Goniec.pl

materiały policyjne

Pilny komunikat ws. Iwony Wieczorek. “Wstrząśnie opinią publiczną”

25 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Szykuje się przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Emocje podnosi pilny komunikat i zapowiedź ujawnienia niepublikowanych dotąd wiadomości. To “wstrząśnie opinią publiczną”. Niespodziewanie padła deklaracja, że zmowa milczenia zaczyna pękać.

Niespodziewana deklaracja ws. zaginięcia Iwony Wieczorek

Zaginięcie Iwony Wieczorek od 2010 roku jest jedną z największych zagadek kryminalnych w Polsce. Policjanci nie są w stanie powiedzieć, co stało się z nastolatką wracającą z sopockiej dyskoteki w nocy z 16 na 17 lipca.

Kiedy 2022 r. do akcji wkroczyło krakowskie Archiwum X, jasne stało się, że gdańska policja nie stanęła na wysokości zadania. Teraz Polskę obiegła wiadomość, że w sprawie Iwony Wieczorek szykuje się kolejny przełom. Dziennikarz śledczy Mikołaj Podolski i dziennikarka magazynu “Reporter” Marta Bilska podzieli się ważną zapowiedzią. Dowiemy się, co stało się z Iwoną Wieczorek?

Tina Turner nie żyje

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

CZYTAJ DALEJ

Sprawa Iwony Wieczorek nabierze tempa?

Nowe światło w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek . Mikołaj Podolski i Marta Bilska podzielili się komunikatem, który zelektryzował wszystkich zaangażowanych w sprawę. Dziennikarze zapowiedzieli, że powstanie nowa książka.

Przekaz jest prosty. W kolejnej publikacji na temat zaginięcia Iwony Wieczorek mają pojawić się niepublikowane dotąd wiadomości , a te mają “wstrząsnąć opinią publiczną”.

- Wbrew wszelkiej maści "przeszkadzaczom" udało nam się też przekonać wielu ważnych rozmówców do tego, że warto w końcu zabrać głos w sprawie i zacząć powoli przerywać zmowę milczenia - przekazali dziennikarze. To nie koniec rewelacji.

Pilny komunikat, policja opublikowała zdjęcia

Dziennikarze są pewni, że posiadają wiadomości, które rzucą na sprawę Iwony Wieczorek zupełnie nowe światło. Możliwe, że po tylu latach niektóre milczące dotychczas osoby zdecydowały się wyjawić, co wiedzą o zaginięciu nastolatki wracającej z klubu nocnego w Sopocie.

- Chcemy na chłodno przedstawić realia sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek, a także obalić wiele mitów, które przez lata wokół niej narosły. Dodatkowo przekazując nowe informacje, które dla wielu mogą być dużym zaskoczeniem - przekazała Marta Bilska na łamach “Super Expressu”. Komunikat na temat treści, jakie mają pojawić się w książce o Iwonie Wieczorek, wywołał ogromne emocje.

Gorąco zrobiło się również po opublikowaniu przez KWP w Gdańsku zdjęć z monitoringu. Policjanci i prokuratura proszą o rozpowszechnianie fotografii, gdyż wierzą, że osoby na nich widoczne mają informacje na temat losów Iwony Wieczorek .

- Osoby, które rozpoznają się na zdjęciach lub osoby, które znają tożsamość sfotografowanych ludzi, proszone są o kontakt telefoniczny - informuje gdańska policja. Funkcjonariusze zapewniają jednocześnie, że wszyscy informatorzy mogą liczyć na anonimowość.

iwona-wieczorek-policja-zdjecia-monitoring.jpg
Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, te osoby mogą wiedzieć, co stało się z Iwoną Wieczorek. Fot.: KWP w Gdańsku

Źródło: se.pl, policja

policjant Białystok

Białystok. 24-latek zmarł w czasie policyjnej interwencji. Prokuratura wszczęła śledztwo

CZYTAJ DALEJ
policja

Przełom ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja właśnie potwierdziła, to może być kluczowe dla sprawy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Nowe informacje ws. zaginionego małżeństwa. "Pojechali polską taksówką"
Czytaj więcej >

Wiadomości

TVN stanowczo reaguje na skandaliczne słowa Jarosława Kaczyńskiego. Stacja podjęła ważną decyzję
Czytaj więcej >

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]