Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wypadek

Wypadek

Wypadek - zdarzenie, najczęściej drogowe, w którym udział biorą pojazdy mechaniczne oraz ludzie, dochodzi do zniszczenia mienia oraz uszczerbku na zdrowiu.

Przewrócony traktor
24.07.2024 07:42 Dramatyczny wypadek na Podkarpaciu. Traktor przygniótł mężczyznę

We wtorek 23 lipca w miejscowości Górki niedaleko Brzozowa (woj. podkarpackie), podczas zwózki drewna, doszło to wypadku z udziałem ciężkiego sprzętu. Poszkodowany został 72-letni mężczyzna. Okoliczności tego dramatu mrożą krew w żyłach. W akcji zaangażowanych było wiele służb. 

śmigłowiec lpr
23.07.2024 20:10 Ciężarówka wjechała w 9-letnie dziecko i matkę. Dramatyczna akcja ratunkowa śmigłowca LPR

Dramatyczny wypadek w Wesołej w Warszawie. Ciężarówka potrąciła dwie rowerzystki – to kobieta i 9-letnia dziewczynka. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, dziecko bez funkcji życiowych było reanimowane na miejscu. – Kierujący ciężarowym Volvo został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, jest trzeźwy – poinformował w rozmowie z Gońcem sierż. sztab. Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji.

wypadek Lubartów
23.07.2024 07:59 Tragedia na obwodnicy Lubartowa. Nie żyje jedna osoba

Do tragicznego wypadku na obwodnicy Lubartowa (woj. lubelskie), doszło w poniedziałek 22 lipca. Samochód osobowy po zderzeniu z ciężarówką stanął w płomieniach. Nie żyje jedna osoba. Na miejscu tragedii przez wiele godzin pracowały lokalne służby. Okoliczności tragedii mrożą krew w żyłach. 

śmigłowiec lpr
22.07.2024 22:45 Wysiadł z auta wprost pod pędzącą ciężarówkę. W akcji śmigłowiec LPR

Dramatyczny wypadek na autostradzie A2, poszkodowany został 34-letni mężczyzna. – Zaczął się dziwnie zachowywać. Kiedy tylko samochód stanął, mężczyzna wysiadł wprost pod ciężarówkę – przekazał w rozmowie z Gońcem mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji.

wypadek pożar
21.07.2024 15:41 Pożar samochodu, w środku rodzina z dzieckiem. "Ten lament zapamiętam na zawsze"

Rodzina z dzieckiem cudem uniknęła najgorszego w Oświęcimiu (woj. małopolskie). Ich samochód nagle stanął w płomieniach, zostali uwięzieni w środku. W sieci pojawiły się dramatyczne zdjęcia i nagrania z tej chwili. Policjanci nie mają wątpliwości – gdyby nie szybka reakcja świadków, zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie.

wypadek
20.07.2024 18:34 Wstrząsające nagranie z polskiej drogi. Każdy kierowca powinien je zobaczyć

W mediach społecznościowych właśnie pojawiło szokujące nagranie z jednej z dróg w Krakowie. Na profilu Stop Cham udostępniono informacje poszkodowanej kobiecie, która doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu na skutek potrącenia przez samochód osobowy. Wszystko przez jedną, nieprzemyślaną decyzję kierowcy hyundaia.

wypadek
20.07.2024 07:52 Tragiczny wypadek na A2, 5 osób w stanie krytycznym. Wśród rannych dzieci

Poważny wypadek na autostradzie A2 na wysokości Świebodzina (woj. lubuskie). W sobotę nad ranem doszło tam do zderzenia busa z pojazdem służby drogowej. Rannych zostało 9 osób. - Czwórka z tych osób, to osoby nieletnie - przekazał portalowi Goniec asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie. Stan 5 rannych określany jest jako krytyczny.

wypadek
18.07.2024 09:14 6-latek potrącony przez ciężarówkę. "Doszło do zmiażdżenia kończyny"

Chwile grozy w zachodniopomorskim Chojnie. W środę doszło tam do wypadku z udziałem 6-letniego chłopca, który został potrącony przez naczepę samochodu ciężarowego. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak przekazał portalowi Goniec asp. Jakub Kuźmowicz z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie, dziecko doznało zmiażdżenia kończyny dolnej.

Policja
17.07.2024 22:52 3-latek tonął w przydomowym basenie. W akcji LPR

Do groźnego wypadku z udziałem 3-letniego chłopca doszło w poznańskim Morasku. Rodzice zobaczyli w basenie nieprzytomne dziecko. W akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec LPR. Trwa dramatyczna walka o życie chłopca. 

Wypadek (zdjęcie ilustracyjne)
15.07.2024 21:16 Tragiczny wypadek na drodze. Ucierpiały dzieci, trzy osoby są ranne

W poniedziałek 15 lipca 2024 roku na drodze ekspresowej S19 w Jasionce doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego trzy osoby zostały ranne, w tym dwoje dzieci. Trasa została całkowicie zablokowana, co wiązało się z poważnymi utrudnieniami dla kierowców podróżujących tym odcinkiem.

lawina blotna
11.07.2024 22:00 Lawina błotna w Tatrach. Nie żyje Polka

Tragiczne doniesienia z Tatr. W Tatrach Bielskich na terenie Słowacji zeszła lawina błotna. Media informują nieoficjalnie o dwóch ofiarach śmiertelnych. Jedną z nich ma być turystka pochodząca z Polski.

Kopalnia Rydułtowy
11.07.2024 12:34 PILNE: Potężny wstrząs w kopalni na Śląsku. 40 osób wciąż pod ziemią, trwa akcja ratunkowa

W czwartek 11 lipca 2024 roku, o godzinie 8:16, w kopalni Rydułtowy, należącej do Polskiej Grupy Górniczej (PGG), doszło do silnego, wysokoenergetycznego wstrząsu na głębokości 1200 metrów pod ziemią. Trwa akcja ratownicza.

Wypadek motocyklisty
11.07.2024 11:41 Tragedia na drodze, nie żyje 38-latek. Kierowca popełnił katastrofalny błąd

W czwartek rano, 11 lipca, doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Chechło Pierwsze pod Pabianicami. Na granicy miejscowości Chechło i Pabianice zderzył się samochód osobowy z motocyklem, co doprowadziło do śmierci motocyklisty. Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu i wymagał interwencji wszystkich służb ratunkowych.

Policja
09.07.2024 21:45 Zostali wezwani do wypadku. Nie mogli uwierzyć, kim jest ofiara, zmarł w szpitalu

Policjant jadący w czasie wolnym rowerem został potrącony przez samochód. Mimo szybkiej reakcji służb i intensywnej walki o życie mężczyzna zmarł w szpitalu. O śmierci młodszego aspiranta Tomasza Dąbrówki poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Wypadek
09.07.2024 19:54 Czwórka dzieci straciła mamę, babcię i prababcię. Potrzebna jest pilna pomoc

Zabawa na festynie zakończyła się tragicznie dla jednej z rodzin z województwa lubuskiego. Trzy kobiety straciły życie w wypadku, do jakiego doszło w Kargowej. Czwórka dzieci straciła jednocześnie mamę, babcię i prababcię. Teraz rodzina prosi o wsparcie.

Śmigłowiec LPR
09.07.2024 09:58 Koszmar podczas pracy w polu, wystarczyła chwila nieuwagi. Lądował śmigłowiec LPR

Do dramatycznego wypadku doszło w miejscowości Głęboczek (woj. lubelskie), gdzie rolnik podczas wykonywania prac polowych stracił rękę. Na miejsce został wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

śmigłowiec lpr
08.07.2024 16:56 Wypadek żołnierzy przy granicy polsko-białoruskiej. Lądował śmigłowiec LPR

W poniedziałek rano doszło do wypadku żołnierzy 2. Pułku Rozpoznawczego. Wojskowi wracali z patrolu w pobliżu granicy z Białorusią, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trzech mężczyzn zostało niezwłocznie przetransportowanych do szpitala.

Wypadek
08.07.2024 12:42 Dramatyczny wypadek na polskiej trasie, lądował śmigłowiec LPR. Wśród rannych są dzieci

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek 8 lipca w Niegowie pod Wyszkowem (woj. mazowieckie). Dwie osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala. "Śmigłowcem LPR-u zabrano dziewczynkę w wieku około 9 lat i jedną osobę dorosłą" - mówi w rozmowie z Goniec.pl st. bryg. Sławomir Pietrzak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.

Wypadek
07.07.2024 11:36 Dramatyczny wypadek w Gdańsku. Dwie osoby w ciężkim stanie, z auta zostały strzępy

W niedzielę 7 lipca w Gdańsku doszło do dramatycznego wypadku. Samochód nagle zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Dwie osoby są ciężko ranne. “Do wydobycia poszkodowanych potrzebne było użycie specjalnych narzędzi hydraulicznych” - mówi portalowi Goniec bryg. Jacek Jakóbczyk, oficer prasowy PSP w Gdańsku.

Wypadek
04.07.2024 11:21 Nie żyje dwóch 18-latków, dwie osoby w ciężkim stanie. W akcji LPR

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 4 lipca w miejscowości Stasiów w powiecie radzyńskim (woj. lubelskie). W wyniku zdarzenia zginęło dwóch 18-latków. W akcji brał udział śmigłowiec LPR.

wypadek policja
01.07.2024 21:40 Uderzył busem w pierwszych. Zatrzymał się dopiero na murze kościoła

Dramat w Sarbinowie niedaleko Koszalina (woj. zachodniopomorskie). 28-latek uderzył busem w idących chodnikiem ludzi, po czym wjechał w murek kościoła. W zdarzeniu poszkodowane zostało małżeństwo, oboje zostali przewiezieni do szpitala. Niebywałe, co policja ustaliła na temat kierowcy, w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę.

wypadek
01.07.2024 20:38 Dramatyczne nagranie z polskiego miasta. Kobieta otarła się o śmierć

Policjanci nieustannie ponawiają apel do kierowców o zachowanie bezpieczeństwa na drogach. Na spore niebezpieczeństwo narażają się także osoby, które bez rozwagi jeżdżą na hulajnogach elektrycznych. Nagranie wypadku, do którego doszło w Warszawie, mrozi krew w żyłach.

topielec
30.06.2024 19:59 Nie żyje 15-latek, służby były bezradne. To kolejna tragedia w tym regionie

Do dwóch tragicznych zdarzeń doszło w sobotę w województwie mazowieckim. Podczas kąpieli utonęły dwie osoby. Jedną z nich był 15-chłopak, drugą 43-letni mężczyzna. 

Chorwacja
30.06.2024 16:02 Wypadek polskiego autobusu w Chorwacji. Wśród pasażerów dzieci

Chorwackie media poinformowały o poważnym zderzeniu polskiego autobusu z samochodem osobowym, do którego doszło w regionie Istria. Rannych zostało 14 osób, w tym 8 podróżujących autobusem nieletnich.

wypadek
30.06.2024 07:34 Samochód zderzył się z ciężarówką. Życia 34-latka nie udało się uratować

Tragiczny wypadek w Ostrołęce. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką, został doszczętnie zmiażdżony. Strażacy musieli wydobyć jego kierowce z wraku pojazdu, nieprzytomny trafił do szpitala. Kilka godzin później napłynęły stamtąd smutne wieści, 34-latek nie przeżył. 

Basen
29.06.2024 17:43 13-letni chłopiec utopił się w basenie, reanimacja trwała niemal godzinę

Do tragicznego zdarzenia doszło pod Kraśnikiem. W ogrodowym basenie rozporowym utopił się 13-letni chłopiec. Ratownicy walczyli o jego życie przez kilkadziesiąt minut. Policja apeluje o ostrożność. 

policja
28.06.2024 19:35 Psy zagryzły 7-latkę. Są wyniki sekcji zwłok, prokuratura ujawniła szczegóły

Prokuratura ujawniła dziś wyniki sekcji zwłok dziewczynki, którą we wtorek w miejscowości Bark (woj. warmińsko-mazurskie) zagryzły psy. W sprawie prowadzone jest śledztwo w kierunku narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. 

Wypadek
28.06.2024 10:53 Nie żyje 34-latek. Tragiczny wypadek, motocyklista nie miał szans na ratunek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano pod Białymstokiem. Na drodze krajowej nr 19 w wyniku zderzenia z samochodem osobowym, zginął 34-letni motocyklista.