Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na drodze. Nie żyje mężczyzna, ratownicy byli bezradni
Mateusz Wyderka
Mateusz Wyderka 20.06.2024 09:27

Tragedia na drodze. Nie żyje mężczyzna, ratownicy byli bezradni

Wypadek
Fot. KPP w Wolsztynie

Do tragicznego wypadku doszło w środę 19 czerwca w miejscowości Żodyń (woj. wielkopolskie). Samochód osobowy marki Toyota zderzył się z busem. Na skutek odniesionych ran kierowca osobówki zmarł. 

Tragiczny wypadek w środowy wieczór

W środę 19 czerwca około godziny 21. na drodze krajowej nr 32, na odcinku Powodowo - Żodyń, doszło do groźnego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Toyota i busa dostawczego Iveco.

Kierujący osobówką z nieznanych przyczyn w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas, po którym poruszał się bus, wskutek czego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Zdumiewające zdjęcia z Krakowa. Nastolatki z maczetą i miotaczem ognia

Kierowca Toyoty zmarł

Mimo natychmiastowej akcji ratowniczej kierujący samochodem marki Toyota zmarł. Ratownicy byli bezradni. Śmierć mężczyzny potwierdził oficer prasowy wolsztyńskiej policji asp. sztab. Wojciech Adamczyk.

W wyniku poniesionych obrażeń kierowca Toyoty zmarł - przekazał policjant. 

ZOBACZ: Babcia, córka i wnuczka zginęły pod kołami. Kierowca popełnił tragiczny błąd 

Droga była nieprzejazna

W wyniki wypadku droga krajowa nr 32 na odcinku Powodowo - Żodyń, była przez pewien czas nieprzejezdna. Dla kierowców wyznaczony został objazd przez Siedlec. 

Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora prowadziła policja. Mundurowi próbowali ustalić przyczyny zdarzenia. Nie jest jednak wiadome, dlaczego kierujący osobówką nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu.