Goniec.pl
Przyjaciel Putina zdradził, że prezydent Rosji już dawno wygrał z rakiem

ALEXEI DRUZHININ/AFP/East News

Kolejne informacje o stanie zdrowia Putina. Przyjaciel zdradził, że walczył on z rakiem

22 Maja 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Stan zdrowia Władimira Putina skomentowany został przez przyjaciela prezydenta. Amerykański reżyser Oliver Stone ma z politykiem bezpośredni kontakt. Ujawnił, że Putin walczył z rakiem już wcześniej, ale z tego powodu właśnie w czasie koronawirusa został odizolowany od ludźmi. Przez to miał "stracić kontakt z rzeczywistością". Co więcej, proputinowski Amerykanin stwierdził, że jego przyjaciel został okłamany.

Władimir Putin już pokonał nowotwór? Taką teorię ma bliski przyjaciel prezydenta Rosji Oliver Stone. W czasie rozmowy w podcaście "Lex Clips" amerykański reżyser uchylił rąbka tajemnicy na temat stanu zdrowia polityka.

EN 01173232 0017

Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

CZYTAJ DALEJ

Niedawno media informowały o stanie zdrowia Władimira Putina i wskazywały, że przeszedł on tajną operację. Oliver Stone postanowił ustosunkować się do plotek o swoim przyjacielu. Rak przegrał wojnę z prezydentem Rosji już wcześniej?

Przyjaciel Putina: pokonał raka już wcześniej

Oliver Stone i Władimir Putin znają się osobiście. Amerykański reżyser nie ukrywa, że popiera działania prezydenta Rosji. Jego poglądy nie zmieniły nawet po tym, jak 24 lutego rosyjska armia zaatakowała Ukrainę.

Okazuje się, że przyjaciel Putina ma swoje zdanie na temat plotek o stanie zdrowia polityka. Doniesienia o walce prezydenta Rosji z rakiem nie są prawdą, gdyż Władimir Putin chorował już wcześniej?

- Myślę, że go (nowotwór - przyp. red.) pokonał, ale nadal był odizolowany podczas koronawirusa. Być może stracił kontakt z ludźmi - powiedział Oliver Stone. Amerykański reżyser podkreślił jednak, że nie jest tego pewny w 100 proc.

Rak miał - zdaniem przyjaciela prezydenta Rosji - zostać pokonany jeszcze w czasie pandemii koronawirusa. Kiedy świat skupiał się na wirusie SARS-CoV-2, Władimir Putin stawiał czoło nowotworowi.

To przez raka Putin zdecydował się na zaatakowanie Ukrainy?

Oliver Stone wyciągnął nietypowe wnioski ze swoich słów. Zdaniem proputinowskiego reżysera Władimir Putin z racji odizolowania od świata w czasie walki z nowotworem stracił kontakt z ludźmi, a co za tym idzie z rzeczywistością.

Co więcej, przyjaciel Władimira Putina wskazuje, że prezydent Rosji podjął decyzję o rozpoczęciu inwazji, gdyż został okłamany przez swój własny wywiad. Urzędnicy mieli źle przekazać faktyczną sytuację w kraju Wołodomyra Zełenskiego swojemu zwierzchnikowi.

Heroiczny wyczyn Łukaszenki, pomógł dziecku otworzyć sok

Dziecko chciało tylko napić się soku. Łukaszenka od razu kazał mu podejść, niebywałe nagranie

CZYTAJ DALEJ

- Być może nie był dobrze poinformowany o stopniu współpracy, jaki mogli zapewnić Rosjanie mieszkający na Ukrainie - stwierdził Oliver Stone, ponownie tłumacząc agresję Rosji na Ukrainę.

Amerykański reżyser w podcaście wskazał, że "to mógł być jeden z czynników, przez który błędnie oceniał konsekwencje wojny". Pełne poparcia słowa dla Władimira Putina zostały połączone z mocną krytyką Joe Bidena.

Amerykanin karci amerykańskiego prezydenta

Od początku wojny Joe Biden stanowczo opowiada się po stornie Ukrainy i uderza w działania Rosji oraz samego Władimira Putina. Nie podoba się to amerykańskiemu przyjacielowi prezydenta.

Oliver Stone stwierdził, że Joe Biden prezentuje "zimnowojenne myślenie". Sama wojna jest natomiast wykorzystywana przez niego w myśl rosyjskiej propagandy. Proputinowski reżyser powołując się na niewiarygodne źródła, wskazywał również, że nie dochodzi do zbrodni wojennych, a przebieg zdarzeń z Buczy jest zupełnie inny.

Tak wyglądało ukraińskie "studio" skąd Timur Mirosznyczenko relacjonował Eurowizję 2022

Niewiarygodne, gdzie Ukraińcy urządzili studio Eurowizji. Lokalizacja musiała zostać w pełni tajna

Niewiarygodne, jak wyglądało "studio" ukraińskiego dziennikarza Timura Mirosznyczenki, który relacjonował konkurs Eurowizji 2022. Komentator nadawał wprost ze schronu, a informacje o jego lokalizacji były pilnie strzeżone. Zdjęcia mówią same za siebie.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: o2

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Brakuje leków w aptekach, lekarze mają ograniczać ilość recept

Wiadomości

Dramat polskich seniorów, nie mają pieniędzy na leczenie. Farmaceuci ujawniają

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

Morawiecki wycofał się z obietnicy dla piłkarzy. Ekspert: "To postępująca erozja"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Władimir Putin: wojna w Ukrainie może być "długotrwałym procesem"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Białystok: Zaginął emerytowany ksiądz Jan Toczko

Czytaj więcej >

Wiadomości

Jest decyzja RPP ws. stóp procentowych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Władimir Putin: "Nie zwariowaliśmy. Jesteśmy w pełni świadomi, czym jest broń nuklearna"

Czytaj więcej >