Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Pilny komunikat ws. Iwony Wieczorek. “Wstrząśnie opinią publiczną”
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.05.2023 14:51

Pilny komunikat ws. Iwony Wieczorek. “Wstrząśnie opinią publiczną”

Iwona Wieczorek
materiały policyjne

Szykuje się przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek? Emocje podnosi pilny komunikat i zapowiedź ujawnienia niepublikowanych dotąd wiadomości. To “wstrząśnie opinią publiczną”. Niespodziewanie padła deklaracja, że zmowa milczenia zaczyna pękać.

Niespodziewana deklaracja ws. zaginięcia Iwony Wieczorek

Zaginięcie Iwony Wieczorek od 2010 roku jest jedną z największych zagadek kryminalnych w Polsce. Policjanci nie są w stanie powiedzieć, co stało się z nastolatką wracającą z sopockiej dyskoteki w nocy z 16 na 17 lipca.

Kiedy 2022 r. do akcji wkroczyło krakowskie Archiwum X, jasne stało się, że gdańska policja nie stanęła na wysokości zadania. Teraz Polskę obiegła wiadomość, że w sprawie Iwony Wieczorek szykuje się kolejny przełom. Dziennikarz śledczy Mikołaj Podolski i dziennikarka magazynu “Reporter” Marta Bilska podzieli się ważną zapowiedzią. Dowiemy się, co stało się z Iwoną Wieczorek?

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

Sprawa Iwony Wieczorek nabierze tempa?

Nowe światło w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Mikołaj Podolski i Marta Bilska podzielili się komunikatem, który zelektryzował wszystkich zaangażowanych w sprawę. Dziennikarze zapowiedzieli, że powstanie nowa książka.

Przekaz jest prosty. W kolejnej publikacji na temat zaginięcia Iwony Wieczorek mają pojawić się niepublikowane dotąd wiadomości, a te mają “wstrząsnąć opinią publiczną”.

- Wbrew wszelkiej maści "przeszkadzaczom" udało nam się też przekonać wielu ważnych rozmówców do tego, że warto w końcu zabrać głos w sprawie i zacząć powoli przerywać zmowę milczenia - przekazali dziennikarze. To nie koniec rewelacji.

Pilny komunikat, policja opublikowała zdjęcia

Dziennikarze są pewni, że posiadają wiadomości, które rzucą na sprawę Iwony Wieczorek zupełnie nowe światło. Możliwe, że po tylu latach niektóre milczące dotychczas osoby zdecydowały się wyjawić, co wiedzą o zaginięciu nastolatki wracającej z klubu nocnego w Sopocie.

- Chcemy na chłodno przedstawić realia sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek, a także obalić wiele mitów, które przez lata wokół niej narosły. Dodatkowo przekazując nowe informacje, które dla wielu mogą być dużym zaskoczeniem - przekazała Marta Bilska na łamach “Super Expressu”. Komunikat na temat treści, jakie mają pojawić się w książce o Iwonie Wieczorek, wywołał ogromne emocje.

Gorąco zrobiło się również po opublikowaniu przez KWP w Gdańsku zdjęć z monitoringu. Policjanci i prokuratura proszą o rozpowszechnianie fotografii, gdyż wierzą, że osoby na nich widoczne mają informacje na temat losów Iwony Wieczorek.

- Osoby, które rozpoznają się na zdjęciach lub osoby, które znają tożsamość sfotografowanych ludzi, proszone są o kontakt telefoniczny - informuje gdańska policja. Funkcjonariusze zapewniają jednocześnie, że wszyscy informatorzy mogą liczyć na anonimowość.

iwona-wieczorek-policja-zdjecia-monitoring.jpg
Policja opublikowała zdjęcia z monitoringu, te osoby mogą wiedzieć, co stało się z Iwoną Wieczorek. Fot.: KWP w Gdańsku

Źródło: se.pl, policja