Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko
10.06.2024 07:37 Była 21:18. Piotr Kraśko zaskoczył widzów, nie mógł się powstrzymać

W niedzielę 9 czerwca to Piotr Kraśko poprowadził wieczór wyborczy na antenie TVN24. Chwilę po godzinie 21.00 dziennikarz przedstawił widzom pierwsze sondażowe wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2024. Kraśko, komentując drugie miejsce Prawa i Sprawiedliwości niespodziewanie wspomniał o swojej córce.

Piotr Kraśko
19.05.2024 20:27 Piotr Kraśko nie mógł powstrzymać emocji. Wszystko pod sam koniec "Faktów"

Piotr Kraśko w niedzielnym wydaniu "Faktów" TVN podczas zapowiedzi jednego z materiałów wręcz nie mógł powstrzymać swojego zachwytu. Dziennikarz, prawiąc komplementy, mówił o "Skarbie Narodowym". Nie da się ukryć, że z jego słowami zgadza się zdecydowana większość Polaków.

Piotr Kraśko, "Fakty" TVN
02.05.2024 20:34 Piotr Kraśko czekał na sam koniec "Faktów" TVN. Nagle przekazał komunikat

Widzowie TVN w czwartek 2 maja usłyszeli na koniec “Faktów” od Piotra Kraśki aż o trzech sukcesach. Dziennikarz nie krył swojego zadowolenia. Na ekranie pojawiły się trzy wykresy dotyczące oglądalności. - Hegemon - mówił Piotr Kraśko z uśmiechem na ustach.

Piotr Kraśko
28.04.2024 09:03 Piotr Kraśko zadrwił z Daniela Obajtka w "Faktach". Nie mógł sobie darować

Daniel Obajtek przestał być prezesem Orlenu w lutym br. W niedawno udzielonym wywiadzie narzekał, że zarządzanie firmą przez ostatnie lata było dla niego "piekłem". Do tych słów w jednym z ostatnich wydań "Faktów" TVN odniósł się Piotr Kraśko. Dziennikarz nie mógł sobie darować i zadrwił z Obajtka.

Piotr Kraśko
26.03.2024 22:51 Piotr Kraśko nie wytrzymał. Doszło do awantury, wyciszono mikrofon

Gorąco w studiu TVN24. We wtorkowych "Faktach po faktach" emocje naprawdę sięgnęły zenitu, a wszystko to za sprawą jednego z gości Piotra Kraśki. Ten nie odpowiedział bowiem na ani jedno pytanie, co mocno poirytowało prezentera i zmusiło go do podniesienia głosu. Ostatecznie niepokornemu rozmówcy wyłączono mikrofon, ale i to wcale nie przerwało ostrej debaty. Widzowie mieli prawo poczuć konsternację. Gospodarz programu jeszcze nigdy nie był tak zdenerwowany.

piotr kraśko jurek owsiak wośp tvn
29.01.2024 10:31 Piotr Kraśko zaskoczył w "Faktach" TVN. Widzowie od razu zwrócili uwagę

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stacja TVN i TVN24 od lat relacjonują dokonania fundacji. Widzowie dzisiejszego wydania „Faktów” mogli być więc zaskoczeni, kiedy zobaczyli Piotra Kraśkę. Od razu zwrócili uwagę na jego marynarkę.

Piotr Kraśko
16.01.2024 20:40 Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nie mógł się powstrzymać

We wtorkowych (16.01) “Faktach” TVN padły słowa, które mogły wywołać uśmiech na wielu twarzach. Piotr Kraśko nie mógł się powstrzymać i podzielił się osobistą uwagą. Pozornie miłe słowa trudno traktować inaczej niż drwiąca satyrę z podejścia do żony przez byłego ministra. Polityka przyłapano podczas śnieżycy.

Piotr Kraśko
01.01.2024 20:34 Piotr Kraśko czekał do samego końca "Faktów". Powiedział to z uśmiechem na ustach

Noworoczne wydanie "Faktów" TVN w poniedziałek 1 stycznia poprowadził Piotr Kraśko. Wśród najważniejszych informacji ze świata nie zabrakło także chwilowego rozładowania atmosfery. Na sam koniec programu Kraśko z uśmiechem na ustach zwrócił się do widzów.

Piotr Kraśko
28.12.2023 20:30 Nietypowy finał "Faktów" TVN, Piotr Kraśko ogłosił to na sam koniec. "W mediach sporo się zmienia"

Czwartkowe wydanie "Faktów" TVN poprowadził po raz kolejny uwielbiany przez widzów Piotr Kraśko. Pod sam koniec programu, żegnając się z telewidzami, dziennikarz przekazał dosyć niespodziewaną informację. - Kilka dni temu mówiłem, że w mediach w Polsce sporo się zmienia… - zaczął tajemniczo.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.12.2023 20:36 Piotr Kraśko czekał na sam koniec "Faktów". Zaskakujące sceny w TVN

Piotr Kraśko zakończył “Fakty” TVN w wyjątkowy sposób. Dziennikarz zwrócił się w poniedziałek (11.12) do widzów ze specjalnymi słowami. Na sam koniec rozłożył szeroko ręce, a z jego ust wybrzmiały symboliczne hasło. To była wyjątkowo osobista deklaracja, którą podzielają również inni dziennikarze stacji.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
21.11.2023 08:13 Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

W nietypowy sposób zakończyło się w poniedziałek główne wydanie “Faktów” TVN. Prowadzący serwis Piotr Kraśko nagle zawiesił głos i z trudem zwrócił się do widzów. Jak się po chwili okazało, miał ku temu ważny powód. 20 listopada stacja TVN obchodziła kolejną już, bardzo przykrą rocznicę.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
02.11.2023 10:04 Piotr Kraśko czekał na sam koniec "Faktów". Przekazał smutne informacje

Niecodzienne sceny w “Faktach” TVN. Środowe wydanie serwisu, które poprowadził Piotr Kraśko, zakończyło się w naprawdę poruszający sposób. Dziennikarz najpierw przekazał widzom szczególne wieści, a następnie z jego ust padły wymowne słowa. - Naprawdę trudno uwierzyć… - mówił, podczas gdy w jego oczach szkliły się łzy.

Piotr Kraśko Fakty TVN
27.10.2023 20:21 Wielka kpina na koniec "Faktów" TVN. Piotr Kraśko sobie nie żałował

Piotr Kraśko na koniec “Faktów” TVN otwarcie zakpił z najważniejszej osoby w państwie. Dziennikarz zrobił to z szelmowskim uśmiechem na twarzy. Wszystko stało się tuż po materiale Macieja mazura, który wyśmiewał słowa Andrzeja Dudy na temat dwóch większości. Widzowie “Faktów” TVN zapamiętają to na długo.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.10.2023 20:11 Wielka awantura w "Faktach" TVN. Piotr Kraśko był oburzony, wszystko poszło na żywo

Niecodzienne sceny w “Faktach” TVN. Widzowie byli świadkami, gdy gość Piotra Kraśki zaczął kłócić się jeszcze zanim dziennikarz zdążył zadać pierwsze pytanie. Sławomir Mentzen, który siedział przy stole, był oburzony materiałem pokazanym tuż przed rozmową. Padło dotkliwe porównanie. Widzowie mogli mieć wrażenie, iż gość wyjdzie ze studia.

Piotr Kraśko
05.10.2023 20:17 Piotr Kraśko zaskoczył na koniec "Faktów" TVN. Przekazał wiadomość z ostatniej chwili

Piotr Kraśko na sam koniec „Faktów” TVN w czwartek (05.10) bez zapowiedzi przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Informacja nie była przygotowana wcześniej, gdyż pojawiła się w czasie, gdy już trwało wieczorne wydanie serwisu. Nie zabrakło wymownej miny i szyderczego komentarza.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
03.10.2023 20:13 "Fakty" TVN zakończyły się w nietypowy sposób. Piotr Kraśko czekał do ostatniej minuty

Piotr Kraśko zaskoczył na koniec “Faktów” TVN. We wtorek 3 października na koniec wydania zwrócił się do widzów z nietypowymi słowami. Dziennikarz na wizji złożył życzenia urodzinowe i skierował do współpracowników osobiste słowa. - Dziś powiem więcej - mówił Piotr Kraśko wprost do kamery.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
13.09.2023 08:20 Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili "Faktów" TVN. Zakpił z Kaczyńskiego

Zdaje się, że najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości jeszcze przez długi czas nie będzie schodził z ust obywateli. Nieustające przeróbki, mające na celu kpiny z klipu, w którym Jarosław Kaczyński odprawia z kwitkiem niemieckiego dyplomatę, mnożą się na potęgę, a to jest mocno w smak krytykom partii rządzącej. Zainspirowane prześmiewczymi filmikami poczuły się m.in. “Fakty” TVN i to do tego stopnia, że stworzyły osobny materiał, uderzający w prezesa PiS. Jego autorem nie mógł być kto inny, jak naczelny satyryk TVN, Maciej Mazur.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.09.2023 20:50 Piotr Kraśko nie żałował sobie na koniec "Faktów" TVN. Uderzył w polskich piłkarzy

Polska reprezentacja w piłce nożnej nie tylko podczas meczu z Albanią nie miała lekko. Po kompromitującej klęsce piłkarze stali się przedmiotem kpin nie tylko zniesmaczonych kibiców, ale i stacji TVN. W poniedziałkowych “Faktach” po mistrzowsku zrównano naszych zawodników z ziemią, nie zostawiając na nich suchej nitki. Wiele wskazuje na to, że autorzy materiału potraktowali sportowców tak ostro, że materiał wycięto z transmisji w sieci.

Piotr Kraśko
24.08.2023 08:08 Piotr Kraśko musiał zmienić scenariusz Faktów TVN. Miał dosłownie kilka sekund na reakcję

Piotr Kraśko w środowych Faktach TVN udowodnił, że potrafi pracować pod presją czasu i nie traci rezonu nawet w przypadku niespodziewanej zmiany scenariusza. Widzowie zostali zaskoczeni przez niecodzienne zakończenie wydania Faktów, ale powodem tej zmiany była pilna wiadomość, jaką musiał przekazać dziennikarz.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
23.08.2023 16:24 Piotr Kraśko nie mógł sobie darować. W "Faktach" zakpił z polskiej policji

Piotr Kraśko jest zdecydowanie jednym z tych prezenterów “Faktów” TVN, którzy od ironii raczej nie stronią. Nie inaczej było we wtorkowym wydaniu serwisu, w którym to dziennikarz bezbłędnie zakpił z sytuacji, jaka spotkała Michała Kołodziejczaka. Co więcej, żart był na tyle trafiony, że rozbawił nawet samego lidera AgroUnii, siedzącego akurat w studiu obok. Mniej do śmiechu musiało być za to służbom, najwyraźniej nieudolnie śledzącym polityka.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
02.08.2023 20:52 Piotr Kraśko zakończył "Fakty" TVN radosną nowiną. Wielu Polaków na to czekało

Piotr Kraśko w środowych Faktach przekazał widzom TVN radosną nowinę. Wiele osób czekało na te wiadomości od dawna. Została ona oficjalnie potwierdzona. Miłą zapowiedź poprzedziła jednak nietypowa poza, na którą inni prowadzący na pewno by się nie zdobyli.

Piotr Kraśko
02.08.2023 14:31 Piotr Kraśko czekał do samego końca "Faktów" TVN. Zwrócił się wprost do widzów

W Polsce, oprócz dwóch wrogich sobie obozów politycznych, od pewnego czasu istnieje rywalizacja przeciwstawnych mediów - telewizji, niegdyś publicznej oraz stacji TVN. Jak się okazuje, to prywatny nadawca ma więcej powodów do radości jeśli chodzi o liczbę osób zasiadających przed telewizorami i śledzących medialny przekaz. W trakcie wtorkowych (1 sierpnia) “Faktów”, o sukcesie nie omieszkał nie wspomnieć Piotr Kraśko. 

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
26.07.2023 19:03 Piotr Kraśko nie żałował sobie na koniec "Faktów" TVN. Widzowie zapamiętają to na długo

Piotr Kraśko we wtorkowych “Faktach” TVN na koniec pozwolił sobie na nieco żartobliwe zapowiedzenie materiału Macieja Mazura. Dziennikarz na sam koniec wydania powiedział słowa, które bez dwóch zdań rozbawiły widzów. Była jednak jedna osoba, której do śmiechu nie było: główny bohater prześmiewczego materiału.

Danuta Holecka i Piotr Kraśko
07.07.2023 14:33 "Wiadomości" TVP tylko na to czekały. Danuta Holecka publicznie wytknęła to Piotrowi Kraście

Po raz kolejny okazuje się, że “Wiadomości” TVP nie żywią żadnego sentymentu do swojej dawnej głównej twarzy, czyli Piotra Kraśki. Po tym, jak zapowiedział on w środowych “Faktach” materiał o wyroku ws. byłego członka PiS, Artura Zawiszy, który jeździł autem mimo sądowego zakazu, dawny pracodawca dziennikarza nie omieszkał wytknąć mu hipokryzji, przypominając, że sam prowadził auto bez “prawka”. Jakby tego było mało, Kraśce wytknięto także niepłacenie podatków. Czy gwiazdor TVN odpowie równie ostro?

Piotr Kraśko
04.07.2023 12:48 Zaskakujące zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili

Piotr Kraśko poprowadził poniedziałkowe wydanie „Faktów”, które miało nieco zaskakujące zakończenie. Prezenter czekał do samego końca, aby pochwalić się widzom pewnymi informacjami. Nie krył swojej dumy i zadowolenia, wymownie gestykulując. O co chodziło?

Danuta Holecka Piotr Kraśko
06.06.2023 15:29 Piotr Kraśko na celowniku Wiadomości TVP. Jedną rzecz całkowicie przemilczano

Piotr Kraśko stał się antybohaterem Wiadomości TVP. W poniedziałkowym wydaniu Danuta Holecka zapowiedziała materiał “Medialni rzecznicy Tuska”, gdzie uderzono w prowadzącego Faktów TVN. Doszło jednak do manipulacji, dziennikarze zapomnieli poinformować widzów o jednej ważnej rzeczy.

TVN, Kraśko
04.06.2023 18:18 Awantura o marsz w TVN24. "Obraża pani setki tysięcy osób"

Dzisiejszy (4.06) marsz sympatyków opozycji wywołuje skrajne emocje. Politycy PiS-u i popierające ich media oczywiście ostro krytykują wydarzenie. Do starcia doszło też m.in. w programie “Kawa na ławę” na antenie TVN24. Wiceminister rozwoju i technologii Olga Semeniuk-Patkowska zdecydowała się w kontekście marszu uderzyć w… Piotra Kraśkę.

Piotr Kraśko
03.06.2023 09:31 Piotr Kraśko czekał do ostatniej chwili. Takiego zakończenia "Faktów" jeszcze nie było

“Fakty” TVN nie wychodzą z formy i znów wbiły grubą szpilę rządowi Mateusza Morawieckiego. Tym razem król ironii serwisu, Maciej Mazur, zrobił to wyjątkowo umiejętnie przy okazji zgłębiania tematu Mierzei Wiślanej, którą PiS szczycił się na prawo i lewo. Jakby mocno kompromitujących władze statystyk było mało, przysłowiowy gwóźdź do trumny rządzących dołożył jeszcze na koniec sam Piotr Kraśko. W tym celu dziennikarz posłużył się parafrazą cytatu z kultowego “Misia”. To był wyjątkowo bolesny cios.

  • 1
  • 2