Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Matka Iwony Wieczorek zdradziła, że otrzymywała tajemnicze SMS-y po zaginięciu córki. Ujawniono ich treść
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 22.02.2023 14:38

Matka Iwony Wieczorek zdradziła, że otrzymywała tajemnicze SMS-y po zaginięciu córki. Ujawniono ich treść

Iwona Wieczorek
Materiały Rodzinne

Od kilku miesięcy polskie media ponownie żyją sprawą zaginięcia Iwony Wieczorek. W ostatnim czasie pojawiło się wiele wątków i nowych tropów, przez co znów pojawiła się nadzieja, na rozwikłanie zagadki zniknięcia 19-letniej wówczas gdańszczanki.

Mama Iwony WIeczorek dostawała tajemnicze SMS-y

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Choć od tego wydarzenia minęło niemal 13 lat, to wiele osób nadal żywi nadzieję na odnalezienie kobiety... lub jej ciała. Teraz media przypominają o SMS-ach, które matka dziewczyny miała otrzymywać tuż po jej zaginięciu.

Przez trzynaście lat nie udało się śledczym ustalić, co tak naprawdę stało się feralnej nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. W poszukiwania Iwony Wieczorek zaangażowały się setki osób, w tym również Krzysztof Jackowski, który swoimi wróżbami próbował rozwikłać zagadkę.

Krzysztof Jackowski ujawnił nową wizję. Mówi o jednym regionie Polski, padły złowieszcze słowa

Mama Iwony WIeczorek uważa, że jej córka nie została porwana do domu publicznego

W książce "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" Janusz Szostak zapytał matkę Iwony Wieczorek, czy bierze pod uwagę wersję zdarzeń, w której to 19-latka została porwana i wywieziona do Niemiec, gdzie następnie zmuszono ją do pracy w domu publicznym. Zdaniem wielu, taka teoria jest wielce prawdopodobna, ale mama Wieczorek natychmiast ją odrzuciła, tłumacząc, że w końcu ktoś by ją rozpoznał.

- Wersja z domem publicznym również nie jest prawdopodobna. Nawet jeśliby coś takiego się stało, przecież z tych usług korzystają też Polacy. Ktoś by ją rozpoznał i dał znać - opowiadała mama Iwony Wieczorek. Rzeczywiście, cała Polska znała wizerunek zaginionej i dość szybko ktoś mógłby ją rozpoznać w pracownicy domu publicznego.

Iwona Wieczorek porwana i sprzedana na organy?

Mama Iwony Wieczorek przyznała jednak, że tuż po zaginięciu Iwony Wieczorek otrzymywała tajemnicze SMS-y w środku nocy... o porwaniu córki. W wiadomościach pisano jej, np. że porwano ją i sprzedano na organy.

Sprawa Iwony Wieczorek od trzynastu lat pozostaje nierozwiązaną zagadką i szanse na jej rozwiązanie z czasem słabną. Na szczęście od kilku miesięcy poszukiwania kobiety wznowiono ze zdwojoną siłą i być może tym razem uda się odkryć, co się stało z nastolatką.

Media w ostatnim czasie odtrąbiły liczne sukcesy na temat poszukiwań, donosząc między innymi o zarzutach dla Pawła P., ustaleniu tożsamości "pana ręcznika" czy przeszukaniu dawnego budynku Zatoki Sztuki.

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL