Goniec.pl > Nagranie

Nagranie

posłowie Sejm
28.11.2023 18:20 Wpadka posłanki PiS w Sejmie, nagranie krąży po sieci. "Kulturę się z domu wynosi"

Wpadka posłanki PiS w Sejmie. W trakcie obrad miało miejsce coś, co nie powinno zdarzyć się na sali plenarnej. Zachowanie Małgorzaty Wasserman zostało nagrane, a poseł opozycji nie przepuścił okazji, by kąśliwie skomentować całe zajście. - Kulturę się z domu wynosi - stwierdził Patryk Jaskulski z KO.

wesele panna młoda
27.11.2023 22:29 Pan młody w jedną chwilę zniszczył całe wesele. "Rozwiodłabym się"

Nagranie z wesela stało się hitem sieci. Pan młody zrobił coś, co oburzyło internautów. Świeżo upieczony mąż zrujnował ślub swojej małżonce, która ewidentnie próbowała ratować się z sytuacji. - Wzięłabym rozwód - stwierdza z miejsca jedna z komentujących osób.

ołtarz kościół mężczyzna piwo
26.11.2023 13:01 Nagranie z kościoła w Sanoku wywołało burzę. Uwiecznili wyczyny mężczyzny z butelką piwa

Przy ołtarzu w kościele w Sanoku pojawił się mężczyzna z piwem w ręku. Oburzające sceny zostały nagrane a sam film wrzucony do sieci. Mężczyzna udawał, że odprawia mszę świętą. - To wydarzyło się między nabożeństwami - stwierdził ojciec służący w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Ku zaskoczeniu wszystkim duszpasterz wskazuje, iż nie ma powodu zawiadamiać o incydencie policji.

para monitoring płot
25.11.2023 15:26 Restauracja z Zakopanego udostępniła nagranie z monitoringu. Skandaliczne zachowanie pary

Zakopane stało się miejscem skandalicznych scen. Do sieci trafiło nagranie sprzed jednej z restauracji. Widać na nich parę, która we wspólnym akcie zaprezentowała się z jak najgorszej strony. Właściciele zaapelowali do kobiety i mężczyzny uwiecznionych na filmie z monitoringu.

ksiądz wesele
24.11.2023 11:06 Ksiądz wstawił nagranie z wesela i w sieci zawrzało. "Zawsze chętny"

Ksiądz z TikToka opublikował dwa niecodzienne nagrania. Pod filmami wybuchła gorąca dyskusja na temat tego, czy przystoi, aby duszpasterz pokazywał się w takiej sytuacji. Oba klipy nagrane zostały na weselu. Takiego widoku mało kto się spodziewał.

sklep klienci bójka
22.11.2023 17:32 Awantura i bójka dwóch klientek w sklepie. Zaczęły okładać się papierem do pakowania prezentów

Bójka dwóch kobiet w sklepie została nagrana, a film trafił do sieci, gdzie bije rekordy popularności. Awantura w Aldi wywołała ogromne emocje. Klientki okładały się papierem świątecznym i na nic zdały się próby ich rozdzielenia. Internauci nie przeoczyli okazji do drwin.

Mateusz Morawiecki Sejm Jarosław Kaczyński
13.11.2023 19:15 Jarosław Kaczyński przyłapany. Zrobił to podczas wystąpienia Mateusza Morawieckiego

Jarosław Kaczyński przyciągnął uwagę niemal wszystkich obecnych w Sejmie. Chodzi o zachowanie prezesa PiS, gdy Mateusz Morawiecki stał na mównicy i zachwalał rządy swoich ministrów. Do sieci trafiły nagrania. - Pierwszy raz się z nim zgadzam - napisał na temat Jarosława Kaczyńskiego poseł KO Cezary Tomczyk.

Lidl klienci sklep
12.11.2023 10:07 Ludzie oszaleli, rzucili się do Lidla jak w trakcie pandemii. Wszystko się nagrało

Nagranie z Lidla robi furorę w sieci. Klientka pokazała, jak zachowują się ludzie, wiedząc, że nie będą mogli zrobić zakupów przez dwa dni. Na filmie widać nie tylko tłumy ludzi w sklepie, ale również to, co znajduje się w ich koszykach. Komentarze innych osób udowadniają, że nie był to odosobniony przypadek. Internauci są jednak podzieli.

Andrzej Duda Agata Duda
12.11.2023 09:27 Agata Duda błyskawicznie ustawiła męża do pionu. Nagranie robi furorę, powiało chłodem

Zachowanie Andrzeja Dudy i reakcja pierwszej damy podczas obchodów 11 listopada odbiło się szerokim echem w całym kraju. Polacy zwracają uwagę na wymowny gest prezydenta oraz zaskakujący ruch ze strony Agaty Dudy. Wszystko zostało nagrane przez kamerę podążającą za parą prezydencką.

samochód beton
04.11.2023 12:17 Łódź. Wylali beton wokół zaparkowanego auta. Absurdalne sceny podczas remontu

Nagranie z Łodzi podbija internet. W piątek (03.11) robotnicy remontujący ulicę Legionów nie mieli litości dla kierowcy samochodu, który nie zabrał pojazdu na czas prac. Ogrodzili szalunkami przestrzeń przy samochodzie i… zaczęli wylewać beton. Absurdalna sytuacja wywołała w sieci sensację.

policja potrącenie dziecko
27.10.2023 18:21 Dziecko potrącone na pasach w Wągrowcu. Kierowca odjechał, bo nie wiedział, że przejechał po 2-latku

Wągrowiec. Dziecko zostało potrącone na pasach, po czym auto przejechało nad nim i odjechało z miejsca zdarzenia. Kierowca nie był świadomy, co się stało. Dowiedział się dopiero od policjantów, którzy dotarli do niego dzięki nagraniu z kamery monitoringu. Trudno uwierzyć w to, że 2-letniemu chłopcu nie stało się nic groźnego.

Grzegorz Borys Anita Werner "Fakty" TVN
23.10.2023 21:21 Pokazali, co Grzegorz Borys zrobił po zabiciu synka. Nagranie obiega sieć lotem błyskawicy

Nowe nagranie Grzegorza Borysa poszukiwanego w związku z morderstwem 6-letniego syna. “Fakty” TVN pokazały niepublikowane wcześniej nagranie z udziałem 44-latka. Kamery zarejestrowały go kilka minut po 7 i jak wskazali dziennikarze, zmierzał w konkretnym kierunku.

Poznań kamery monitoringu świeczka
19.10.2023 13:54 Ujawnili nagranie z chwili ataku na 5-latka w Poznaniu. "Usłyszałem płacz dzieci i krzyk"

Atak nożownika w Poznaniu oraz moment jego obezwładniania przez świadków został uchwycony przez kamery. Jedna z nich znajdowała się na śmieciarce przejeżdżającej tuż obok ul. Karwowskiego. To jeden z pracowników firmy Remondis obezwładnił wraz z policjantką 71-letniego Zbysława C. Dziennikarze dotarli do nagrania.

Biedronka pracownica
12.10.2023 22:59 Pracownica Biedronki nagrała film w sklepie. Klienci od razu zareagowali

Pracownica Biedronki nagrała w sklepie krótki film. Wrzuciła go na TikToka i posypały się komentarze klientów. Nie mogła spodziewać się podobnej reakcji wśród internautów, gdyż to prawdziwa rzadkość. na koncie kobiety znaleźć można więcej nagrań z Biedronki. W niesamowity sposób pokazują rzeczywistość.

Sebastian Majtczak dom
05.10.2023 19:17 Wiemy, co Majtczak trzymał w ogródku. Szykował się na najgorsze

Sebastian Majtczak został zatrzymany, ale nie milknie oburzenie związane z 32-latkiem, który kierował BMW i doprowadził do śmierci trzyosobowej rodziny. Reporter Goniec.pl pojechał pod dom rodzinny mężczyzny. Zobaczył, co trzymają w ogródku i wskazał, że to jasny dowód na to, że rodzina przygotowała się na najgorsze.

Mateusz Morawiecki ludzie
23.09.2023 15:21 Kontrowersyjne zatrzymanie aktywistów. Nagranie trafiło do sieci

Incydent w Świdniku. Dziennikarka Gazety Wyborczej nagrała brutalne zachowanie funkcjonariuszy w czasie obezwładniania 19-latka i 44-letniego mężczyzny. Zakłócili oni wystąpienie Mateusza Morawieckiego, stojąc na scenie z płachtą uderzającą w premiera. Zdaniem szefa rządu to próba “zaatakowania”. Nagranie znajdziesz na końcu artykułu.

policja
21.09.2023 12:19 Policjantka chwaliła się, jak zdała egzamin. Od razu wybuchła afera

Policjantka z Radziejowic ma ogromne problemy. Nie tylko chwaliła się ukończeniem szkoły policyjnej w Legionowie z wyróżnieniem w czasie prowadzenia samochodu, ale i sposobem zdania egzaminu z broni. Kinga B. groziła również innym policjantom, którzy zwracali jej uwagę w mediach społecznościowych. Policjantka będzie mieć teraz problemy. Prywatnie jest córką naczelnika toruńskiego Wydziału Ruchu Drogowego.

Jarosław Kaczyński dom
19.09.2023 17:19 Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego ujawnili, jak to jest mieszkać obok prezesa PiS

Sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego zabrali głos i wprost powiedzieli, co myślą o prezesie PiS. Eryk Błaszak z Goniec.pl zapytał mieszkańców Żoliborza, czy kupiliby dom przylegający do domu prezesa Kaczyńskiego. Trzeba wydać fortunę, a ewentualne pożyczenie cukru to konieczność lawirowania między policjantami. - Niech mnie pan nie pyta o tego człowieka… - powiedziała jedna z kobiet.

szklana kura PRL
05.09.2023 22:01 Fortuna za szklaną kurę z PRL. Masz taką w domu? Możesz nieźle zarobić

Szklana kura znajdująca się w twoim domu może przynieść fortunę, ale zanim zaczniesz liczyć pieniądze, lepiej posłuchaj eksperta. Szklana kokoszka zapewni ci zastrzyk gotówki tylko w przypadku, gdy spełnia konkretne wymagania kolekcjonerów. Trzeba odpowiedzieć sobie na trzy pytania.

policja plac zabaw dziecko
31.08.2023 08:19 Upokorzył matkę i jej dzieci na placu zabaw, teraz chce przepraszać. Może stanąć przed sądem

Dzieci bawiły się na placu zabaw w Krakowie, a gdy piłka poleciała w stronę mężczyzny i jego psa, padło wiele wulgarnych i poniżających słów. Piłka przez przypadek trafiła w zwierzę, a jego właściciel zaczął obrażać matkę i dzieci. Powodem wyjątkowo obelżywych słów było pochodzenie dzieci.

samochody straż pożarna
30.08.2023 22:54 Nagranie z niemieckiej autostrady obiegło sieć, w roli głównej polskie auto. Kierowcy grozi kara

Kierowca z Polski stał się głównym antybohaterem w Niemczech. Nagranie zachowania Polaka na autostradzie zostało opisane tytułem “najbardziej bezczelnego kierowcy roku”. Chodzi o wykorzystanie korytarza życia, jaki powstał po wypadku 61-letniego motocyklisty. Ten “spryt” może słono kosztować.

babcia taniec Łódź
26.08.2023 23:06 Babcia Zosia wpadła na Paradę i pokazała młodym, jak się bawić. Wideo robi furorę

Nagranie z babcią Zosią w roli głównej podbija internet. W łodzi odbyła się w sierpniu Parada Wolności, a seniorka w czerwonej spódnicy i siwych włosach zawstydziła swoją energią praktycznie całą młodzież. - Babcia Zosia udowodniła, że wiek nie ma znaczenia - stwierdziło na oficjalnym profilu miasto Łódź.

nastolatki nagranie
22.08.2023 19:49 Nastolatki miały powiesić i podpalić kota. Ojciec: "Młodość się rządzi swoimi prawami"

Trzy nastolatki wykazały się szczególnym okrucieństwem. Nagrały, jak podpalają oraz wieszają kota. Policja ze Świebodzina stwierdziła, że dziewczynki nie zabiły zwierzęcia, a “jedynie” przenosiły zwłoki kota. Ojciec jednej z nastolatek stanął w obronie brutalności widocznej na filmie. - Młodość się rządzi swoimi prawami - stwierdził mężczyzna.

grzyby w koszyku
13.08.2023 17:54 Gdzie na grzyby? Grzybiarz pokazał swój koszyk, szybko zebrał ponad 100 prawdziwków

Grzybiarz poszedł do lasu, ale ilość grzybów, jakie znalazł, zdziwiła nawet jego. Mężczyzna mówi wprost: rekord i wskazuje, że ten stan rzeczy nie utrzyma się długo. Nagranie pełnego koszyka potwierdza, że wysyp grzybów w polskich lasach stał się faktem. Wiemy, gdzie ich szukać.

samolot ojciec
07.08.2023 12:28 Ojciec i syn zginęli, matka zabiła się w dniu pogrzebu. Ich ostatnie zdjęcie mówi wszystko

Ojciec i syn zginęli w katastrofie lotniczej. Dramat był o tyle większy, że kilka godzin po pogrzebie życie odebrała sobie matka 11-letniego chłopca. Do sieci wyciekło nagranie z wnętrza maszyny i oburzyło wszystkich. 42-latek z  Brazylii wykazał się wyjątkowym brakiem odpowiedzialności.

juhas
05.08.2023 14:56 Wstyd na cały świat. Turysta nagrał Polaka w akcji, w sieci zawrzało

Pewien słowacki turysta przebywający akurat w przygranicznym regionie górskim zauważył po polskiej stronie piękne stado owiec. Mężczyzna postanowił nagrać je ze swojej perspektywy, wprost z wyciągu krzesełkowego. Nie spodziewał się tego, co za chwilę zrobi juhas. Słowak wszystko nagrał i upublicznił w mediach społecznościowych, a w sieci zawrzało.

panna młoda kościół woda
03.08.2023 16:11 Nagranie ze ślubu jest hitem sieci. Miliony widziały, co zrobiła para młoda

Ślub tej pary zapadnie w pamięć wielu osobom na całym świecie. Panna młoda i jej ukochany postanowili udowodnić, że dla prawdziwej miłości nie ma granic. Nagranie z kościoła bije rekordy popularności i trudno się temu dziwić. Wiele osób w tych okolicznościach odwołałoby ceremonię.

policja nastolatkowie
29.07.2023 12:51 Debrzno. 16-latek pobił 13-letnią dziewczynkę. Kolega wszystko nagrywał

13-letnia dziewczynka stała się ofiarą starszego o 3 lata chłopca. 16-latek znalazł się z kolegą i przestraszoną nastolatką w lesie. - Pójdę po mojego ojca - krzyczała dziewczynka. Drugi z nastolatków wszystko nagrywał, a film dotarł do dzielnicowego. Dopiero wtedy sprawa nabrała tempa.

  • 1
  • 2