Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Restauracja z Zakopanego udostępniła nagranie z monitoringu. Skandaliczne zachowanie pary
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 25.11.2023 15:26

Restauracja z Zakopanego udostępniła nagranie z monitoringu. Skandaliczne zachowanie pary

para monitoring płot
Facebook.com/ Restauracja "U Wnuka"

Zakopane stało się miejscem skandalicznych scen. Do sieci trafiło nagranie sprzed jednej z restauracji. Widać na nich parę, która we wspólnym akcie zaprezentowała się z jak najgorszej strony. Właściciele zaapelowali do kobiety i mężczyzny uwiecznionych na filmie z monitoringu.

Zakopane: pokazali nagranie z kamer, oburzające zachowanie pary

Zakopane przez cały rok pełne jest turystów, którzy, mimo iż zostawiają tam duże pieniądze, to i sprawiają duże kłopoty. “Restauracja U Wnuka” postanowiła potwierdzić, iż szczególnie trudno jest pogodzić się z tym drugim aspektem życia w zimowej stolicy Polski.

Na profilu restauracji z Zakopanego pojawiło się wymowne nagranie. Widać na nim kobietę i mężczyznę. Bez dwóch zdań nie wiedzieli, że znaleźli się w oku kamery. Pokazali się jednak z jak najgorszej strony. Wspólnie dokonali aktu wandalizmu. Nie pozostał on obojętny dla ekipy restauracji.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Restauracja apeluje do wandali

Restauracja “U Wnuka” nie miała zamiaru przejść do porządku dziennego po zobaczeniu, co zrobiła para. Monitoring nie zawiódł i uwiecznił całe przedsięwzięcie. - Elegancka "dama" walczy z naszym płotkiem przed restauracją - czytamy w drwiącym opisie pod nagraniem.

ZOBACZ: Awantura i bójka dwóch klientek w sklepie. Zaczęły okładać się papierem do pakowania prezentów

- Walka nie była równa, ale pani z pomocą gentlemana dała radę. Gratulujemy i apelujemy o zwrot płotka - napisali pod filmem pracownicy Restauracji U Wnuka w Zakopanem. Incydent nie został jednak jeszcze zgłoszony na policję. Możliwe, że załoga liczy na refleksje pary względem własnego zachowania. Pod trawiącym półtorej minuty nagraniu zawrzało. Ludzie powiedzieli, co myślą na temat wandali.

Internauci wściekli na zachowanie kobiety i mężczyzny widocznych na nagraniu

Nagranie dokumentujące wandalizm w Zakopanem nie pozostał obojętny dla internautów. Film obejrzało na Facebooku już ponad 31 tysięcy razy, więc możliwe, że wśród widzów są także ich główni bohaterowie. Ludzie, a wśród nich klienci restauracji, są oburzeni zachowaniem pary.

ZOBACZ: Czy na Boże Narodzenie spadnie śnieg? Pogoda w grudniu zaskoczy

- Brak słów na takie zachowanie, nie prosić tylko żądać i dodatkowo pociągnąć do odpowiedzialności - czytamy w pierwszym komentarzu. - Złapać i nogi połamać tak samo, jak ten płotek - grzmi kolejny komentujący. - Serio? Ludzka głupota nie ma granic - dodał ktoś inny. - Widać, że akcja była przygotowywana i przemyślana. Obawiam się, że mogą przyjść po resztę i podjąć się postawienia domu do góry nogami gdzieś nieopodal. Stawiam na środkowe Krupówki - skwitował kolejny internauta.