Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Zacznie się dziś wieczorem. Krzysztof Jackowski miał złowrogą wizję o Polsce
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 17.04.2023 18:17

Zacznie się dziś wieczorem. Krzysztof Jackowski miał złowrogą wizję o Polsce

Krzysztof Jackowski
youtube.com/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski błyskawicznie zareagował na nietypowy alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB). 17 kwietnia mieszkańcy Warszawy zostali powiadomieni o rozpoczynających się ćwiczeniach antyterrorystycznych na terenie miasta. Wizjoner dostrzegł drugie dno w rozsyłanym ostrzeżeniu. W rozmowie z o2.pl przyznał, że jego zdaniem może to być "jakaś kombinacja" ze strony PiS.

Zaskakujący alert RCB dla mieszkańców Warszawy. Natychmiastowa reakcja Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich kontrowersyjnych spostrzeżeń, które bardzo często mają się nijak do rzeczywistości. Tym razem w rozmowie z portalem o2.pl wypowiedział się na temat alertu Rządowego Centrum Bezpieczeństwa ws. ćwiczeń antyterrorystycznych na terenie Warszawy. 

 - Dzisiaj byliśmy w Warszawie i na nasze telefony przyszły alerty RCB, że dzisiaj po południu w całej Warszawie będą utrudnienia w ruchu, ponieważ odbywać się będą ćwiczenia antyterrorystyczne - wyjaśnił na wstępie podekscytowany sytuacją wizjoner.

Jasnowidz w wysyłanym ostrzeżeniu upatruje specjalną zagrywkę ze strony PiS. Odważna teoria spiskowa autorstwa Krzysztofa Jackowskiego związana ma być z nadchodzącymi wyborami. - Tak sobie pomyślałem, czy ten PiS nie robi jakiegoś numeru i nie przyzwyczaja ludzi do jakichś zagrożeń terrorystycznych i jak ewentualnie będą widzieli, że nie mają większości na wybory, to nie złapią jakiegoś stanu wyjątkowego w którymś polskim mieście, by odłożyć w czasie wybory. Według ustawy nie może do nich dojść, jeśli stan wyjątkowy jest choćby w jednym punkcie - tłumaczył.

Budzący skrajne emocje wizjoner widzi w nietypowym alercie drugie dno. - Czy to nie jest jakaś kombinacja? - tak sobie pomyślałem. No dziwne, że chcą jakieś ćwiczenia na terenie całej Warszawy robić. Uświadamiają ludzi, że może być jakieś zagrożenie antyterrorystyczne - kontynuował swój wywód.

Grób gwiazdora "Znachora" jest w opłakanym stanie, mogiła została kompletnie zdewastowana. Wyjątkowo przykry widok

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wybory parlamentarne będą opóźnione?

Już jakiś czas temu Krzysztof Jackowski alarmował, że wybory parlamentarne mogą zostać opóźnione. - Ja powiedziałem, że do wyborów w czasie rzeczywistym raczej nie dojdzie. Wiadomo, że z tym różnie bywa i mogę się mylić. Takie jednak miałem poczucie, więc... kto wie - oznajmił.

Szukający sensacji jasnowidz, uważa, że PiS będzie szukał nieczystych zagrywek. - Ja nie twierdzę, że wybory będą przeniesione w czasie. Mam jednak poczucie od dawna, że PiS może, będąc niepewnym swojej większości, wprowadzić kombinację ze stanem wyjątkowym w jakiejś części kraju - uważa wizjoner.

Bolesny sondaż dla Prawa i Sprawiedliwości. Decyzja partii nie spodobała się Polakom

Jarosław Kaczyński na konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się 15 kwietnia w miejscowości Łyse koło Ostrołęki, ogłosił kontrowersyjną decyzję partii. Rząd podjął postanowienie o rozporządzeniu, które zakazuje przywożenia do Polski zboża oraz innej żywności z Ukrainy. Od 30 czerwca zza naszej wschodniej granicy nie będą do nas docierać m.in. cukier oraz jaja. 

W niedzielę Wirtualna Polska opublikowała sondaż United Surveys, z którego wynika, że większość Polaków negatywnie ocenia działania PiS w tym zakresie. Z sondażu wynika, że aż 69,7 proc. ankietowanych negatywnie wypowiedziało się na temat praktyki rządu w tej sprawie. Jedynie 19,5 proc. respondentów oceniło tę decyzję pozytywnie. 10,8 proc. nie wiedziało, na którą odpowiedź się zdecydować.

Źródło: o2.pl