Goniec.pl

materiały policyjne

Przełom ws. zaginięcia małżeństwa z Warszawy. Policja właśnie potwierdziła, to może być kluczowe dla sprawy

25 Maja 2023

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Rodzice wyszli z domu w środku nocy, w mieszkaniu zostawili synów. Przepadli bez znaku życia. W poszukiwaniach pary z Warszawy nastąpił przełom. Policja potwierdziła trop prowadzący w Tatry. Aneta i Adam Jagły nocowali w schronisku górskim?

Wyszli z domu i zapadli się pod ziemię, zostawili synom liścik. Jest przełom w sprawie

Tajemnicze zniknięcie Anety Jagła i Adama Jagły z warszawskiego Mokotowa to dla policjantów trudna do rozwiązania zagadka. Niespodziewanie w środę pojawiły się nieoficjalne wiadomości na temat tego, gdzie może znajdować się para. Trop prowadził wprost w samo serce Tatr.

Tina Turner nie żyje

Tina Turner nie żyje. Piosenkarka zmarła w wieku 83 lat

CZYTAJ DALEJ

Policjanci potwierdzają nieoficjalny trop ws. zaginięcia rodziców z Warszawy

Aneta Jagła i Adam Jagła zniknęli ze swojego domu w nocy z piątku 19 maja na sobotę 20 maja. Nastoletni synowie mieli znaleźć tajemniczą karteczkę. - Chłopcy, jesteście dzielni. Poradzicie sobie w życiu. Jesteśmy z was dumni - przeczytały dzieci pary.

Policja od razu zaniepokoiła się tą wiadomością. Rodzice dobrze wiedzieli, co robią? Tego jeszcze nie wiadomo, ale pojawił się mały przełom w sprawie. Policjanci oficjalnie potwierdzili doniesienia Polsat News odnośnie zameldowania się poszukiwanej pary z Warszawy w schronisku w Tatrach.

- Niewykluczone jest, że zaginieni z 22/23 maja br. nocowali w schronisku górskim Murowaniec w Tatrach - przekazała policja pracująca nad wyjaśnieniem zaginięcia. Policjanci sprawdzili monitoring i wszystkie tropy wskazują, że faktycznie wskazani turyści to poszukiwani Aneta i Adam Jagła.

Policja nadal apeluje o pomoc w dotarciu do poszukiwanych

W najnowszych informacjach wskazano jednak, że poszukiwani opuścili teren schroniska, zanim policja zdążyła dotrzeć na miejsce. Daje to jednak nadzieję, że Aneta Jagła i Adam Jagła wrócą do domu cali i zdrowi.

- Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa II przy ul. Malczewskiego 3/5/7 – nr tel. 47 72 392 50 lub 47 72 392 52, najbliższą jednostką policji lub całodobowymi numerami 112 - apeluje policja z Mokotowa. Wiadomości przesyłać można również na adres: [email protected].

Źródło: PAP, Polsat news, policja

świeczka

Nie żyje Riad Haidar, poseł KO. Żałoba w partii. "Rozmawiałem z nim jeszcze tydzień temu"

CZYTAJ DALEJ
znicz kobieta wypadek

26-letnia Karolina zginęła na Mazowszu, jechała na wesele. Mąż opublikował poruszające pożegnanie

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

TVN stanowczo reaguje na skandaliczne słowa Jarosława Kaczyńskiego. Stacja podjęła ważną decyzję
Czytaj więcej >

Wiadomości

Skandaliczne słowa na konferencji Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS przekroczył granicę
Czytaj więcej >

Wiadomości

Dachowanie samochodu w Chojnicach. Ratownicy się tego nie spodziewali, zaskakujące sceny
Czytaj więcej >

Wiadomości

Opole. Splądrowali Żabkę na oczach obsługi. Policja szuka świadków
Czytaj więcej >

Wiadomości

Śląsk. Zaginęła 13-letnia Milena Magiera. Dziewczynka nie wzięła ze sobą nawet telefonu
Czytaj więcej >

Wiadomości

Łódzkie. Pożar składowiska z chemikaliami w Łaniętach. W akcji strażacy
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]