Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Samochód dachował i wpadł do rowu. W środku polski polityk i dwie kobiety
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 24.11.2023 15:42

Samochód dachował i wpadł do rowu. W środku polski polityk i dwie kobiety

wypadek
KP PSP w Lęborku

Niebezpieczny wypadek polityka Platformy Obywatelskiej. Jego auto dachowało i wpadło do rowu. Do zdarzenia doszło w piątek 24 listopada nad ranem. Samochodem podróżowały także dwie pasażerki. Wszyscy trafili do szpitala.

Wypadek drogowy senatora PO

Do wypadku doszło w piątek 24 listopada około godziny 9 w Stęknicy koło Łeby. Samochód senatora PO Kazimierza Kleiny dachował i wpadł do przydrożnego rowu. Razem z politykiem podróżowały dwie pasażerki. Wszystkich ze zniszczonego pojazdu musieli wydobywać strażacy.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz wykonania za pomocą narzędzi hydraulicznych dostępu do osób poszkodowanych, uwięzionych w pojeździe - informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Niebezpieczny wypadek senatora PO. Polityk i pasażerki trafili do szpitala

Jak poinformowała straż pożarna w Lęborku, wszystkie poszkodowane osoby zostały przetransportowane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do placówek medycznych. Były przytomne w momencie zdarzenia, jednak zakleszczone w aucie. Wiadomo, że kierujący samochodem 65-letni senator PO Kazimierz Kleina był trzeźwy.

psp.png
KP PSP w Lęborku

Wypadek senatora PO. Wiadomo co z jego stanem zdrowia

W rozmowie z Radiem Gdańsk, senator PO Kazimierz Kleina przyznał, że nie ucierpiał w wypadku i nic poważnego mu się nie stało. Parlamentarzysta przyznał, że wpadł w poślizg i dlatego zjechał do rowu. Warunki na trasie w związku z pogodą ostatnich dni był prawdopodobnie trudne. - Podkreślił, że nic poważnego się nie stało i na razie czuje się dobrze - informuje rozgłośnia.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja, która ustala przyczyny. Jeden pas ruchu był zablokowany.

wypadek1.png
KP PSP w Lęborku

Źródło: PAP/Radio Gdańsk