Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dziewczynka źle się poczuła w samolocie. Zmarła chwilę po lądowaniu
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 18.06.2024 07:47

Dziewczynka źle się poczuła w samolocie. Zmarła chwilę po lądowaniu

lotnisko
Fot. Wikimedia Commons/By Raysonho @ Open Grid Scheduler / Scalable Grid Engine - Own work, CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88722573

Tragedia na pokładzie samolotu. Ośmioletnia dziewczynka nagle źle się poczuła podczas lotu do Chicago. Wybierała się z całą swoją rodziną na wakacje, w przeciągu chwili rozegrał się dramat. Mimo awaryjnego lądowania i szybkiej reakcji służb, życia dziecka nie udało się uratować.

Dramat na pokładzie samolotu

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 13 czerwca, na pokładzie samolotu do Chicago. Ośmioletnia Sydney Weston z miejscowości Carl Junction w stanie Missouri nagle zaczęła się skarżyć na złe samopoczucie. Dziewczynka leciała z rodzicami i bratem na wakacje, wkrótce potem straciła przytomność.

Ksiądz wystosował zaskakujący apel. ”Dawaj dziesięcinę”. Nagranie niesie się po Polsce

8-latka źle się poczuła na pokładzie samolotu. Nie żyje

Jak podaje Daily Express US, rodzina ośmiolatki natychmiast powiadomiła personel pokładowy o jej stanie. Rozpoczęła się dramatyczna walka o uratowanie jej życia. Wkrótce pilot samolotu podjął decyzję o awaryjnym lądowaniu w Illinois. Tam na dziecko czekały już służby ratunkowe. Niestety, nie udało się uratować jej życia.

ZOBACZ: Wracali z pogrzebu, mieli wypadek. Nie żyje jedna osoba, nie pomógł nawet LPR

Dziewczynka zmarła w szpitalu

Zgodnie z informacją przekazaną przez biuro koronera, po wylądowaniu ośmiolatka nie oddychała i nie można było wyczuć u niej pulsu. Trafiła do szpitala w mieście Peoria, gdzie lekarze przegrali walkę o jej życie. Sekcja zwłok dziecka została zaplanowana na piątek, po której mają zostać opublikowane jej wyniki.