Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Tragedia Rodzinna

Tragedia Rodzinna

Trumna
14.06.2024 07:58 Aresztowali żonę po pogrzebie męża. Trudno uwierzyć, co zrobiła

Wyprawiła mężowi pogrzeb, udawała żałobę, a kiedy została aresztowana wszyscy przeżyli szok. Agnieszka P. z Niska na Podkarpaciu oskarżona jest o straszną zbrodnię. Śledczy twierdzą, że podpaliła swojego męża żywcem.

szpital policja
13.06.2024 17:17 Roczna dziewczynka trafiła do szpitala. Oburzające, co robili jej rodzice

Roczna dziewczynka trafiła do szpitala w Gryficach (woj. zachodniopomorskie), gryficcy policjanci poinformowali o zatrzymaniu dwójki jej rodziców. Mieli bić dziecko gałęziami, a niedługo wcześniej szukać dla niego egzorcysty. Niebywałe, jak tłumaczyli się funkcjonariuszom. 

wojsko mundur
12.06.2024 21:23 Wojsko wydało specjalny komunikat. Chodzi o śmierć żołnierza w Węgorzewie

Wojskowi przekazali informację w sprawie śmierci żołnierza 1. Mazurskiej Brygady Artylerii im. gen. Józefa Bema. W komunikacie podano, że mężczyzna nie zmarł w związku ze służbą, a z przyczyn naturalnych. Najbliższe mu osoby zostały otoczone opieką psychologiczną.

Kamilek dom
12.06.2024 20:32 Nowe informacje ws. Kamilka z Częstochowy. Prokuratura zabrała głos

Minął rok od śmierci 8-letniego Kamila z Częstochowy. Śledztwo w sprawie wciąż trwa, wiele wskazuje na to, że na sprawiedliwość bliscy dziecka będą musieli czekać zdecydowanie dłużej. Według nieoficjalnych ustaleń prokuratura będzie wnioskowała o przedłużenie dochodzenia. Matka i ojczym 8-latka nadal są tymczasowo aresztowani. 

wypadek
10.06.2024 09:25 Nie żyje matka, córka i wnuczka. Do sieci trafiło porażające nagranie

Niemal całą Polską wstrząsnął tragiczny wypadek, do którego doszło 1 czerwca w Kargowej (woj. lubuskie). Samochód osobowy wjechał w trzy kobiety: matkę, córkę i wnuczkę, które przechodziły przez jezdnię poza przejściem dla pieszych. Niestety żadna z nich nie przeżyła. W sieci pojawiło się nagranie z momentu tragicznego wypadku.

policja
07.06.2024 08:21 Za zamkniętymi drzwiami znaleźli trzy ciała. Pracownica MOPS zabrała głos po tragedii

W środę w Wielkopolskim Stęszewie doszło do makabrycznego odkrycia. W jednym z domów odnaleziono ciała trzech osób - małżeństwa oraz ich 29-letniego syna. Głos w tej sprawie zabrała przedstawicielka MOPS. Zdarzenie wstrząsnęło całą miejscowością.

kobieta
06.06.2024 19:11 Nie żyje 31-latka. Osierociła malutką córeczkę, szukała jej cała Polska

Zrozpaczony mąż pani Patrycji wydał oświadczenie. Jego żona zaginęła 27 października ubiegłego roku, do tego czasu szukała jej cała Polska. Na jej powrót czekała także malutka córeczka, niestety spełnił się najgorszy scenariusz. W środę powiadomiono o śmierci 31-latki z Podkarpacia. 

wypadek
06.06.2024 17:55 Pogrzeb trzech kobiet z Kargowej. Kobiety spoczną w jednym grobie

Śmiertelny wypadek w Kargowej wstrząsnął całą Polską. W piątek odbędzie się pogrzeb trzech kobiet, które w ubiegłą sobotę zostały potrącone przez 22-latka. Córka, matka i babcia spoczną w jednym grobie. Na miejsce ich ostatniego pożegnania wybrano rodzinną miejscowość Karszyno (woj. lubuskie).

wypadek
03.06.2024 17:39 Nie żyje matka, córka i wnuczka. Dopiero co obchodziły pierwszą komunię

Tragiczny wypadek w Kargowej (woj. lubuskie) wstrząsnął całą Polską. W wyniku potrącenia zginęły babcia, matka i córka, wszystko rozegrało się na oczach partnera najmłodszej kobiety i ich dwuletniego synka. Rodzina jeszcze tydzień wcześniej świętowała wyjątkową uroczystość.

śmigłowiec lpr
02.06.2024 22:41 Było po 18. Nie żyje 3-miesięczny chłopczyk. Na miejscu służby i prokurator

Służby przekazały informację o śmierci trzymiesięcznego chłopczyk w Radomsku. W niedziele wieczorem u dziecka stwierdzono zatrzymanie krążenia. Niestety, nie udało się uratować jego życia, mimo natychmiastowego przylotu śmigłowca LPR. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii.

Ambulans
02.06.2024 13:20 Nie żyją trzy kobiety. Na jaw wyszły porażające fakty o tragedii w Dzień Dziecka

Nad ranem informowaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło w sobotę 1 czerwca wieczorem w miejscowości Kargowa (woj. lubuskie). Trzy kobiety zostały śmiertelnie potrącone przez samochód osobowy. Teraz przekazano najnowsze informacje w tej sprawie. Ofiary wypadku to rodzina - matka, córka i wnuczka.

policyjna łódź
27.05.2024 08:18 Tragedia na Mazurach. Dziadkowie płynęli z wnukiem, 67-latek zginął rażony prądem

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę 26 maja na Mazurach. Jacht, którym płynęli dziadkowie z nastoletnim wnukiem, w pewnej chwili zaczepił masztem o linię średniego napięcia. 67-letni mężczyzna został porażony prądem - nie żyje, 68-letnia kobieta ma poważne poparzenia. Dramat rozegrał się na jeziorze Śniardwy.

pogotowie
26.05.2024 12:21 Nie żyje 4-letnie dziecko, ratownicy nie mogli nic zrobić. W akcji śmigłowiec LPR

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę 25 maja w miejscowości Humniska (woj. podkarpackie). Podczas przydomowych prac wydarzył się wypadek, w wyniku którego śmierć poniosło 4-letnie dziecko. Prokuratura przekazała wstępne informacje. 

pożar Indie
26.05.2024 10:56 Nie żyje 7 niemowląt, pożar w ośrodku opieki dla dzieci. Tragiczne doniesienia ze świata

Tragiczne doniesienia z Indii. W sobotę wieczorem w stolicy kraju Delhi wybuchł potężny pożar w centrum opieki nad dziećmi. Miejscowa straż pożarna przekazała druzgocące informacje o śmierci siedmiorga niemowląt. 

trumna
23.05.2024 18:39 Chcieli pochować 5-miesięcznego Piotrusia. Ciało zostało wydane komu innemu

20 maja zmarł 5-miesięczny Piotruś z Przemkowa. Dziecko było ofiarą przemocy domowej. Do ostatnich chwili u jego boku byli rodzice zastępczy, którzy mieli głęboką nadzieję, że będą mogli zorganizować pogrzeb chłopca. Nie wydano im jednak ciała Piotrusia. - Bezduszny system - mówią pełni żalu.

radiowóz
22.05.2024 19:43 Tragedia w Zagórzanach. Są wyniki sekcji zwłok 4-latki

Prokuratura ujawniła wstępne wyniki sekcji zwłok 4-letniej Hani z Zagórzan w Małopolsce, gdzie w poniedziałek 20 maja doszło do tragicznej zbrodni. Śledczy ustalili przyczynę śmierci dziecka. Zatrzymana w tej sprawie matka przyznała się do winy. Kobieta przebywa w areszcie.

radiowóz
21.05.2024 17:10 Nie żyje 4-latka, matka ciężko ranna. Nowe, porażające ustalenia

W poniedziałek 20 maja opinią publiczną wstrząsną kolejny dramat z udziałem małego dziecka w Małopolsce. W miejscowości Zagórzany niedaleko Gorlic w jednym z domów odnaleziono dwie poszkodowane osoby - 40-letnią kobietę oraz jej 4-letnią córkę. Dziewczynka zmarła. Służby z uwagi na charakter sprawy nie podawały szczegółów. Teraz prokuratura przekazała nowe fakty.

policja
20.05.2024 21:52 Podwójne morderstwo w polskim mieście. Policja zatrzymała sąsiada

Dramatyczne doniesienia z Bełchatowa (woj. łódzkie). Dwie osoby prawdopodobnie zostały zamordowane w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Czyżewskiego. To starsze małżeństwo. Policja zatrzymała w tej sprawie sąsiada, podejrzewanego o dokonanie zbrodni.

kajdanki
13.05.2024 15:22 Ciała dzieci odkryte w ognisku. Śledczy podjęli kluczową decyzję

Nie milknął echa po tragedii, jaka rozegrała się w nocy z czwartku na piątek (9-10 maja) w małopolskiej Woli Szczucińskiej. Służby odnalazły w pogorzelisku ciała dwóch dziewczynek. Zatrzymana w tej sprawie matka dzieci, 40-letnia Monika B. usłyszała już zarzut zabójstwa. Prokurator przekazał kolejne informacje w tej sprawie.

policja
13.05.2024 09:30 Wola Szczucińska. Ciała dziewczynek w pogorzelisku, nowe fakty ws. matki

Monika B., matka dwóch dziewczynek, których szczątki znaleziono w piątek w pogorzelisku w małopolskiej Woli Szczucińskiej, zgodnie z decyzją tarnowskiego sądu została aresztowana na trzy miesiące. 40-letniej kobiecie postawiono zarzut zabójstwa dwóch córek. Prokuratura przekazała szczegóły.

policja
10.05.2024 21:52 Nie żyją dwie małe dziewczynki. Sąsiedzi ujawnili porażające fakty

W piątek 10 maja media obiegła dramatyczna informacja z Małopolski. W miejscowości Wola Szczucińska, na terenie posesji jednego z domów odnaleziono szczątki dwóch dziewczynek w wieku 3 i 5 lat. Makabrycznego odkrycia dokonano w pogorzelisku. Szczegóły zdarzenia są wyjątkowo wstrząsające. Sąsiedzi w nocy mieli widzieć palące się ognisko.

zaginiona
10.05.2024 16:14 Widziałeś tę kobietę? Natychmiast zadzwoń na policję

Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim opublikowała pilny apel. Zaginęła 35-letnia Katarzyna Napiórkowska, w sieci znana jako "Kat Amarië". Kobieta nagrywała filmy na platformę YouTube. W nocy z 5 na 6 maja w Toruniu widziano ją po raz ostatni. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Zaginiona niedawno opublikowała w sieci bardzo niepokojący wpis. 

karetka
09.05.2024 21:27 Nie żyje 2-letnia dziewczynka, jej starszy braciszek walczy o życie. Tragedia w polskim mieście

W czwartek 9 maja w Wysokiem Mazowieckiem (woj. podlaskie) doszło do tragicznego zdarzenia. Na Szpitalny Oddział Ratunkowy z objawami zatrucia trafiła matka oraz dwoje dzieci: 8-letni chłopiec i 2-letnia dziewczynka. Pomimo podjętej reanimacji, życia dziewczynki nie udało się uratować. Chłopiec jest w ciężkim stanie.

LPR
09.05.2024 17:16 Nie żyją rodzice, 4-latka walczy o życie. W akcji śmigłowiec LPR

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 9 maja na drodze wojewódzkiej w miejscowości Marwałd niedaleko Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie). W zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką zginęły dwie osoby. Ofiary to rodzice, którzy podróżowali razem z niespełna 4-letnią córką. Po ranną dziewczynkę przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

wypadek
01.05.2024 21:24 Tragiczny wypadek w zachodniopomorskim. Nie żyją 2 osoby

Kolejny śmiertelny wypadek na polskich drogach. 1 maja po południu pod Sławoborzem w powiecie świdwińskim (woj. zachodniopomorskie) w wyniku zderzenia trzech pojazdów zginęły 2 osoby. Droga wojewódzka zablokowana jest w obu kierunkach.

Pilne
28.04.2024 12:05 Nie żyje 9-latek, który wtargnął na jezdnię. Kierowca był bezradny

Tragiczne informacje napłynęły ze szpitala w Wałbrzychu. Nie żyje 9-letnie dziecko, które wczoraj (27 kwietnia) zostało potrącone przez samochód osobowy. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Są wstępne ustalenia.

Sebastian M.
25.04.2024 23:01 Tragedia na A1. Śledczy zdecydowali ws. Sebastiana M.

Ekstradycja Sebastiana M. wciąż nie doszła do skutku. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym we wrześniu 2023 roku zginęła 3-osobowa rodzina. Prokuratura zapoznała się z dodatkową opinią eksperta w tej sprawie i podjęła decyzję odnośnie zarzutów. 

pogrzeb
20.04.2024 11:11 Pogrzeb Damiana Sobola. Polski wolontariusz zginął, niosąc pomoc w Strefie Gazy

W sobotę 20 kwietnia o godzinie 10.00 w Przemyślu rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe Damiana Sobola. 35-letni Polak zginął, niosąc pomoc w Strefie Gazy. Prezydent Andrzej Duda pośmiertnie odznaczył go Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.