Goniec.pl
Córka Władimira Putina i tancerz Igor Zełenski są parą, wnuczka prezydenta Rosji ma 5 lat

AFP PHOTO / POOL / SERGEI CHIRIKOV

Sekrety rodziny Putina. Młodsza córka prezydenta Rosji i tancerz Igor Zełenski mają 5-letnią córkę

23 Maja 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

"Der Spiegel": córka Władimira Putina jest w związku z Igorem Zełenskim. Mężczyzna do niedawna był dyrektorem Bawarskiego Baletu Państwowego w Monachium. Co więcej, dokumenty, do których dotarli dziennikarze, wskazują, że prezydent Rosji doczekał się z tego związku... wnuczki.

Dziennikarze dotarli do sensacyjnych wiadomości na temat młodszej córki Władimira Putina. "Der Spiegel" ujawnił, że Katerina Tichonowa związała się z tancerzem, Igorem Zełenskim.

EN 01173232 0017

Magdalena Ogórek żyje w strachu. Dziennikarka otrzymuje pogróżki, doszło nawet do ataku

CZYTAJ DALEJ

Już wcześniej sygnalizowano, że kariera Igora Zełenskiego wynika z bezpośrednich powiązań z Władimirem Putinem. Niemniej najnowsze ustalenia rzucają na sprawę zupełnie nowe światło.

Młodsza córka Putina związała się Zełenskim

Tygodnik "Der Spiegiel" ujawnił, że Katerina Tichonowa, młodsza córka Władimira Putina związana jest z 52-letnim Igorem Zełenskim. Tancerz do niedawna był szefem monachijskiego baletu, jednak zrezygnował.

Mistrz baletu Igor Zełenski sam ustąpił z zajmowanego stanowiska na początku kwietnia br. Nie było tajemnicą, iż tancerz robi to ze względu na swoje powiązania z Władimirem Putinem.

- Prawdopodobnie "bliskość Putina" oznacza w tym przypadku znacznie większą bliskość niż było to dotychczas wiadome - napisał w artykule na temat jednej z córek prezydenta Rosji niemiecki "Der Spiegiel".

Dokumenty to potwierdzają, ale ujawniły rodzinny sekret

Związki, kolejne dzieci oraz romanse Władimira Putina od wybuchu wojny w Ukrainie są temat jeszcze większej ilości rozmów. Dopiero jednak dziennikarskie śledztwo ujawniło, że prezydent Rosji... doczekał się wnuczki.

Dziewczynka jest dzieckiem młodszej córki Władimira Putina Kateriny Tichonowej oraz Igora Zełenskiego. Wskazują na to dokumenty podróżne, do których dotarli dziennikarze "Der Spiegiel" oraz portalu śledczego IStories.

"Teściowa" Zełenskiego z Moskwy, kobieta udzieliła wywiadu

Rosyjski dziennikarz ujawnił, że "teściowa" Zełenskiego mieszka w Moskwie. Kobieta udzieliła wywiadu

CZYTAJ DALEJ

W paszporcie dziecka podróżującego wraz z córką prezydenta Rosji znajduje się również dokument pozwalający na lot dziecka. Dziewczynka urodziła się w grudniu 2017 roku, więc obecnie wnuczka Putina ma 5 lat.

Fakt, że ojcem dziewczynki jest mistrz baletowy, potwierdza drugie imię dziecka. W dokumentach widnieje bowiem imię "Igorewna", a zgodnie z rosyjską tradycją jest to informacja, że jej ojcem jest Igor. Dane te pasują do Igora Zełenskiego.

Związek mistrza baletowego i córki Putina

Dotąd opinia publiczna nie widziała o istnieniu wnuczki Władimira Putina. Katarina Tichanowa i mistrz baletowy Igor Zełenski mieli razem z dzieckiem wielokrotnie podróżować na linii Rosja-Niemcy.

Dziennikarze pracujący nad sprawą dotarli nie tylko do kopii paszportów, ale również do danych pasażerów lotniska Moskwa-Wnukowo, gdzie potwierdzono, że para podróżowała razem i nie jest to jedynie zbieg okoliczności.

Na korzyść tezy wysnutej przez "Der Spiegiel" świadczy również zachowanie ochroniarza Kateriny Tichonowej. Zatrudniony dla młodszej córki Władimira Putina mężczyzna kupował bilety lotnicze dla Igora Zełenskiego. Tancerz w lutym i marcu 2020 roku latał z Moskwy do Monachium oraz z Monachium do stolicy Rosji.

Tak wyglądało ukraińskie "studio" skąd Timur Mirosznyczenko relacjonował Eurowizję 2022

Niewiarygodne, gdzie Ukraińcy urządzili studio Eurowizji. Lokalizacja musiała zostać w pełni tajna

Niewiarygodne, jak wyglądało "studio" ukraińskiego dziennikarza Timura Mirosznyczenki, który relacjonował konkurs Eurowizji 2022. Komentator nadawał wprost ze schronu, a informacje o jego lokalizacji były pilnie strzeżone. Zdjęcia mówią same za siebie.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Szczegóły alarmu lotniczego w czasie wizyty Dudy. Prezydent skomentował, nie trafił do schronu z deputowanymi

  • Czołowe zderzenie na autostradzie A4. Nie żyją dwie osoby, trzy kolejne zostały ranne

  • Oburzające słowa w rosyjskiej telewizji. "Ekspert" tłumaczył, że Ukraina należy do Rosji

Źródło: der spiegiel, wp.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Brakuje leków w aptekach, lekarze mają ograniczać ilość recept

Wiadomości

Dramat polskich seniorów, nie mają pieniędzy na leczenie. Farmaceuci ujawniają

Czytaj więcej >
Mateusz Morawiecki

Wiadomości

Morawiecki wycofał się z obietnicy dla piłkarzy. Ekspert: "To postępująca erozja"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Władimir Putin: wojna w Ukrainie może być "długotrwałym procesem"

Czytaj więcej >

Wiadomości

Białystok: Zaginął emerytowany ksiądz Jan Toczko

Czytaj więcej >

Wiadomości

Jest decyzja RPP ws. stóp procentowych

Czytaj więcej >

Wiadomości

Władimir Putin: "Nie zwariowaliśmy. Jesteśmy w pełni świadomi, czym jest broń nuklearna"

Czytaj więcej >