Goniec.pl > Wiadomości > Córki wróciły ze szkoły i znalazły ciało mamy. Porażające, co zrobił jej zabójca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 17.11.2023 11:53

Córki wróciły ze szkoły i znalazły ciało mamy. Porażające, co zrobił jej zabójca

Policja
Policja/Facebook

Szumsk na Mazowszu nie milknie na temat zbrodni, jaka rozegrała się za zamkniętymi drzwiami jednego z domów. Dzieci wróciły ze szkoły, a gdy przekroczyły próg domu, znalazły ciało. Ich matka leżała na ziemi z odciętą głową. Postawiono już zarzuty w tej sprawie.

Szumsk: dzieci znalazły ciało matki bez głowy

Szumsk w województwie mazowieckim znalazł się na ustach całej Polski. Wszystko za sprawą makabrycznego odkrycia w jednym domów dokonanego w mijającym tygodniu. 45-letnia kobieta została znaleziona martwa.

Sprawa jest o tyle szokująca, iż ciało 45-latki znalazły jej dzieci. Wszystko działo się we wtorek 14 listopada. - Zgłoszenie dostaliśmy we wtorek po godzinie 15:00. Ciało kobiety znaleziono na terenie domu jednorodzinnego, w którym mieszkała - przekazała asp.szt. Anna Pawłowska z Komendy Powiatowej Policji w Mławie w rozmowie z portalem “Warszawa. Nasze Miasto”.

Tragiczny wypadek pod Kutnem. Nie żyje młoda kobieta, policja apeluje do świadków

45-latka została pozbawiona głowy

Dziennikarze Super Expressu dotarli do informacji, iż kiedy dzieci wróciły ze szkoły i weszły do domu, znalazły pozbawione ciało matki. Na miejsce wezwana została policja i pilnie rozpoczęto poszukiwania zabójcy. Nie trwały one zbyt długo.

ZOBACZ: Wyciekły zdjęcia z tajemnego pogrzebu Grzegorza Borysa. Spoczął z dala od syna

Marcin Bagiński, prokurator Rejonowy w Mławie, przekazał, iż wszystko wskazuje na to, że zatrzymany został morderca 45-latki, której ciało znalazły córki. Mowa o 27-letnim mężczyźnie. Usłyszał już zarzut, a jego słowa mrożą krew w żyłach.

Zatrzymany 27-latek przyznał się do winy, to brat zamordowanej

Kiedy śledczy dotarli do 27-latka, nie miał on zamiaru wypierać dowodów wskazujących na to, iż to właśnie on stoi za śmiercią 45-letniej kobiety z Szumska. - Przyznał się i użył dwóch noży. Uciekł z miejsca po zabójstwie - przekazał prok. Bagiński w rozmowie z Super Expressem.

ZOBACZ: Katecheta współżył z nastolatką. Zniknął ze szkoły i został… policjantem

27-letni Paweł O. najprawdopodobniej trafi do więzienia na długie lata. - Usłyszał zarzuty zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, do czego się przyznał. Prokurator złożył wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego do sądu w Mławie - dodał przedstawiciel mławskiej prokuratury.

Co doprowadziło do dokonania zbrodni? Zgodnie z ustaleniami “SE”, Paweł O. to brat zamordowanej 45-latki. 27-latek miał być wściekły na fakt, iż ojciec nie zdecydował się na przekazanie mu części rodzinnego gospodarstwa rolnego. Sprawca morderstwa miał odczuwać względem rodziny ogromny żal, a to zakończyło się morderstwem.

Źródło: se.pl