Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek

Iwona Wieczorek
29.01.2024 13:24 Są nowe fakty ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Prokuratura niespodziewanie zabrała głos

Po koniec 2022 roku w Sopocie w okolicach budynku Zatoki Sztuki służby prowadziły intensywne prace. Wówczas media donosiły, że działania związane są ze sprawą Iwony Wieczorek. Technicy kryminalni na podstawie zebranych przez służby materiałów dowodowych poszukiwali jakichkolwiek śladów zaginionej. Teraz pojawiły się oficjalne informacje.

zaginiona kobieta iwona wieczorek pokój
19.12.2023 15:33 Nowe informacje ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Śledczy nie mają już wątpliwości

Zaginięcie Iwony Wieczorek pozostaje najgłośniejszą nierozwiązaną sprawą kryminalną w Polsce. Od 13 lat detektywi i śledczy nie znaleźli jednak żadnego tropu przybliżającego do rozwiązania zagadki, co stało się z kobietą. Teraz, zupełnie niespodziewanie, pojawiła się odpowiedź na jedno pytanie. Czy wielomiesięczne przeszukiwania sopockiej Zatoki Sztuki dały przełom w sprawie?

Iwona Wieczorek, Janusz Szostak
28.08.2023 11:22 Wdowa po Januszu Szostaku ujawnia porażające fakty. Jej mąż badał sprawę Iwony Wieczorek

Sprawa Iwony Wieczorek nadal pozostaje nierozwiązana. W 2021 roku zmarł dziennikarz śledczy Janusz Szostak, który przez wiele lat był zaangażowany w tę sprawę. Jego żona Aldona Błaszczyk-Szostak podzieliła się niepokojącymi informacjami.

Iwona Wieczorek matka
16.07.2023 11:12 Apel matki Iwony Wieczorek. Kobieta do sprawcy: "Przerwij milczenie"

Mimo upływu lat sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek nie przestaje intrygować. Zdeterminowana, by odkryć prawdę na temat tego, co stało się z 19-latką wciąż jest chociażby jej matka - Iwona Główczyńska. Z okazji tragicznej rocznicy zniknięcia córki kobieta zdecydowała się jeszcze raz zaapelować do mających jakąkolwiek wiedzę w sprawie. - Jeśli czytasz te słowa i wiesz, co się stało z moją córką, to przerwij milczenie - poprosiła.

Iwona Wieczorek i Anastazja Rubińska
09.07.2023 10:20 Tata zamordowanej Anastazji zwrócił się do matki Iwony Wieczorek. "Najgorsza prawda jest lepsza niż żadna"

Rodzina zamordowanej na Kos Anastazji przygotowuje się do ostatecznego pożegnania z 27-latką, które ma się odbyć na dniach. Gdy kobieta zaginęła, wiele osób odnajdywało w jej historii analogię do przypadku zniknięcia Iwony Wieczorek. Podobne myśli krążyły także po głowie ojcu wrocławianki. - Najgorsza prawda jest lepsza niż żadna - uważa po czasie pan Andrzej Rubiński, który skierował w stronę mamy poszukiwanej od lat 19-latki wyjątkowe słowa.

Iwona Wieczorek
04.07.2023 19:39 To dlatego zaginęła Iwona Wieczorek? Szokująca hipoteza

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek ciągnie się już prawie 13 lat, a organy śledcze i opinia publiczna nadal nie wiedzą, co stało się z 19-latką. Wokół historii dziewczyny narosło już bardzo wiele teorii, przy czym żadna z nich nie została potwierdzona. Nową, zupełnie nieznaną wcześniej wersję zdarzeń przedstawił chociażby w wywiadzie dla PAP inspektor Marek Dyjasz, którego zdaniem Wieczorek "miała jakąś tajemnicę". Jaką? Przypuszczenia policjanta są szokujące.

Iwona Wieczorek
22.06.2023 22:30 Zaskakujące wieści w sprawie Iwony Wieczorek. Zupełnie nowy trop

Sprawa Iwony Wieczorek powraca. Wszystko za sprawą niespodziewanego tropu. Mowa o poszlace związanej z Hiszpanią i ewentualnego wyjazdu 19-latki. Ten trop pojawiał się również w zeznaniach Pawła P.

Iwona Wieczorek
26.05.2023 14:08 Mama Iwony Wieczorek pokazała niepublikowane zdjęcia. Powstał też film o dziewczynie

Dzień matki przyniósł ze sobą nieoczekiwaną premierę. “Dzieciństwo Iwony Wieczorek” to film, który oglądać można na platformie Vodylla. Mama zaginionej nastolatki zdecydowała się na pokazanie przed kamerą niepublikowanych dotąd zdjęć. - Chciałam przywrócić jej godność, człowieczeństwo - powiedziała Iwona Kinda.

Iwona Wieczorek
25.05.2023 14:51 Pilny komunikat ws. Iwony Wieczorek. “Wstrząśnie opinią publiczną”

Szykuje się przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Emocje podnosi pilny komunikat i zapowiedź ujawnienia niepublikowanych dotąd wiadomości. To “wstrząśnie opinią publiczną”. Niespodziewanie padła deklaracja, że zmowa milczenia zaczyna pękać.

Iwona Wieczorek
10.05.2023 08:50 Tajemnicza śmierć mężczyzny, w tle sprawa Iwony Wieczorek. "Poszedł na grób ojca i się powiesił"

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek to z pewnością jedna z większych polskich zagadek kryminalnych XXI w. Dziewczyna zapadła się pod ziemię w lipcu 2010 r. i do dziś nie wiadomo, co tak naprawdę się z nią stało. W śledztwie dotyczącym jej zniknięcia wciąż pozostaje wiele znaków zapytania i budzących podejrzenia tropów, ale żaden z nich nie potrafił doprowadzić do rozwikłania zagadki. Wyjątkowo interesujący wydaje się przy tym być wątek dotyczący niejakiego Sławomira N. i jego znajomego Waldemara G. Pierwszy z nich zmarł w trzy lata temu, drugi natomiast powiesił się w nietypowych okolicznościach. Czy mężczyzna mógł posiadać jakąkolwiek wiedzę o poszukiwanej 19-latce?

Iwona Wieczorek
28.04.2023 18:35 Przejmujące słowa mamy Iwony Wieczorek. Przykra sytuacja, zwróciła się do jednej osoby

Mama Iwony Wieczorek znowu zabrała głos. Zwróciła się do babci podejrzanego ws. zaginięcia jej córki. Seniorka broni Pawła P. i wskazuje, że jej wnuk to pomocny i grzeczny człowiek. Babcia stwierdziła, że ona nie pomodli się o zaginioną 13 lat temu dziewczynę. Mama Iwony Wieczorek odpowiedziała w zaskakujący sposób. 

Iwona Wieczorek
26.04.2023 19:45 Zaginięcie Iwony Wieczorek. Opublikowano bulwersujące nagranie z wykorzystaniem AI

Sieć obiegło opublikowane na TikToku szokujące i nietaktowane nagranie z wykorzystaniem wizerunku Iwony Wieczorek. Wygenerowana komputerowo zaginiona z lekkim uśmiechem opowiada na nim o swojej tragedii i zachęca internautów do obstawiania, co się z nią stało. Bliscy kobiety są w szoku.

Paweł P., Iwona Wieczorek
26.04.2023 14:08 Nowe fakty ws. zaginiecia Iwony Wieczorek. Babcia Pawła P. przerwała milczenie, nie ma wątpliwości

Mijają kolejne lata, a śledczy wciąż nie potrafią rozwikłać zagadki jednego z bardziej tajemniczych zaginięć tego stulecia. To, co stało się w lipcu w 2010 roku z Iwoną Wieczorek, nie przestaje budzić zainteresowania opinii społecznej, a zdaniem niektórych, prawdziwym kluczem do odkrycia prawdy może być przyjaciel gdańszczanki, Paweł P. Mężczyzna od początku znajduje się w ścisłym gronie podejrzanych o zniknięcie nastolatki, jednak w jego obronie stanowczo staje 87-letnia babcia. Kobieta wreszcie zabrała głos i odniosła się do zarzutów stawianych wnukowi.

Zdaniem śledczych Paweł P. miał działać w grupie przestępczej.
16.04.2023 09:05 Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Paweł P. z kolejnymi zarzutami, prokuratura właśnie ujawniła

Nowe doniesienia ws. Pawła P. podejrzanego ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zgodnie z doniesieniami Faktu miał on być członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, która miała charakter mafii vatowskiej. Śledczy zainteresowali się jego majątkiem. Mężczyzna próbował sprzedać swoją willę za ok. 2 mln zł.

None
01.04.2023 12:32 Nowe ustalenia ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Wyniki testów z wykrywaczem kłamstw szokują

Śledztwo ws. zniknięcia Iwony Wieczorek jest kontynuowane przez krakowskie Archiwum X. Pojawiają się nowe tropy, przesłuchiwani są kolejni świadkowie. Ok. 40 osób zostało poddanych testowi z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw. Jak ustalili dziennikarze "Superwizjera" TVN, żaden ze świadków nie przeszedł pozytywnie badania wariografem.

Iwona Wieczorek
14.03.2023 14:55 Ojczym Iwony Wieczorek przerwał milczenie, padły gorzkie słowa. "Dziś każdy z nas jest mądry'

W ostatnim czasie znowu głośno zrobiło się o nierozwiązanej do dzisiaj sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Niedawne przeszukanie okolic Zatoki Sztuki w Sopocie miało być przełomem. W powodzenie działań służb powątpiewał już w 2018 roku ojczym zaginionej na łamach książki Piotra Szostaka "Co się stało z Iwoną Wieczorek".

Iwona Wieczorek
22.02.2023 14:38 Matka Iwony Wieczorek zdradziła, że otrzymywała tajemnicze SMS-y po zaginięciu córki. Ujawniono ich treść

Od kilku miesięcy polskie media ponownie żyją sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. W ostatnim czasie pojawiło się wiele wątków i nowych tropów, przez co znów pojawiła się nadzieja, na rozwikłanie zagadki zniknięcia 19-letniej wówczas gdańszczanki.

Według byłego policjanta trop śledczych skierowany w stronę "trójmiejskiego półświatka" nie przyniesie niczego nowego w sprawie.
26.01.2023 14:39 Zaginięcie Iwony Wieczorek: Czy ciało może być w morzu? Płetwonurek zabrał głos

Maciej Rokus, szef Grupy Specjalnej Płetwonurków RP wypowiada się o poszukiwaniach Iwony Wieczorek. Jego zdaniem poszukiwania ciała w Zatoce Gdańskiej nie mają szans na powodzenie. Zdaniem eksperta — gdyby takowe znalazło się w morzu, wypłynęłoby na powierzchnię.

Iwona Wieczorek
24.01.2023 19:06 Iwona Wieczorek nadal żyje? Dramatyczne fakty wyszły na jaw po latach

Iwona Wieczorek zaginęła 12 lat temu. 19-latka zniknęła, wracając z Dream Clubu do swojego domu. Czy jest szansa na to, że młoda gdańszczanka wciąż żyje? Czy śledczy brali tę hipotezę pod uwagę?

Iwona Wieczorek
17.01.2023 16:08 Sprawa Iwony Wieczorek. "Miał ciągnąć przed zgwałceniem Iwonę za włosy"

Iwona Wieczorek zaginęła niemal 12 lat temu nieopodal wejścia nr 63 na plażę w Gdańsku Jelitkowie. Do tej pory śledczym nie udało się ustalić, co stało się z nastolatką. Ostatnio sprawa przeżywa jednak renesans, a zeznania osób zaangażowanych w poszukiwania gdańszczanki rzucają nowe światło na okoliczności jej zniknięcia. Ze śledczymi skontaktował się m.in. Krzysztof K., który twierdzi, że wie, co stało się zaginionej.Iwona Wieczorek, która w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku bawiła się w sopockim klubie Dream Club, do dziś nie została odnaleziona. Śledczy z Archiwum X, którzy obecnie zajmują się sprawą, starają się ustalić, czy 19-latka żyje, czy zginęła niedługo po zniknięciu. Ostatnio w centrum zainteresowania funkcjonariuszy znalazła się owiana złą sławą "Zatoka Sztuki".

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Prokuratura nie składa broni i zapowiada dalsze ruchy
02.01.2023 18:00 Zaginięcie Iwony Wieczorek. Prokuratura nie składa broni i zapowiada dalsze ruchy

Słynne Archiwum X kontynuuje śledztwo ws. zaginięcia przed 12 laty Iwony Wieczorek. Sprawa na nowo odżyła po tym, jak na jaw wyszły nowe, szokujące fakty, a kilkanaście dni temu na terenie sopockiej Zatoki Sztuki pojawiła się policja. Co prawda, prace ustały wraz z noworocznym weekendem, ale, jak dowiedział się Fakt, to nie koniec działań służb.

Iwona Wieczorek
30.12.2022 22:20 Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Trwają poszukiwania przy Zatoce Sztuki w Sopocie

Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Przy dawnej Zatoce Sztuki w Sopocie ustawiono namiot z laboratorium kryminalistycznym. Teren od tygodnia pozostaje ogrodzony, a prokuratura milczy na temat efektów prac. - W takich sprawach lepsza jest cisza i ewentualne późniejsze ogłoszenie niż dywagacje - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualna Polska były prokurator krajowy Janusz Kaczmarek.Od kilku dni trwają policyjne prace w okolicach dawnej Zatoki Sztuki w Sopocie. Przed głównym wejściem ustawiono namiot z laboratorium kryminalistycznym. Funkcjonariusze odgrodzili fragment deptaka od strony głównego wejścia do lokalu oraz fragment plaży po drugiej stronie. Wirtualna Polska ustaliła, że działania potrwają jeszcze kilka dni.

Zatoka Sztuki, iwona wieczorek
30.12.2022 13:00 Sprawa zaginięcia Iwony Wieczorek. Na miejscu poszukiwań pojawili się nurkowie

Śledztwo w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek nie zwalnia tempa. Według dziennikarzy Faktu po zabezpieczeniu budynku dawnej Zatoki Sztuki w Sopocie na plaży pojawił się Marcel Korkuś, najsłynniejszy polski nurek. Nie ma oficjalnego potwierdzenia czy jego obecność ma związek ze sprawą zniknięcia kobiety.

Iwona Wieczorek
26.12.2022 16:33 Babcia Iwony Wieczorek wspomina wnuczkę. Przed zaginięciem zadała jej niecodzienne pytanie

Janusz Szostak, nieżyjący już dziennikarz śledczy, wyjawił, co babcia Iwony Wieczorek mówiła na temat ostatniego spotkania z wnuczką. Zaginiona przed laty kobieta miała powiedzieć jej "coś ważnego". Wnuczka miała wypytywać ją o ślub w przypadku bliskiego pokrewieństwa dwóch osób.

iwona wieczorek, klub Sopot
23.12.2022 11:07 Sopot: Śledztwo w jednym z lokali. W tle zaginięcie Iwony Wieczorek

Wczoraj (22.12) w Sopocie na polecenie Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji w Krakowie funkcjonariusze policji otoczyli taśmami i zabezpieczyli lokal dawnej Zatoki Sztuki, obecnie działający jako Nowa Zatoka. Według nieoficjalnych informacji lokalnych mediów może chodzić o zaginięcie Iwony Wieczorek.

Iwona Wieczorek
23.12.2022 09:28 Zaskakujący wątek ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. W tle śmierć księdza

Zupełnie nowy, szokujący wątek pojawił się w śledztwie dotyczącym tajemniczego zaginięcia Iwony Wieczorek. Z informacji, do których dotarła "Gazeta Krakowska" wynika, że kilka miesięcy temu samobójstwo popełnił ksiądz chroniący nastolatki pokrzywdzone w tzw. aferze pedofilskiej w Sopocie. Kapłan interweniował w tej sprawie nawet u prezydenta Jacka Karnowskiego. Miał też posiadać wiedzę dot. kłótni zaginionej ze znanym biznesmenem.

wieczorek
20.12.2022 15:02 Sprawa Iwony Wieczorek. Paweł P. miał usuwać pliki z jej komputera

Paweł P. usłyszał od prokuratury zarzuty składania fałszywych zeznań i zacierania śladów. Kolega zaginionej, jedna z ostatnich osób, z jaką spotkała się Iwona Wieczorek, obecnie przebywa pod dozorem policyjnym.

Iwona Wieczorek
19.12.2022 21:32 Sprawa Iwony Wieczorek. Nowe informacje ws. śledztwa. Paweł P. był w jej domu po zaginięciu?

Sprawa Iwony Wieczorek niespodziewanie powróciła na pierwsze strony gazet po tym, jak zatrzymano dwie związane z nią osoby: Pawła P. oraz Joannę S. Z nowych informacji wynika, że mężczyzna mógł być w domu zaginionej tuż po jej zniknięciu.

  • 1
  • 2