Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego nie gryzła się w język. "Ohydny facet"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2022 22:27

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego nie gryzła się w język. "Ohydny facet"

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego zdradziła, co sądzi o prezesie PiS
PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/EAST NEWS; Piotr Molecki/East News

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego w kilku słowach pogrążyła prezesa PiS. Kobieta mieszkająca na warszawskim Żoliborzu ujawniła podstawowe różnice między Lechem i jego bratem bliźniakiem. Co więcej, padły słowa, które wskazują, że sąsiedzi nie przepadali za Jarosławem Kaczyńskim już od małego.

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego postanowiła ujawnić, jak żyje się w otoczeniu prezesa PiS. Słowa kobiety nie są dla polityka oparciem. Wręcz przeciwnie.

Dziennikarz portalu NaTemat.pl pojawił się nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego. Miał szczęście i spotkał kobietę, która widziała proces dorastania szarej eminencji rządu PiS.

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego nie wytrzymała

Zaledwie siedemnastosekundowe nagranie bije rekordy popularności na TikToku. Krótką wypowiedz sąsiadki Jarosława Kaczyńskiego obejrzano już ponad 1,2 mln razy. Uwagę zwraca bardzo surowa ocena kobiety względem Jarosława Kaczyńskiego.

Sąsiedztwo prezesa PiS było trudne jeszcze zanim na ul. Mickiewicza na Żoliborzu zaczęto organizować protesty przeciwko władzy? Pewne jest, że kobieta nie ma z młodym Jarosławem Kaczyńskim miłych wspomnień.

- Mieszkam na Żoliborzu, więc ja znam od wczesnego dzieciństwa tych chłopców - zaczęła wypowiedź sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta ujawniła, że między braćmi Kaczyńskimi widać było różnicę w charakterach.

- Leszek był ok - stwierdził krótko kobieta w czasie wywiadu dla reportera portalu NaTemat.pl. - Jarek wychodził na ulicę, bo oni podwórka tam nie mieli, i natychmiast się robiła draka - dodawała sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego.

Kobieta w trzech słowach opisała prezesa PiS

Tylko trzy epitety wystarczyły, by kobieta ujawniła, że nie przepada za Jarosław Kaczyńskim. - Konfliktowy, bezwzględny, ohydny facet. Tyle panu powiem - powiedziała sąsiadka.

@tomaszgolonko ♬ dźwięk oryginalny - tomaszgolonko

Mocnych słów padło jednak więcej. Kobieta w odniesieniu do słynnych już słów o "dawaniu w szyję" stwierdziła wprost: "to jest kretyn po prostu".

- On w ogóle nie wie nic o kobietach. Niech on pilnuje swojego kota - dodała sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego. Komentarze pod nagraniami również nie są dla prezesa PiS łaskawe.

@tomaszgolonko ♬ dźwięk oryginalny - tomaszgolonko

- Sąsiadka wie najlepiej! - stwierdził jeden z internautów komentujących nagranie na TikToku. - Jak cudownie, że są jeszcze tacy seniorzy. Brawo dla Pani - czytamy w innym komentarzu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: tiktok.pl @tomaszgolonko