Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > To może być przełom, nowy trop ws. Iwony Wieczorek. Policja opublikowała zdjęcie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.06.2024 21:23

To może być przełom, nowy trop ws. Iwony Wieczorek. Policja opublikowała zdjęcie

samochód, Iwona Wieczorek
Fot. materiały policyjne

Niespodziewany komunikat ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Stołeczna Policja opublikowała apel dotyczący nowego tropu. Poszukiwany jest nieznany kierowca białego fiata. To może być prawdziwy przełom w sprawie. Apel jest jednoznaczny.

Przełom w poszukiwaniach Iwony Wieczorek?

W piątek 14 czerwca Komenda Stołeczna Policji opublikowała komunikat w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Niespodziewany apel pojawił się w godzinach popołudniowych. Do wiadomości dołączono zdjęcie, które jest kluczowe.

ZOBACZ TAKŻE: Matka Iwony Wieczorek ujawniła, co spotkało ją po zaginięciu córki. W słuchawce usłyszała krzyk

Niespodziewany komunikat w sprawie zaginięcia i poszukiwań Iwony Wieczorek dotyczy nowego tropu. Zdaniem śledczych pracujących nad wyjaśnieniem zniknięcia nastolatki, które miało miejsce 14 lat temu, jedna osoba może rzucić nowe światło na całą sprawę.

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 33-letnia kobieta. Popełniła fatalny błąd

Niespodziewany komunikat ws. Iwony Wieczorek

Stołeczna policja poinformowała, że śledczy poszukują tajemniczego kierowcy. Wszystko wskazuje na to, iż ma on wiadomości, które pomogą ustalić, co stało się z Iwoną Wieczorek.

Policjanci ze stołecznego Wydziału do Walki z Terrorem  Kryminalnym i Zabójstw, którzy prowadzą tę sprawę, uzyskali informację, że związek z zaginięciem kobiety może mieć kierowca białego Fiata Cinquecento. Pojazd przemieszczał się 17 lipca 2010 roku o godzinie 5:07 w Gdańsku ulicą Pomorską w rejonie Parku Regana - czytamy w specjalnym komunikacie policji.

Zrzut ekranu 2024-06-14 o 21.03.15.jpg
Policja poszukuje kierowcy Fiata. Fot. KSP

Policja wydała specjalny apel

Policja wprost apeluje o pomoc w dotarciu do nieznanego mężczyzny. Kierowca białego Fiata może posiadać informacje, które pomogą wyjaśnić, co stało się w noc z 16 na 17 lipca 2010 r.

ZOBACZ TAKŻE: Bank PKO BP wydał ważny komunikat. “Transakcje wykonaj wcześniej”

Każda osoba, która ma informacje o wspomnianym samochodzie i jego kierowcy, proszona jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi poszukiwania na nr tel. 506582722, bądź kontakt z najbliższą jednostką Policji - czytamy w apelu policji.

Dlaczego policja w Warszawie prowadzi sprawę? Wyjaśniono, iż policjanci działają w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek pod nadzorem Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie.