Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 4-letnie dziecko, matka walczy o życie. Tragiczne informacje
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.06.2024 15:41

Nie żyje 4-letnie dziecko, matka walczy o życie. Tragiczne informacje

wypadek
fot. OSP w Siecieniu

W sobotę 15 czerwca w Uniejowie pod Połockiem doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginęło 4-letnie dziecko, a jego matka walczy o życie w szpitalu. Droga wojewódzka nr 562 jest obecnie całkowicie zablokowana.

Tragiczny wypadek w Uniejowie. Nie żyje 4-letnie dziecko

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 11.00 w miejscowości Uniejewo niedaleko Płocka na drodze wojewódzkiej nr 562. Samochód osobowy, którym podróżowała 24-letnia kobieta wraz z 4-letnim dzieckiem wypadł z trasy i uderzył w słup telegraficzny, po czym dachował.

Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosło 4-letnie dziecko. Matka została przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze walczą o jej życie. 

RCB wysłało alerty. Mieszkańcy przy granicy z Białorusią otrzymali ostrzeżenie

4-letnie dziecko nie żyje, matka walczy o życie w szpitalu

Jak przekazali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, jedna z poszkodowanych osób znajdowała się poza pojazdem. Służby natychmiast rozpoczęły akcję ratunkową. 

ZOBACZ: Nie żyje 17-letni strażak. Wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejściu kolejowym

Jeden z poszkodowanych niestety zmarł w wyniku zdarzenia. Druga osoba w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala - poinformowali strażacy w mediach społecznościowych.

2.png
fot. OSP w Siecieniu

Droga zablokowana. Służby prowadzą działania

Strażacy do ewakuacji drugiej z poszkodowanych osób musieli użyć specjalistycznego sprzętu, ponieważ ranna była zakleszczona w pojeździe. Udało się ją uwolnić przy pomocy narzędzi hydraulicznych.

ZOBACZ: Nie żyje 24-latek. Kierowca popełnił niewybaczalny błąd, motocyklista nie miał szans

Na miejscu zdarzenia pracują służby pod nadzorem prokuratora. Będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności tragedii. Droga wojewódzka nr 562 jest całkowicie zablokowana.

3.png
fot. OSP w Siecieniu