Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Przełom ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja właśnie potwierdziła, to może być kluczowe dla sprawy
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.05.2023 12:03

Przełom ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja właśnie potwierdziła, to może być kluczowe dla sprawy

policja
materiały policyjne

Rodzice wyszli z domu w środku nocy, w mieszkaniu zostawili synów. Przepadli bez znaku życia. W poszukiwaniach pary z Warszawy nastąpił przełom. Policja potwierdziła trop prowadzący w Tatry. Aneta i Adam Jagły nocowali w schronisku górskim?

Wyszli z domu i zapadli się pod ziemię, zostawili synom liścik. Jest przełom w sprawie

Tajemnicze zniknięcie Anety Jagła i Adama Jagły z warszawskiego Mokotowa to dla policjantów trudna do rozwiązania zagadka. Niespodziewanie w środę pojawiły się nieoficjalne wiadomości na temat tego, gdzie może znajdować się para. Trop prowadził wprost w samo serce Tatr.

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

Policjanci potwierdzają nieoficjalny trop ws. zaginięcia rodziców z Warszawy

Aneta Jagła i Adam Jagła zniknęli ze swojego domu w nocy z piątku 19 maja na sobotę 20 maja. Nastoletni synowie mieli znaleźć tajemniczą karteczkę. - Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni - przeczytały dzieci pary.

Policja od razu zaniepokoiła się tą wiadomością. Rodzice dobrze wiedzieli, co robią? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pojawił się mały przełom w sprawie. Policjanci oficjalnie potwierdzili doniesienia Polsat News odnośnie zameldowania się poszukiwanej pary z Warszawy w schronisku w Tatrach.

- Niewykluczone jest, że zaginieni z 22/23 maja br. nocowali w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach - przekazała policja pracująca nad wyjaśnieniem zaginięcia. Policjanci sprawdzili monitoring i wszystkie tropy wskazują, że faktycznie wskazani turyści to poszukiwani Aneta i Adam Jagła.

Policja nadal apeluje o pomoc w dotarciu do poszukiwanych

W najnowszych informacjach wskazano jednak, że poszukiwani opuścili teren schroniska, zanim policja zdążyła dotrzeć na miejsce. Daje to jednak nadzieję, że Aneta Jagła i Adam Jagła wrócą do domu cali i zdrowi.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 - apeluje policja z Mokotowa. Wiadomości przesyłać można również na adres: [email protected].

Źródło: PAP, Polsat news, policja