Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wiadomości > Poszedł na komendę i zapytał, czemu go szukają. Trafił do więzienia
Irmina Jach
Irmina Jach 18.02.2024 17:57

Poszedł na komendę i zapytał, czemu go szukają. Trafił do więzienia

policja zatrzymanie
materiały policyjne

Niecodzienna sytuacja w Komendzie Powiatowej Policji w Pabianicach w województwie łódzkim. 28-letni mężczyzna odwiedził policjantów, by dowiedzieć się, dlaczego jest przez nich poszukiwany. Trafił do więzienia.

Zadał jedno pytanie i wpadł

Rzeczniczka pabianickiej Komendy Powiatowej Policji, sierż. sztab. Agnieszka Jachimek w rozmowie z mediami przekazała, że w niedzielę 18 lutego w komendzie pojawił się mężczyzna, który chciał dowiedzieć się, dlaczego funkcjonariusze szukali go w domu.

Mężczyzna, powiedział dyżurnemu, że w ostatnim czasie dwukrotnie odwiedzali go mundurowi, jednak nie mogli go zastać, bo był w pracy. Ciekawy powodu tych wizyt, przyszedł do siedziby pabianickich policjantów — relacjonowała.

Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Znaleziono ciało

Ciekawość zaprosiła go do więzienia

28-latek zdziwił się, gdy okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pabianicach do odbycia pięciu miesięcy kary pozbawienia wolności — przekazała rzeczniczka pabianickiej policji.

Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszkę wynika, że 28-latek został skazany za groźby wobec policjantów. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

ZOBACZ TAKŻE: 11-latek zginął pod oknami swojego domu. Sąsiedzi przerwali milczenie

10 lat więzienia za czekoladę

Kilka tygodni temu informowaliśmy o innym zdumiewającym aresztowaniu. 30-letni mężczyzna trafił w ręce służb po bójce z ochroniarzem sklepu Biedronka. Nagranie, które zostało opublikowane przez policję, obiegło sieć lotem błyskawicy. 

Ujawniono, że zatrzymany ukradł czekoladę o wartości 300 zł. W trakcie szarpaniny stracił większość łupu. Wybiegł ze sklepem z trzema tabliczkami. 30-letni mieszkaniec Jeleniej Góry może spędzić dziesięć lat w więzieniu.

Tagi: policja