Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Awantura i bójka dwóch klientek w sklepie. Zaczęły okładać się papierem do pakowania prezentów
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 22.11.2023 17:32

Awantura i bójka dwóch klientek w sklepie. Zaczęły okładać się papierem do pakowania prezentów

sklep klienci bójka
x.pl/@UB1UB2

Bójka dwóch kobiet w sklepie została nagrana, a film trafił do sieci, gdzie bije rekordy popularności. Awantura w Aldi wywołała ogromne emocje. Klientki okładały się papierem świątecznym i na nic zdały się próby ich rozdzielenia. Internauci nie przeoczyli okazji do drwin.

Klientki skoczyły sobie do gardeł, doszło do bójki

Awantura w sklepie w okresie przedświątecznym to stosunkowo znany widok wszystkim, którzy polują na promocje. Niemniej nagranie ze sklepu Aldi, które trafiło do sieci we wtorek 21 listopada, przekracza granice absurdu. Dwie klientki dały się ponieść emocjom.

Do zdarzenia doszło w Londynie. Inni klienci byli świadkami awantury, która przerodziła się w przemoc fizyczną. Tajemnicą pozostaje powód kłótni, jednak jej przebieg został dokładnie udokumentowany.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Wielkie emocje podczas zakupów, dwie klientki okładały się papierem do pakowania prezentów

Podczas bójki dwóch klientek sklepu Aldi, żadna z nich nie przebierała w słowach. Padły wulgarne epitety. Później w ruch poszły rolki papieru świątecznego. Rulony ozdobnego papieru, który powinien okrywać prezenty na Boże Narodzenie, lądowały kolejno na ciele dwóch kobiet.

ZOBACZ: Seniorka rozpętała awanturę w autobusie. Kierowcy i pasażerom urządziła koszmar

Na nagraniu bardzo wyraźnie widać, że pracownicy sklepu usiłują rozdzielić klientki. Inne osoby będące wtedy w sklepie są świadkami ich porażki. Początkowo awantura zostanie wygaszona, ale już kilka sekund później obie kobiety ponownie dostały napadu furii i wróciły do bójki. Co na to sieć?

Nagranie bójki w sklepie trafiło do sieci i stało się hitem

Na nagraniu bójki z londyńskiego sklepu słychać, jak ktoś krzyczy “przestańcie, przestańcie”. Okładające się papierem świątecznym klientki nie mają jednak zamiaru zastosować się do tej komendy. "Daily Mail" skontaktował się z przedstawicielami sieci Aldi, jednak nie dostali odpowiedzi. Dziennikarze chcieli wiedzieć, czy awantura i późniejsza bójka to efekt personalnego spięcia, czy możliwie wynik walki o świąteczną promocję.

ZOBACZ: Ludzie oszaleli, rzucili się do Lidla jak w trakcie pandemii. Wszystko się nagrało

Internauci szybko zauważyli nagranie z bójki w sklepie w Londynie. Nie przepuścili okazji, by skomentować je w drwiącym stylu. - To znak, że rozpoczęła się przedświąteczna gorączka zakupów - czytamy w jednym z komentarzy. - Czuć ducha świąt - dodał ktoś inny. - To rozgrzewka przed Czarnym Piątkiem - zawyrokował kolejny internauta.

Źródło: Daily Mail

Tagi: nagranie Aldi