Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 19-latka dachowała, chwilę później została śmiertelnie potrącona. Żałoba na uczelni, przejmujący wpis ojca
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 26.11.2023 15:14

19-latka dachowała, chwilę później została śmiertelnie potrącona. Żałoba na uczelni, przejmujący wpis ojca

wypadek dziewczyna
Ochotnicza Straż Pożarna w Zabrańcu; ASW

Tragiczna śmierć 19-letniej Natalii. Studentka dachowała w swoim samochodzie, a kiedy szła poszukać pomocy została potrącona przez nadjeżdżający pojazd. Akademia Sztuki Wojennej potwierdziła smutne informacje. W sieci pojawił się poruszający wpis. Jedno zdanie opublikował również ojciec 19-latki.

Tragiczna śmierć 19-letniej Natalii

Wypadek tuż obok miejscowości Zabraniec na Mazowszu przyniósł ze sobą jedną ofiarę śmiertelną. Życie straciła zaledwie 19-letnia Natalia. Młoda kobieta padła ofiarą fatalnego zbiegu okoliczności.

19-latka w ciągu kilku chwil wzięła udział w aż dwóch zdarzeniach drogowych. Wszystko działo się w sobotę 25 listopada o godzinie 6 rano. Natalia jechała drogą między miejscowościami Zabraniec oraz Kubki Górki. - Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca straciła panowanie nad pojazdem i doszło do dachowania - przekazała Magłorzata Wersocka z Komedy Stołecznej Policji w rozmowie z TVN Warszawa. To nie był koniec dramatu.

Stan zdrowia papieża Franciszka zmusił go do zerwania z tradycją. Wierni byli zaskoczeni

Nastolatka dachowała, następnie zostałą śmiertelnie potrącona

Samochód nastolatki dachował, ale nie zginęła ona w wyniku tego zdarzenia. 19-latka o własnych siłach wysiadła z pojazdu i zdecydowała, że pójdzie poszukać pomocy. Decyzja ta zakończyła się tragicznie.

ZOBACZ: Kierowca pługopiaskarki zasnął za kierownicą. To nie koniec jego przewinień

- Kiedy kobieta wysiadła z samochodu, została potrącona przez jadący pojazd marki toyota - dodała stołeczna policja. 19-latka trafiła do szpitala, ale lekarze nie byli w stanie jej uratować. Młoda studentka zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Wypadki znalazły się pod lupą policji i prokuratury, która wyjaśnia okoliczności śmierci 19-latki. W mediach społecznościowych pojawiły się przejmujące wpisy żegnające Natalię. Jedno zdanie ojca 19-latki wywołuje lawinę emocji.

Ojciec, uczelnia i szkoła żegnają zmarłą 19-latkę

Akademia Sztuki Wojennej za pomocą Facebooka pożegnała 19-latenią Natalię. Dziewczyna w październiku 2023 r. rozpoczęła naukę na warszawskiej uczelni. - Zdarzenie drogowe, w wyniku którego na skutek splotu dramatycznych okoliczności Natalia w stanie ciężkim trafiła do szpitala zakończyło się najtragiczniej - przekazała uczelnia. - Społeczność akademicka Akademii Sztuki Wojskowej a w sposób szczególny Wydziału Bezpieczeństwa Narodowego (...) składa kondolencje rodzinie i najbliższym, jednocząc się w żalu i smutku - dodali pracownicy i studenci ASW.

ZOBACZ: Fatalny wypadek na wyścigu w Kolumbii. Nie żyje ceniona dziennikarka

Ojciec zmarłej nastolatki także zdecydował się na publicznie zabranie głosu. - Moja kochana córeczka zmarła - napisał mężczyzna pogrążony w żałobie. Wpis dodało również liceum w Wołominie, gdzie do niedawna uczyła się 19- latka. - Całej Naszej społeczności dzisiaj Pękły Serca. Natalia, dopiero co widzieliśmy się na Maturze, dopiero rozpoczynałaś swoje marzenia na studiach. Jest nam Wszystkim bardzo ciężko - czytamy we wpisie I LO PUL w Wołominie.

Źródło: tvn warszawa, o2.pl