Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Telewizja > Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle wydał oświadczenie
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 03.05.2023 10:01

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle wydał oświadczenie

Piotr Kraśko Fakty TVN
screen "Fakty" TVN, wydanie z dn. 02.05.2023 r.

Piotr Kraśko zaskoczył widzów "Faktów" TVN podczas wtorkowego wieczoru. Dziennikarz miał już kończyć wydanie, gdy nagle zwrócił się do kamery z wyjątkowo ciepłymi słowami. Największe zdumienie wzbudziło jednak jego zachowanie. Nie są to ruchy typowe dla prowadzących "Fakty" TVN.

Radość w "Faktach" TVN, ale widzowie patrzyli tylko na ruchy Piotra Kraśki

Piotr Kraśko ostatnio stał się głównym antybohaterem materiału “Wiadomości” TVP. Nie wydaje się jednak, że prowadzący “Faktów” TVN w ogóle się tym przejął.

We wtorkowy wieczór Piotr Kraśko był w wyjątkowo dobrym nastroju. Kiedy “Fakty” TVN dobiegały już ku końcowi, dziennikarz nagle spojrzał wprost do kamery i zwróci się do widzów. Niespodziewanie padły gorące podziękowania.

Krzysztof Cugowski ma głodową emeryturę, ale fortunę na koncie. Wydało się, ile zarabia

Dziwne pozy Piotra Kraśki we wtorkowych "Faktach" TVN

Piotr Kraśko i cała ekipa “Faktów” TVN ma powody do zadowolenia. Po raz kolejny to właśnie ten serwis był najchętniej wybieranym przez Polaków programem informacyjnym. 2 maja przyszedł czas pokazania oficjalnych danych, a te ponownie są dla całego TVN wielką dumą. 

- I tak prawie na koniec jeszcze nasze podziękowania dla państwa, bo wszystko, co tutaj... - powiedział Piotr Kraśko do kamery i nagle zdecydował się na coś, co dla widzów “Faktów” TVN jest widokiem dość egzotycznym.

Piotr Kraśko opierał się wcześniej na szklanym stole, ale nagle… wyrzucił ręce do góry i uniósł wzrok wprost do niebios. Takiego gestu prowadzącego “Faktów” TVN widzowie chyba jeszcze nie widzieli. Piotr Kraśko nie miał jednak zamiaru przerwać swojej wypowiedzi. - Nie wydarzyłoby się, gdyby nie państwa decyzja każdego kolejnego wieczoru, który program wybrać. I bardzo za to dziękujemy, to nasz powód do dumy, że wybierają państwo "Fakty" - kontynuował dziennikarz. To nie był jedyny niecodzienny gest, jaki pojawił się we wtorkowym wydaniu.

Widzowie "Faktów" TVN nie mogli się tego spodziewać

Ekscytacja związana z fenomenalnym wynikiem “Faktów” TVN sprawiła, że Piotr Kraśko prócz wznoszenia rąk do nieba zdecydował się jeszcze na gest szacunku wobec widza siedzącego przed telewizorem. Dziennikarz przyłożył rękę do piersi, a następnie skierował otartą dłoń w stronę kamery. Pewne jest, że widzowie “Faktów” TVN na długo zapamiętają wtorkowy występ Piotra Kraśki.

Wykresy pokazane na antenie TVN nie kłamią. Zgodnie z danymi przekazanymi przez Nielsen TV Audience Measurement Live+ VOSDAL “Fakty” TVN były niekwestionowanym liderem w grupie 4+. W czasie, gdy o 19 na TVN przełączało średnio 2,3 mln widzów, konkurencyjne “Wiadomości” TVP gromadziły 2,2 mln, a “Wydarzenia” Polsatu zaledwie 1,5 mln.