Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty Tvn

Fakty Tvn

Fakty TVN

anita werner studio tv
16.02.2024 15:06 Ekonomistka oburzona w związku z ostatnim wydaniem „Faktów”

„Fakty” TVN znalazły się w ogniu krytyki po ostatnim wydaniu programu. Wszystko za sprawą reportażu wyemitowanego w czwartek, 15 lutego. W temacie zmian dotyczących lekcji religii w szkołach wykorzystano dane, które wskazują na spadek liczby uczęszczających na te zajęcia uczniów. Uwagę niektórych widzów przykuła forma ich przedstawienia. Padły oskarżenia o manipulacje rodem z niegdysiejszego TVP.

dziennikarz marciniak tvn robert biedron
04.02.2024 18:40 Zaskakujące sceny w TVN24. Piotr Marciniak nie mógł ukryć złości na gościa

Według planu to Robert Biedroń miał być pierwszym gościem sobotniego wydania programu „Fakty po Faktach” TVN24. Jak się okazało, politykowi nie udało się dojechać na czas do studia. O wszystkim opowiedział prowadzący Piotr Marciniak, wbijając jednocześnie szpilę spóźnialskiemu Biedroniowi. 

Grzegorz Kajdanowicz
01.02.2024 21:10 Grzegorz Kajdanowicz czekał na sam koniec "Faktów". Przekazał radosne wieści

Czwartkowe wydanie "Faktów" TVN poprowadził Grzegorz Kajdanowicz. W wieczornym wydaniu głównego serwisu informacyjnego stacji widzowie poza najważniejszymi wydarzeniami z kraju i ze świata na sam koniec usłyszeli wiadomość, która nie jest przekazywana często. Kajdanowicz mówił to z wyraźną dumą i uśmiechem na twarzy. 

piotr kraśko jurek owsiak wośp tvn
29.01.2024 10:31 Piotr Kraśko zaskoczył w "Faktach" TVN. Widzowie od razu zwrócili uwagę

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stacja TVN i TVN24 od lat relacjonują dokonania fundacji. Widzowie dzisiejszego wydania „Faktów” mogli być więc zaskoczeni, kiedy zobaczyli Piotra Kraśkę. Od razu zwrócili uwagę na jego marynarkę.

Lidia Niedźwiedzka-Owsiak WOŚP
28.01.2024 21:47 Lidia Niedźwiedzka-Owsiak w mocnych słowach o rządach PiS. "Wracamy do normalności"

Trwa 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godzinie 20 ogłoszono, że na koncie fundacji znalazło się już 100 milionów złotych. Gościem „Faktów po Faktach” w TVN24 była Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, dyrektor medyczna fundacji, a prywatnie żona założyciela WOŚP. Nie szczędziła ona mocnych słów w stronę poprzedniej władzy. 

Marek Czyż "19:30"
22.01.2024 16:45 "19:30" nie przebije "Wiadomości"? Statystki mówią jasno, widzowie zdecydowali

Główny serwis informacyjny TVP "19:30" gości na ekranach Polaków już od ponad miesiąca. Program wywołuje skrajne emocje, a niemal każde jego wydanie jest szeroko komentowane przez widzów. Jak wynika z raportu, do którego dotarł portal Wirtualnemedia.pl, okazuje się, że "19:30" nie może jeszcze liczyć na taką oglądalność jak dawne "Wiadomości". Statystyki mówią jasno.

Grzegorz Kajdanowicz
21.01.2024 18:05 Grzegorz Kajdanowicz mocno się pomylił. Aż trzy razy musiał przepraszać widzów

Nawet najbardziej doświadczonym dziennikarzom zdarzają się wpadki. Przekonał się o tym Grzegorz Kajdanowicz, który we wtorek (16 stycznia) poprowadził “Fakty po Faktach”. Prezenter chciał sprawnie zrelacjonować wydarzenia w Sejmie, ale kompletnie zapętlił się w swojej wypowiedzi. W efekcie musiał przepraszać. Zrobił to zresztą aż trzy razy.

Piotr Kraśko, Marek Czyż
17.01.2024 15:36 Duży błąd w "19.30", to nie powinno mieć miejsca. "Fakty" nie miały z tym problemu

Katastrofalna merytoryczna wpadka w programie “19.30” w TVP. Jeden z materiałów przekazał widzom nieprawdę na temat środka, który już niedługo będzie dostępny bez recepty. Mowa o tabletkach “dzień po”. Nie tylko Marek Czyż zapowiedział materiał o tym środku. “Fakty” TVN odrobiły jednak lekcje i nie popełniły fatalnego błędu, który w tym temacie jest kluczowy.

Piotr Kraśko
16.01.2024 20:40 Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nie mógł się powstrzymać

We wtorkowych (16.01) “Faktach” TVN padły słowa, które mogły wywołać uśmiech na wielu twarzach. Piotr Kraśko nie mógł się powstrzymać i podzielił się osobistą uwagą. Pozornie miłe słowa trudno traktować inaczej niż drwiąca satyrę z podejścia do żony przez byłego ministra. Polityka przyłapano podczas śnieżycy.

Piotr Marciniak "Fakty" TVN
07.01.2024 20:09 "Fakty TVN". Piotr Marciniak nie wytrzymał. Uderzył w dawnych rządzących

“Fakty” TVN, jak zwykle, nie zawiodły swoich wiernych widzów. W niedzielnym (7 stycznia) wydaniu programu jednym z głównych tematów był zbliżający się kolejny finał WOŚP, w którym stacja ponownie weźmie udział. Sprawa ta stała się doskonałą okazją do uderzenia w rząd Zjednoczonej Prawicy, skutecznie bojkotujący imprezę. W język nie gryzł się nawet sam Piotr Marciniak, zwykle starający się być powściągliwym. Później było natomiast jeszcze ciekawiej.

Piotr Marciniak "Fakty" TVN
06.01.2024 20:09 Piotr Marciniak zwrócił się wprost do widzów. "Muszę Państwa ostrzec"

“Fakty” TVN po raz kolejny zaskoczyły widzów. W sobotnim wydaniu programu zrobiło się nad wyraz poważnie, a siedzący za stołem Piotr Marciniak zwrócił się do widzów w stanowczy sposób. - Muszę Państwa ostrzec - dało się słyszeć, gdy zapowiadał jeden z materiałów. Później na ekranie pokazano natomiast wyjątkowo drastyczne sceny.

Anita Werner
03.01.2024 09:47 "Fakty" TVN pochwaliły się sukcesem. Teraz na jaw wyszła cała prawda, widzowie mogą być wściekli

Ekipa “Faktów” TVN oraz TVN24 nie kryje swojej radości. W grudniu to właśnie ten program i ta stacja były najchętniej wybieranymi przez widzów. Wspaniałe nowiny przekazała we wtorkowym (2 stycznia) wydaniu serwisu Anita Werner. Sęk w tym, że prezenterka nie wspomniała o jednej, kluczowej rzeczy. Widzowie mogą być wściekli.

Anita Werner
02.01.2024 20:23 Anita Werner czekała do samego końca. Przekazała widzom "Faktów" niewiarygodną wiadomość

We wtorek 2 stycznia "Fakty" TVN poprowadziła Anita Werner. Ceniona i uwielbiana przez odbiorców prowadząca po przedstawieniu najważniejszych informacji minionej doby z kraju i ze świata na sam koniec zwróciła się do telewidzów z niecodzienną informacją. Mówiła to z wyczuwalną w głosie dumą.

Piotr Kraśko
01.01.2024 20:34 Piotr Kraśko czekał do samego końca "Faktów". Powiedział to z uśmiechem na ustach

Noworoczne wydanie "Faktów" TVN w poniedziałek 1 stycznia poprowadził Piotr Kraśko. Wśród najważniejszych informacji ze świata nie zabrakło także chwilowego rozładowania atmosfery. Na sam koniec programu Kraśko z uśmiechem na ustach zwrócił się do widzów.

Piotr Kraśko
28.12.2023 20:30 Nietypowy finał "Faktów" TVN, Piotr Kraśko ogłosił to na sam koniec. "W mediach sporo się zmienia"

Czwartkowe wydanie "Faktów" TVN poprowadził po raz kolejny uwielbiany przez widzów Piotr Kraśko. Pod sam koniec programu, żegnając się z telewidzami, dziennikarz przekazał dosyć niespodziewaną informację. - Kilka dni temu mówiłem, że w mediach w Polsce sporo się zmienia… - zaczął tajemniczo.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.12.2023 20:36 Piotr Kraśko czekał na sam koniec "Faktów". Zaskakujące sceny w TVN

Piotr Kraśko zakończył “Fakty” TVN w wyjątkowy sposób. Dziennikarz zwrócił się w poniedziałek (11.12) do widzów ze specjalnymi słowami. Na sam koniec rozłożył szeroko ręce, a z jego ust wybrzmiały symboliczne hasło. To była wyjątkowo osobista deklaracja, którą podzielają również inni dziennikarze stacji.

Danuta Holecka "Wiadomości" TVP "Fakty"
11.12.2023 16:16 Niebywałe, kto ma zostać nowym szefem "Wiadomości". Pracował w TVN 20 lat

Sensacyjne doniesienia na temat nowego szefa “Wiadomości” TVP. Znany dziennikarz od lat związany ze stacją TVN ma zmienić zawodowe barwy. Dziennikarz od 20 lat pracował dla największego konkurenta Telewizji Polskiej. Kto ma zastąpić Danutę Holecką?

Fakty TVN
05.12.2023 08:36 Premier zaatakował "Fakty" TVN, na odpowiedź nie musiał długo czekać. Zaskakujące sceny

Podczas swojej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do "afery wiatrakowej" stwierdził, że dziennikarze TVN z pewnością wytną w materiale jego wypowiedź. - No to naprawdę godni następcy Jerzego Urbana - powiedział. Na reakcję stacji nie musiał długo czekać. "Fakty" odpowiedziały stanowczym materiałem.

Diana Rudnik
02.12.2023 20:53 Zaskakujące słowa na koniec "Faktów" TVN. Diana Rudnik ujawniła, co się jutro stanie

Wielkie zmiany w “Faktach” TVN. Diana Rudnik na koniec sobotniego (02.12) wydania serwisu przekazała widzom ważną informację na temat modyfikacji czasu emisji “Faktów”. Czy to zmiana na stałe? Prowadząca wszystko wyjaśniła.

Diana Rudnik Fakty TVN
01.12.2023 20:31 Diana Rudnik czekała na sam koniec "Faktów". Przekazała radosną nowinę

Diana Rudnik czekała z ogłoszeniem fenomenalnej wiadomości na sam koniec “Faktów” TVN. Kiedy widzowie myśleli, że dziennikarka się z nimi pożegna, ta zdecydowała się na podzielenie się informacją na temat wielkiego sukcesu. Nie obyło się bez uszczypliwości wobec “Wiadomości” TVP. Wyświetlono nawet logo konkurencyjnego serwisu.

Grzegorz Kajdanowicz "Fakty" TVN
28.11.2023 21:02 Nagle zmienili ramówkę. Grzegorz Kajdanowicz ogłosił to w "Faktach" TVN

Fakty TVN zakończyły się we wtorek (28.11) w nietypowy sposób. Grzegorz Kajdanowicz poinformował widzów o znaczącej zmianie w dotychczasowej tradycji. Nie padło zaproszenie, które do tej pory pojawiało się zawsze na końcu wydania. Był jeden, ważny powód.

ksiądz Anita Werner
17.11.2023 11:36 Niewiarygodne sceny w "Faktach" TVN. Pijany ksiądz odprawiał pogrzeb niemowlęcia, trudno uwierzyć, co powiedzieli im wierni

Pijany ksiądz odprawił pogrzeb noworodka, ale nie wszyscy parafianie potępiają jego zachowanie. Fakty TVN dotarły do wiernych, którzy stają w obronie swojego proboszcza. - Troszkę miał coś wypite, wiem. Każdy ma jakąś słabość - powiedziała jedna z kobiet reporterowi Faktów. Nie była odosobniona w swoim poglądzie.

Piotr Kraśko Fakty TVN
27.10.2023 20:21 Wielka kpina na koniec "Faktów" TVN. Piotr Kraśko sobie nie żałował

Piotr Kraśko na koniec “Faktów” TVN otwarcie zakpił z najważniejszej osoby w państwie. Dziennikarz zrobił to z szelmowskim uśmiechem na twarzy. Wszystko stało się tuż po materiale Macieja mazura, który wyśmiewał słowa Andrzeja Dudy na temat dwóch większości. Widzowie “Faktów” TVN zapamiętają to na długo.

Diana Rudnik "Fakty" TVN
25.10.2023 22:42 Potężny cios dla TVN. Za pomyłkę w "Faktach" stacja zapłaci ogromną grzywnę

Przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii Telewizji nie zamierza odpuścić stacji TVN. Po tym, jak ostatnio na nadawcę nałożono karę za emisję jednego z polskich filmów, Maciej Świrski wytacza kolejne działa. Tym razem amerykańskie medium musi zapłacić aż 80 tysięcy złotych. Za co ta drakońska grzywna?

Grzegorz Borys Anita Werner "Fakty" TVN
23.10.2023 21:21 Pokazali, co Grzegorz Borys zrobił po zabiciu synka. Nagranie obiega sieć lotem błyskawicy

Nowe nagranie Grzegorza Borysa poszukiwanego w związku z morderstwem 6-letniego syna. “Fakty” TVN pokazały niepublikowane wcześniej nagranie z udziałem 44-latka. Kamery zarejestrowały go kilka minut po 7 i jak wskazali dziennikarze, zmierzał w konkretnym kierunku.

Edyta Lewandowska TVP
23.10.2023 21:04 Kuriozalne sceny w "Wiadomościach" TVP. Edyta Lewandowska wyrecytowała to bez zająknięcia

“Wiadomości” TVP pochwaliły się widzom ogromnym sukcesem. Informacja pojawiła się jednak na sam koniec wydania prowadzonego przez Edytę Lewandowską. Co ciekawe, nie poświęcono znaczącej wygranej tyle czasu, ile w przeszłości.

Anita Werner
23.10.2023 20:15 Anita Werner zakończyła "Fakty" TVN w dramatyczny sposób. Z trudem powstrzymywała łzy

Anita Werner w “Faktach” TVN zakończyła spotkanie z widzami poruszającą wiadomość. Dziennikarka z trudem ukrywała emocje, a chwilę później na ekranie pojawiło się zdjęcie na czarnym żałobnym tle. Widzowie mogli zapomnieć o ogromnej tragedii, jaka wydarzyła się 9 lat temu.

Piotr Kraśko "Fakty" TVN
11.10.2023 20:11 Wielka awantura w "Faktach" TVN. Piotr Kraśko był oburzony, wszystko poszło na żywo

Niecodzienne sceny w “Faktach” TVN. Widzowie byli świadkami, gdy gość Piotra Kraśki zaczął kłócić się jeszcze zanim dziennikarz zdążył zadać pierwsze pytanie. Sławomir Mentzen, który siedział przy stole, był oburzony materiałem pokazanym tuż przed rozmową. Padło dotkliwe porównanie. Widzowie mogli mieć wrażenie, iż gość wyjdzie ze studia.

  • 1
  • 2