednich służb trwa, jednak media dotrzeć miały do nowych, wysoce martwiących ustaleń na temat działań policji.

pilne
01.12.2023 13:42 Są wstępne wyniki sekcji zwłok 14-latki z Andrychowa. Zaskakujące ustalenia prokuratury

Znana jest wstępna przyczyna śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa. Dziewczynka zmarła po tym, jak została znaleziona wyziębiona pod jednym ze sklepów w mieście. Na ten moment ustalenia prokuratury są wstrząsające. To ogromna tragedia.

radiowozy, screen pożegnania
01.12.2023 12:20 Mieszkańcy poruszeni śmiercią 14-letniej Natalki. Szkoła żegna uczennicę, wzruszający wpis dyrektorki

Nie żyje 14-latka, która przez kilka godzin siedziała przed jednym ze sklepów w Andrychowie. Dziewczynka była wyziębiona, umarła w szpitalu. Tragedia poruszyła niemal całą Polskę. Szkoła, do której chodziła, opublikowała przejmujące pożegnanie.  “Zapamiętamy Cię jako jako radosną i życzliwą dziewczynę” - napisała dyrektorka II LO im. Marii Dąbrowskiej w Kętach.

karetka
30.11.2023 20:16 Śmierć 14-latki z Andrychowa. Porażająca relacja mężczyzny, który ją odnalazł

Nie milknął echa po tragicznej śmierci 14-letniej Natalii z Andrychowa. Dziewczynka zmarła po tym, jak przez kilka godzin siedziała wyziębiona w okolicach jednego z lokalnych sklepów. W rozmowie z TVN24 wstrząsającą relacją podzielił się pan Rafał, który odnalazł 14-latkę.

Policja
29.11.2023 22:36 Nie żyje 14-latka z Andrychowa. Wyziębione dziecko przez kilka godzin mijali przechodnie

Tragiczne informacje napłynęły w środę 29 listopada po południu z Krakowa. Nie żyje 14-latka, która zaginęła w Andrychowie we wtorek nad ranem. Wyziębiona dziewczynka przez kilka godzin siedziała przed jednym ze sklepów, mijana przez przechodniów.

szkoła
24.11.2023 17:49 Tragedia w szkole podstawowej. 15-latek zginął na oczach kolegów, miał być prześladowany

Tragiczne sceny w jednej ze szkół podstawowych. 15-letni Roman zginął na oczach kolegów, skacząc z dachu budynku. Na jaw wychodzą nowe fakty ws. jego śmierci. Chłopiec mógł być prześladowany przez rówieśników. Rodzice nie mają żadnych wątpliwości.

puszczykowo policja
21.11.2023 14:09 Nowe informacje ws. zbrodni w Puszczykowie. Ujawnili, co działo się po zbrodni

Z godziny na godzinę na jaw wychodzą coraz bardziej porażające szczegóły dotyczące potrójnego zabójstwa w Puszczykowie. Służby wiedzą już, kiedy miało dojść do zbrodni, a co za tym idzie, jak długo Serhii T. i jego pasierb mieszkali ze zwłokami ofiar. 11-letni chłopiec przez wiele dni był oszukiwany przez ojczyma na temat losu swojej matki i sióstr. Bliscy zamordowanych nie mają dla oprawcy żadnej litości.

zatrzymany
20.11.2023 15:33 Zabił żonę i dwie córki. 42-latek rozpłakał się, gdy usłyszał to pytanie. Prokuratura ujawnia wstrząsające szczegóły

Prokuratura w Poznaniu poinformowała w poniedziałek 20 listopada, że zakończyło się przesłuchanie 42-letniego mężczyzny podejrzanego o zabójstwo żony i dwójki dzieci w Puszczykowie. 42-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Ujawniono wstrząsające szczegóły zbrodni. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

policja
20.11.2023 14:07 Nowe ustalenia ws. potrójnego zabójstwa w Puszczykowie. Ujawniono szczegóły

Kolejne, porażające szczegóły dotyczące zbrodni w Puszczykowie. Do nowych ustaleń mieli dotrzeć dziennikarze Wirtualnej Polski. Według ich wiedzy, potwierdza się informacja jakoby zabójstwa miał dokonać 42-letni ojciec i mąż ofiar. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę na terenie jednej z galerii handlowych w Poznaniu, prawdopodobnie kilka dni po dokonaniu zabójstwa. To jednak nie wszystko, bowiem dalsze doniesienia dosłownie mrożą krew w żyłach.

taśma policyjna
19.11.2023 12:43 Potrójne zabójstwo w Puszczykowie. Policja przekazała nowe informacje

Coraz więcej wiadomo o zbrodni, do której miało dojść w Puszczykowie pod Poznaniem. W niedzielę głos na temat znalezienia w domu jednorodzinnym ciał trzech osób zabrał rzecznik wielkopolskich policjantów mł. insp. Andrzej Borowiak. Funkcjonariusz przekazał najnowsze wieści na temat zatrzymanego w sprawie mężczyzny. Zdementował też krążącą w mediach informację na temat jednego z domowników.

policja
19.11.2023 08:14 Ciała trzech osób w domu w Puszczykowie. Sąsiedzi i burmistrz zabrali głos

W sobotę 18 listopada w Puszczykowie (woj. wielkopolskie) doszło do makabrycznego odkrycia. W jednym z domów ujawnione zostały ciała młodej kobiety i jej dwóch małych córek, a policja zatrzymała ojca dzieci. Sąsiedzi rodziny cały czas są w szoku, głos zabrał także burmistrz. Andrzej Balcerek nie ukrywa nawet, że lokalna społeczność przeżyła ogromny wstrząs.

cmentarz Grzegorz Borys
16.11.2023 16:34 Zamordowany Oluś Borys z Gdyni został pochowany. Widok jego grobu łamie serce

Zabójstwo 6-letniego Olka z Gdyni poruszyło cała opinię publiczną. Ból, z jakim musieli zmierzyć się jego najbliżsi jest nie do wyobrażenia, zwłaszcza, że za zbrodnią miał stać ojciec dziecka. Przez długi czas rany nie mogły zacząć się goić, bo rodzina chłopca czekała na pozwolenie śledczych, by wyprawić mu godny pogrzeb. Ten, jak się okazuje, w końcu miał miejsce i Aleksander spoczął w grobie. Jego widok dosłownie wyciska z oczu łzy.

taśma policyjna
14.11.2023 14:14 Szabda. Robotnicy znaleźli ciało trzylatki. Rodzice dziecka usłyszeli zarzuty

Potworna zbrodnia, do której miało dojść w Szabdzie, dosłownie nie mieści się w głowie. Trudno bowiem pojąć rozumem to, że rodzice trzyletniej Mai mieli znęcać się nad nią oraz jej rodzeństwem, a ostatecznie doprowadzić do śmierci dziewczynki i ukryć jej zwłoki. Prokuratura twierdzi jednak, że ma twarde dowody. Przed Sądem Okręgowym w Toruniu właśnie ruszył proces w tej sprawie.

ambulans
13.11.2023 08:09 Wielkopolska. Nie żyje 3-miesięczne dziecko. Policja ustala okoliczności tragedii

W Rogoźnie Wielkopolskim (woj. wielkopolskie) doszło do tragedii. Nie żyje 3-miesięczny chłopiec. Jego ciało zostało zabezpieczone do sekcji, a policja ustala pod nadzorem prokuratury okoliczności śmierci dziecka.

policja dziecko
12.11.2023 15:41 Nie żyje 3-miesięczne niemowlę. Ciało znalazła matka, policja i prokuratura w akcji

Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 3-miesięcznego chłopca z Rogoźna Wielkopolskiego. Ciało dziecka znaleźć miała jego matka, która wezwała na miejsce służby. Na miejscu, jak podaje tvn24.pl, pracują policja, prokuratura i sądowy biegły. Na razie nikt nie został zatrzymany.

wypadek Wymysłów
11.11.2023 22:12 Zderzenie czterech pojazdów na S8. Nie żyje dziecko, sześć osób trafiło do szpitala

Dramatyczny wypadek na trasie S8 pod Mszczonowem (woj. mazowieckie). W zajściu udział brały aż cztery samochody. Sześć osób trafiło do szpitala, jest też ofiara śmiertelna - około 10-letnie dziecko. Na miejscu trwa akcja służb.

znicze
09.11.2023 17:20 To on złapał zabójcę 5-letniego Maurycego. Podziękowania usłyszał od samego prezydenta

Gdy zobaczył na ulicy mężczyznę, który chwilę wcześniej dźgnął śmiertelnie nożem małego chłopca, nie wahał się ani sekundy. Natychmiast rzucił się w pogoń i dzięki temu pomógł ująć zabójcę 5-letniego Maurycego. Pan Grzegorz Konopczyński bohaterem się nie czuje, ale gdyby nie jego heroiczny czyn, mogłoby dojść do jeszcze większej tragedii. Nic więc dziwnego, że jego pełna podziwu postawa została dostrzeżona przez samego prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka.