Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 33-letnia kobieta. Popełniła fatalny błąd
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 14.06.2024 16:39

Tragedia na Podkarpaciu. Nie żyje 33-letnia kobieta. Popełniła fatalny błąd

wypadek
Fot. KPP Jarosław

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. W wyniku zderzenia dwóch samochodów zginęła zaledwie 33-letnia kobieta. Druga z poszkodowanych została przewieziona do szpitala. Jedna z kierujących popełniła fatalny w skutkach błąd.

Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu

Policja Podkarpacka poinformowała o śmiertelnym wypadku w miejscowości Radymno. Funkcjonariusze zostali wezwani do zdarzenia w piątek (14.06) około godziny 7.

ZOBACZ TAKŻE: Bank PKO BP wydał ważny komunikat “Transakcje wykonaj wcześniej”

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej numer 94. Mimo natychmiastowej akcji służb nie udało się uratować zaledwie 33-letniej kobiety, która kierowała samochodem marki Suzuki. To właśnie ona wskazywana jest jako osoba, która doprowadziła do tragicznego zdarzenia.

Autobus przewożący dzieci zderzył się z dwoma autami. W akcji śmigłowiec LPR

33-latka popełnia fatalny błąd, kosztował ją życie

Dzisiaj, około godz. 7, na drodze krajowej nr 94, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Suzuki z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Seat Leon, w wyniku czego doszło zderzenia obu pojazdów - przekazała policja z Podkarpacia.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka akcja służb w Warszawie. Chodzi o Krzysztofa Dymińskiego

Fatalny błąd kosztował 33-latkę życie. Reanimacja podjęta na miejscu zdarzenia nie przyniosła efektów, gdyż serce kobiety nie podjęło pracy. Do szpitala trafiła natomiast 43-latka. Druga z kierujących została przewieziona na hospitalizację, ponieważ konieczne było wykonanie dodatkowych badań.

Policjanci zabezpieczyli miejsce śmiertelnego wypadku

Na miejscu śmiertelnego wypadku pojawił się prokurator. Policjanci pod jego nadzorem zabezpieczyli wszelkie ślady, które pomogą w ustaleniu dokładnych przyczyn tragedii. Potwierdzono, że kobieta przewieziona do szpitala była trzeźwa.

wypadek.jpg
Śmiertelny wypadek na Podkarpaciu. Fot. KPP Jarosław