Goniec.pl
Władimir Putin trenował na żonie ciosy judo? Były przyjaciel przerywa milczenie

kremlin.ru

Władimir Putin ćwiczył na żonie ciosy judo? Były przyjaciel przerywa milczenie, oto co działo się za zamkniętymi drzwiami

29 Września 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Władimir Putin był równie złym mężem, jak jest prezydentem? Siergiej Pugaczow, dawny przyjaciel dyktatora, udzielił wywiadu, gdzie ujawnił kulisy małżeństwa Putina i Ludmiły Szkriebniewej. Kobieta przez 30 lat miała znosić bycie workiem treningowym zapalonego zawodnika judo.

Władimir Putin jako mąż był dla Ludmiły Szkriebniewej koszmarem

Władimir Putin był dla żony Ludmiły Szkriebniewej prawdziwym tyranem. Polityk o przeszłości zakorzenionej w KGB nawet nie zbliżył się do zdobycia określenia "dobry mąż". Wręcz przeciwnie.

Paweł Kukiz oświadczył, że to koniec wspólnych głosowań z PiS, Jarosław Kaczyński ma kłopoty

Paweł Kukiz "zrywa" z PiS. Jarosław Kaczyński nie może liczyć na jego wsparcie w sejmowych głosowaniach

CZYTAJ DALEJ

Władimir Putin strzeże swojej prywatności. Wyliczenia nieślubnych dzieci oraz tajemniczych kochanek są podstawą wielu teorii spiskowych. Ludmiła Szkriebniewa przez 30 lat trwała u boku prezydenta Rosji.

- Cały czas mnie testował i tresował - opowiadała po latach była żona Władimira Putina. Ludmiła Szkriebniewa po podpisaniu w 2013 r. cyrografu wolności (tzn. papierów rozwodowych) szybko wyprowadziła się do Francji.

Głos w sprawie małżeństwa Władimira Putina i Ludmiły Szkriebniewej zabrał były przyjaciel prezydenta Rosji. Siergiej Pugaczow zaliczany do grona światowych miliarderów ujawnił, co działo się za zamkniętymi drzwiami willi słońca rosyjskiego narodu.

Władimir Putin pił i bił żonę

Władimir Putin lubuje się w przemocy, co widać po jego sympatii do wojny w Ukrainie i chęci wysyłania na front kolejnych Rosjan. Przemoc miała być obecna również w domu Putina i Szkriebniewej.

Siergiej Pugaczow wskazał, że Władimir Putin dużo pił. W czasie libacji, jak i po nich, hamulce puszczały i potwór szanujący tylko argument siły wychodził na zewnątrz. Prezydent Rosji miał wielokrotnie trenować na Ludmile Szkriebniewej ciosy judo. Pewnego dnia żona Putina zwróciła się do miliardera z bezpośrednią prośbą.

Goniec.pl

"Daily Mail": Córka Putina przeżywa dramatyczne chwile. Działania ojca niszczą jej życie

CZYTAJ DALEJ

Żona Putina wiedziała, że alkohol równa się przemoc?

Władimir Putin mówił o swojej żonie, że jest "histeryczką". Przemilczał jednak, że on sam jest kobiecym bokserem. Były rosyjski oligarcha zdradził sekret prezydenta Rosji? Miliarder po ucieczce na Zachód chętnie w mediach dzieli się smaczkami z Kremla.

Jeden z nich dotyczy okrucieństwa Władimira Putina wobec żony Ludmiły. - Poszedłem później za nią, szlochała, pytam co się stało. A ona: Nie możesz pozwolić mu pić. Czy zdajesz sobie sprawę, jakim on jest sadystą? Jak wypije, to znów zacznie mnie szczypać, uciskać, uderzać, pokazywać mi techniki judo. Potem przez tydzień będę miała siniaki - wspominał jedną z rozmów z żoną Putina Pugaczow.

Ludmiła Szkriebniewa publicznie zaprzecza doniesieniom o miłości do przemocy fizycznej i nadużywania alkoholu przez Władimira Putina. Była żona prezydenta Rosji głośno wskazuje jednak, że była ofiarą przemocy psychicznej.

To oni doradzają Władimirowi Putinowi, oto najważniejsi ludzie na Kremlu

Okłamywali go w żywe oczy, teraz tworzą osobistą armię. Nikt nie wiedział, co się za murami Kremla

Oto najważniejsi ludzie Władimira Putina. Prezydent Rosji im ufa i to właśnie oni mu doradzają. Sprawdź, jak wyglądają i za co są odpowiedzialni najważniejsi ludzie Kremla. AFP PHOTO / POOL / Alexander Zemlianichenko

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: se.pl, pomponik

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Polski blok + screen z fb listu

Wiadomości

Mały Michaś miał dość sąsiadów. Wywiesił wymowną kartkę, internauci płaczą ze śmiechu

Czytaj więcej >
Najnowszy sondaż Wirtualnej Polski był bezlitosny dla partii Jarosława Kaczyńskieg (Pawel Wodzynski/East News).

Wiadomości

Bezlitosny sondaż dla PiS. Zapytano o pieniądze, Jarosław Kaczyński ma problem

Czytaj więcej >
Wlk. Brytania: Śmierć Polki i jej 4-letniej córeczki. Doszło do fatalnego potrącenia

Wiadomości

Tragedia w szkole. Znaleziono ciało dyrektorki, jej męża i dziecka

Czytaj więcej >

Wiadomości

Nadchodzą duże zmiany w spadkach. Wielu Polaków nie będzie dziedziczyć

Czytaj więcej >
W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać precyzję uderzeń ukraińskich dział (Twitter/Ukrainian Front).

Wiadomości

Wojna w Ukrainie. Trzy rosyjskie czołgi zmiecione w jednej chwili

Czytaj więcej >
Policjanci pomogli seniorce na wózku inwalidzkim, nagranie trafiło do sieci

Wiadomości

Policjanci z Łodzi pomogli seniorce na wózku inwalidzkim. Ciekawa reakcja internautów

Czytaj więcej >