Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Dramatyczne nagranie z Kamiennej Góry. Zaatakował 17-letnią partnerkę na oczach dziecka
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 11.04.2024 22:56

Dramatyczne nagranie z Kamiennej Góry. Zaatakował 17-letnią partnerkę na oczach dziecka

nagranie
fot. Facebook/Walbrzych24.com (screen wideo)

Makabryczne nagranie zarejestrowała kamera monitoringu, znajdująca się na jednym z budynków w Kamiennej Górze. 22-letni mężczyzna idący ze swoją 17-letnią partnerką i 2-letnim dzieckiem w wózku nagle atakuje kobietę. Nie przestaje, nawet gdy dziewczyna upada na ziemię. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała agresora.

Makabryczne nagranie z Kamiennej Góry. Zaatakował partnerkę na oczach dziecka

Do zdarzenia doszło we wtorek 6 kwietnia na ulicy Browarowej w Kamiennej Górze. Na nagraniu, które obiegło sieć widać spacerującą rodzinę, która na pierwszy rzut oka nie wzbudza podejrzeń. 22-letni mężczyzna idzie ze swoją 17-letnią partnerką i 2-letnim dzieckiem w wózku.

W pewnym pomiędzy parą dochodzi prawdopodobnie do sprzeczki, a agresor nagle atakuje kobietę. Nastolatka upada na ziemię. Mimo to mężczyzna nie przestaje. Po chwili na nagraniu pojawiają się przechodnie, którzy prawdopodobnie próbują powstrzymać mężczyznę słownie. Ten w końcu przestaje pastwić się nad kobietą i odchodzi.

Polak zastrzelony w Szwecji. Zginął na oczach 12-letniego syna

Policja zatrzymała 22-letniego agresora

Całe zdarzenie rozgrywało się na oczach małego dziecka, przebywającego w wózku. Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala. Zgłosiła sprawę na policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu i zatrzymali 22-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Jak poinformowała policja, nie były to jedyne przewinienia, jakich mężczyzna miał dopuszczać się wobec partnerki.

ZOBACZ: Tragiczne odkrycie w Działdowie. Ciało noworodka w sortowni śmieci

22-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut pobicia z występkiem o charakterze chuligańskim oraz znęcania się i kierowania gróźb karalnych wobec kobiety.

Dramatyczne nagranie z Kamiennej Góry

Życiu i zdrowiu poszkodowanej kobiety oraz jej dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo. 17-latka to partnerka zatrzymanego agresora. Według policyjnych ustaleń 22-latek nie jest ojcem dziecka. Wobec mężczyzny został zastosowany trzymiesięczny areszt. Prokuratura nie informuje, czy podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Film z monitoringu, na którym widać całe zajście jest dowodem w sprawie.