Goniec.pl

materiały policyjne

Mama Iwony Wieczorek pokazała niepublikowane zdjęcia. Powstał też film o dziewczynie

26 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Dzień matki przyniósł ze sobą nieoczekiwaną premierę. “Dzieciństwo Iwony Wieczorek” to film, który oglądać można na platformie Vodylla. Mama zaginionej nastolatki zdecydowała się na pokazanie przed kamerą niepublikowanych dotąd zdjęć. - Chciałam przywrócić jej godność, człowieczeństwo - powiedziała Iwona Kinda.

“Dzieciństwo Iwony Wieczorek”: premiera w dzień mamy, to nie jest przypadek

Zaginięcie Iwony Wieczorek nie przestaje elektryzować. W czwartek w serwisie goniec.pl informowaliśmy o pilnym komunikacie i zapowiedzi podzieleniu się aktami, które “wstrząsną opinią publiczną” .

Już w piątek 26 maja ma miejsce nietypowa premiera. Najnowsza produkcja o Iwonie Wieczorek pojawiła się na platformie Vodylla. Dokument składa się z dwóch części. Nikt nie patrzył na nią w tej sposób. Mama zaginionej w Sopocie nastolatki zgodziła się na udział w dokumencie. Miała ważny powód.

policja radiowóz

Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Zaskakujące doniesienia od właściciela pensjonatu

CZYTAJ DALEJ

Nietypowy film o Iwonie Wieczorek, takich zdjęć jeszcze nigdzie nie było

Film o Iwonie Wieczorek nosi tytuł “Dzieciństwo Iwony Wieczorek”. Jego premiera ma miejsce w dzień matki i nie jest to przypadek. To celowy zabieg, gdyż sensem produkcji jest pokazanie zaginionej nastolatki w innym niż dotychczas świetle.

Twórcy dokumentu zainspirowali się faktem, iż w sprawie zaginionej nastolatki “ludzie żyją sprawą osoby, którą znają wyłącznie z kilku ostatnich godzin”. Iwona Kinda podzieliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami córki. Iwona Wieczorek jako małe dziecko w słodkim kapeluszu i jako roześmiana nastolatka to widok zupełnie różny od popularnego zdjęcia w niebieskim sweterku.

- Chciałam przywrócić jej godność, człowieczeństwo. To wszystko, z czego ona tak naprawdę została okradziona przez różne materiały. Wiemy przecież, z czym się borykam, jakie słowa padają pod adresem Iwony i dlatego to pokazałam - mówiła Iwona Kinda w czasie premiery filmu o córce. Padły poruszające słowa. Dramat matki trwa nieprzerwanie od dnia, gdy jej Iwona Wieczorek dosłownie zapadła się pod ziemię.

Mama Iwony Wieczorek miała poruszający sen

Iwona Kinda zaskoczyła wyznaniem, że Iwona Wieczorek śni jej się przeważnie, jako mała dziewczynka, którą pamięta z jej okresu dorastania. - Ostatni sen o Iwonie, jaki zapamiętałam, był taki, że przychodzi do mnie w pięknej białej sukience i mówi: “mamo, nie płacz, ja już do ciebie nie wrócę” - powiedziała mama Iwony Wieczorek i trudno powstrzymać łzy słysząc te słowa.

Kobieta dodaje, że chociaż od zaginięcia córki minęło wiele lat i stara się już nie płakać, to nadal daleka jest od osiągnięcia spokoju. - Są takie momenty, jak dzisiaj, że strasznie się wzruszam, bo to jest moje, moja historia, historia mojej córki i chciałabym przez ten materiał pokazać, że ona była superdziewczyną, wkraczającą w dorosłe życie, jak każdy z nas w tym wieku - wyjaśniała Iwona Kinda.

Źródło: wprost

listonosz drzwi dom

Listonosz próbował dostarczyć przesyłkę. Zza drzwi usłyszał ciche wołanie o pomoc

CZYTAJ DALEJ
kajdanki

Z zimną krwią zamordowała 10-letniego synka. Matka-dzieciobójczyni usłyszała wyrok

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Polska

Tajemniczy samolot nad głowami maszerujących w Warszawie. Ciągnął za sobą hasło
Czytaj więcej >

Wiadomości

Igor Tuleya odrzuca zarzuty wiceministra. Zapowiada podjęcie kroków prawnych
Czytaj więcej >

Polska

Boże Ciało 2023. Kościół podjął pilną decyzję, wierni powinni wiedzieć
Czytaj więcej >

Wiadomości

Poseł Suwerennej Polski oskarża sędziów. Ich obecność na marszu 4 czerwca to złamanie konstytucji?
Czytaj więcej >

Wiadomości

Nowe wiadomości o Władimirze Putinie. Miał skulony trząść się ze strachu w łazience
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz poszedł na marsz równości. Kiedy chwycił za mikrofon, wszyscy zamarli
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Wiadomości

Polska

Jan Jałowczyk

Ojciec Kamilka z Częstochowy powalczy o opiekę nad Fabiankiem. Ważną decyzję podejmie sąd
Czytaj więcej >
Życie

Jan Jałowczyk

Jeśli poczekasz, możesz liczyć na 400 zł do emerytury. Znamy szczegóły
Czytaj więcej >
Polska

Jan Jałowczyk

Pacjenci płonęli żywcem przywiązani do łóżek? Prokurator ujawnia
Czytaj więcej >
Życie

Jan Jałowczyk

Banki podnoszą opłaty. Miliony Polaków dostaną po kieszeniach
Czytaj więcej >
Wiadomości

Jan Jałowczyk

Planujesz przelew w Boże Ciało? Jeśli się nie pospieszysz, zostanie tylko gotówka
Czytaj więcej >
Wiadomości

Zuzanna Ptaszyńska

Wyrok TSUE: "Polska złamała traktat". Zbigniew Ziobro: "To wyrok łamie traktat"
Czytaj więcej >