Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Wiadomości > Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Znaleziono ciało
Irmina Jach
Irmina Jach 18.02.2024 15:40

Tragiczny finał poszukiwań 55-latka. Znaleziono ciało

Straż pożarna znicz
OSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego w Nakle/Facebook

Ze stawu w Ożarowie wyłowiono ciało 55-letniego mężczyzny, na którego samochód natrafiono w okolicy dzień wcześniej. Poszukiwania trwały kilkanaście godzin. Uczestniczyli w nich liczni przedstawiciele służb.

Nie żyje 55-latek z Kowali. Był poszukiwany

Denat to 55-letni mieszkaniec miejscowości Kowale. Poszukiwania mężczyzny rozpoczęły się w sobotę 17 lutego w godzinach wieczornych. Jego samochód został odnaleziony niedaleko ożarowskich stawów. W akcji brali udział funkcjonariusze policji, straży pożarnej, psy ratownicze z opiekunami i Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego w Nakle.

Porażające informacje o śmierci Nawalnego. Kreml kłamał?

Poszukiwania trwały do godzin porannych

Poszukiwania obejmowały granicę województw opolskiego i łódzkiego. Akcja z użyciem specjalistycznego sprzętu trwała aż do godzin porannych. Fundacja Opolsar- Opolskie Psy Ratownicze skierowała na miejsce psychologa-profilera osób zaginionych.

Poszukiwania […] przy wsparciu okolicznych mieszkańców, prowadzono na 61 sektorach obejmujących obszar ponad 250 hektarów, stanowiący - z uwagi na obecność zbiorników wodnych - w znacznej części tereny podmokłe i bagienne. Prowadzone przez całą noc poszukiwania nie doprowadziły do odnalezienia osoby zaginionej — informuje OSP Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego w Nakle.

ZOBACZ TAKŻE: 11-latek zginął pod oknami swojego domu. Sąsiedzi przerwali milczenie

Mężczyzna został odnaleziony martwy

O godzinie 9:18 zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Wieluniu do topielca znajdującego się w jednym ze stawów, niedaleko miejsca, w którym wczoraj prowadzone były działania związane z zaginięciem osoby — potwierdzają strażacy z jednostki KSRG OSP Ożarów.