Goniec.pl

PAWEL NOWAK/AGENCJA SE/EAST NEWS; Piotr Molecki/East News

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego nie gryzła się w język. "Ohydny facet"

2 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego w kilku słowach pogrążyła prezesa PiS. Kobieta mieszkająca na warszawskim Żoliborzu ujawniła podstawowe różnice między Lechem i jego bratem bliźniakiem. Co więcej, padły słowa, które wskazują, że sąsiedzi nie przepadali za Jarosławem Kaczyńskim już od małego.

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego postanowiła ujawnić, jak żyje się w otoczeniu prezesa PiS. Słowa kobiety nie są dla polityka oparciem. Wręcz przeciwnie.

Dziennikarz portalu NaTemat.pl pojawił się nieopodal domu Jarosława Kaczyńskiego. Miał szczęście i spotkał kobietę, która widziała proces dorastania szarej eminencji rządu PiS.

Sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego nie wytrzymała

Zaledwie siedemnastosekundowe nagranie bije rekordy popularności na TikToku. Krótką wypowiedz sąsiadki Jarosława Kaczyńskiego obejrzano już ponad 1,2 mln razy. Uwagę zwraca bardzo surowa ocena kobiety względem Jarosława Kaczyńskiego .

Sąsiedztwo prezesa PiS było trudne jeszcze zanim na ul. Mickiewicza na Żoliborzu zaczęto organizować protesty przeciwko władzy? Pewne jest, że kobieta nie ma z młodym Jarosławem Kaczyńskim miłych wspomnień.

- Mieszkam na Żoliborzu, więc ja znam od wczesnego dzieciństwa tych chłopców - zaczęła wypowiedź sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego. Kobieta ujawniła, że między braćmi Kaczyńskimi widać było różnicę w charakterach.

- Leszek był ok - stwierdził krótko kobieta w czasie wywiadu dla reportera portalu NaTemat.pl. - Jarek wychodził na ulicę, bo oni podwórka tam nie mieli, i natychmiast się robiła draka - dodawała sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego.

Kobieta w trzech słowach opisała prezesa PiS

Tylko trzy epitety wystarczyły, by kobieta ujawniła, że nie przepada za Jarosław Kaczyńskim. - Konfliktowy, bezwzględny, ohydny facet. Tyle panu powiem - powiedziała sąsiadka.

Mocnych słów padło jednak więcej. Kobieta w odniesieniu do słynnych już słów o "dawaniu w szyję" stwierdziła wprost: "to jest kretyn po prostu".

- On w ogóle nie wie nic o kobietach. Niech on pilnuje swojego kota - dodała sąsiadka Jarosława Kaczyńskiego. Komentarze pod nagraniami również nie są dla prezesa PiS łaskawe.

- Sąsiadka wie najlepiej! - stwierdził jeden z internautów komentujących nagranie na TikToku. - Jak cudownie, że są jeszcze tacy seniorzy. Brawo dla Pani - czytamy w innym komentarzu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: tiktok.pl @tomaszgolonko

Tagi:

Podobne artykuły

Polityka

Zabójca Pawła Adamowicza skazany na dożywocie. Wstrząsająca reakcja na wyrok
Czytaj więcej >

Polityka

Szef MON pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o "siatkę szpiegowską"
Czytaj więcej >

Polityka

Pieniądze z 500 plus będą wyższe? Możliwe, ale nie jest wykluczony również próg dochodowy
Czytaj więcej >

Polityka

Andrzej Duda podpisał nowelizacje ustaw. Zmiany w Kodeksie wyborczym stały się faktem
Czytaj więcej >

Polityka

Rozpaczliwe wyznanie syna Lecha Wałęsy. Potrzebuje pieniędzy na walkę z chorobą
Czytaj więcej >

Polityka

Wielka afera w siedzibie PiS. Interweniowała policja
Czytaj więcej >
Agata Jaroszewska

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]