Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Andrzej Jackowski – polski jasnowidz.

krzysztof jackowski
21.03.2024 16:32 Krzysztof Jackowski już wie. Ujawnił, co czeka Polaków na Wielkanoc

Najpopularniejszy polski jasnowidz wcielił się tym razem w rolę prezentera pogody. Przepowiedział, że już w czwartek (21 marca) lub piątek zrobi się zdecydowanie cieplej. Krzysztof Jackowski miał również przeczucia względem tego, co czeka Polaków w czasie świąt wielkanocnych. 

warszawa wiosna krzysztof jackowski
19.01.2024 10:37 Pogoda na wiosnę i lato zaskoczy, wielu przełoży urlopy. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości

Jasnowidz z Człuchowa wie, jaka pogoda czeka nas wiosną i latem 2024 roku. Krzysztof Jackowski najnowszą wizją podzielił się z “Super Expressem”, któremu zdradził, co zobaczył. Wielu Polaków, czytając o przeczuciach wróża, z pewnością będzie zaskoczonych. Jeśli wierzyć w prognozy, w tym roku pogoda zamiesza w kalendarzu niejednego urlopowicza.

Krzysztof Jackowski
12.01.2024 10:57 Krzysztof Jackowski jest pewien, przekazał niepokojącą wizję. Na wielu Polaków padł blady strach

Znany jasnowidz z Człuchowa znów miał wizję. Tym razem Krzysztof Jackowski twierdzi, że wie już, co wydarzy się w najbliższym czasie w polskiej polityce. O swoich przeczuciach dotyczących losów nowego rządu opowiedział dziennikarzowi “Super Expressu”. To jednak nie wszystko. Profeta wspomniał również o przyszłości 800 plus. Część rodziców może być poważnie zaniepokojona.

Krzysztof Jackowski Jacek Jaworek
08.01.2024 14:35 Krzysztof Jackowski wie, gdzie jest Jacek Jaworek? "Skojarzyły mi się bloki"

Gdzie jest Jacek Jaworek? Jasnowidz Krzysztof Jackowski ujawnił, że wie, co stało się z mężczyzną podejrzanym o potrójna morderstwo we wsi Borowce. Wszystko przez to, iż detektywi dali mu dotknąć czapkę zbiega poszukiwanego od lipca 2021 r.

Jackowski Tusk
14.12.2023 14:49 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Rząd Donalda Tuska czeka niełatwy czas

Krzysztof Jackowski nie odpuszcza i snuje kolejne wizje dotyczące Polski i polskiej polityki. Znany jasnowidz został poproszony przez “Fakt” o podzielenie się z czytelnikami najnowszym przeczuciem związanym z powołaniem rządu Donalda Tuska. Niestety, profeta nie widzi przyszłości w kolorowych barwach i przewiduje, że nowa władza szybko doprowadzi do wielkiego skandalu. W powietrzu wisi kryzys, którego rozwiązania nie ułatwią niepokojące wydarzenia na całym świecie.

policjant Grzegorz Borys Krzysztof Jackowski
26.10.2023 18:03 Krzysztof Jackowski mówi, gdzie ukrywa się Grzegorz Borys. Policja popełnia błąd?

Poszukiwania Grzegorza Borysa trwają. Głos w sprawie zabrał Krzysztof Jackowski. Najsłynniejszy polski jasnowidz zdradził, gdzie jego zdaniem ukrywa się poszukiwany 44-latek. - Dwie rzeczy mi się skojarzyły - powiedział jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski
06.10.2023 22:18 Krzysztof Jackowski zobaczył, co lada moment stanie się w Polsce. Niepokojące słowa

Krzysztof Jackowski podzielił się niepokojącą wizją na temat wyborów 2023. Słowa najsłynniejszego polskiego jasnowidza wskazują, że obecna władza nie będzie gotowa do zaakceptowania ewentualnej przegranej. - Mam takie dziwne wrażenie - oświadczył Krzysztof Jackowski w czasie wizyty w Radiu Zet.

Krzysztof Jackowski, Andrzej Lepper
19.05.2023 18:24 Krzysztof Jackowski ujawnił, co stało się tuż po śmierci Andrzeja Leppera

Co prawda od śmierci Andrzeja Leppera minęło niemal 12 lat, mimo to sprawa do dzisiaj budzi masę emocji i kontrowersji. W swojej książce “Urwane ślady” Janusz Szostak przywołuje relację jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, który wspomina dzień śmierci popularnego przed laty polityka. Jego relacja mrozi krew w żyłach i powoduje jeszcze więcej pytań.

Krzysztof Jackowski
16.05.2023 19:16 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Zobaczył, co stanie się w Polsce

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi najnowszymi wizjami. Jego przewidywania dotyczą napięć na granicy polsko-białoruskiej oraz rzekomej “wielkiej wojny”, przed którą stoi świat. Profeta wspominał o prowokacji ze strony Białorusi. Zabrał też głos ws. Mateusza Morawieckiego.

Krzysztof Jackowski policja
15.05.2023 20:15 Krzysztof Jackowski współpracuje z policją? Służby wydały specjalne oświadczenie

Krzysztof Jackowski jest najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzem w Polsce. Wizjoner uważa, że pomógł policji w odnalezieniu 700 ciał i rozwiązaniu ponad tysiąca spraw. Dotychczas policja nie przyznawała się do współpracy z mężczyzną. W ostatnim czasie rzecznik Komendanta Głównego Policji ujawnił, że funkcjonariusze korzystają z pomocy jasnowidzów. Zaznaczył jednak, że nie może ujawnić ich danych.

Krzysztof Jackowski
08.05.2023 16:39 Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Młodzi ludzie mają się czego obawiać?

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich kontrowersyjnych przepowiedni. Tym razem jasnowidz miał do przekazania mocno niepokojące wieści. Informacje szczególnie dotkną młodych ludzi. Według wizjonera zbliża się kolejna, groźna zaraza…

Krzysztof Jackowski
17.04.2023 18:17 Zacznie się dziś wieczorem. Krzysztof Jackowski miał złowrogą wizję o Polsce

Krzysztof Jackowski błyskawicznie zareagował na nietypowy alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa (RCB). 17 kwietnia mieszkańcy Warszawy zostali powiadomieni o rozpoczynających się ćwiczeniach antyterrorystycznych na terenie miasta. Wizjoner dostrzegł drugie dno w rozsyłanym ostrzeżeniu. W rozmowie z o2.pl przyznał, że jego zdaniem może to być "jakaś kombinacja" ze strony PiS.

None
21.02.2023 21:36 Krzysztof Jackowski miał nagłą wizję. Pokazał zdjęcie Bidena i Dudy i wszystko zobaczył

Popularny jasnowidz Krzysztof Jackowski błyskawicznie zareagował na wizytę Joe Bidena w Polsce. W filmie opublikowanym na YouTube, trzymając w ręku zdjęcia prezydenta USA oraz Andrzeja Dudy podzielił się z widzami kolejną zaskakującą wizją. Wspominał m.in. o zadaniach, jakie czekają na Polaków.

 Krzysztof Jackowski, Katarzyna W.
24.01.2023 14:36 Krzysztof Jackowski tłumaczył, jak doznaje wizji. Nagle zaczął mówić o mamie Madzi

Jasnowidz Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi przepowiedniami, m.in. za pośrednictwem kanału na YouTubie. Jakiś czas temu poświęcił odcinek Katarzynie W., matce Madzi z Sosnowca, której to dziewczynki przypada dziś (24.01) 11. rocznica śmierci. Na przykładzie tej sprawy wyjaśniał, jak dochodzi do wizji. Jasnowidz już w 2012 roku zajmował się sprawą.

Krzysztof Jackowski
11.01.2023 14:55 Złowroga wizja Krzysztofa Jackowskiego na nowy rok. Wskazał jedną datę

Kolejna wizja Krzysztofa Jackowskiego nie napawa do optymizmu w nowym roku. W rozmowie z "Super Expressem" jasnowidz wyjawił wyjątkowo niekorzystne wypadki, z którymi przyjdzie zmierzyć się nam w pierwszych sześciu miesiącach roku. W wyniku głębokich tąpnięć na świecie Polska ma się zmagać z poważnymi problemami finansowymi.

Krzysztof Jackowski
25.12.2022 10:41 Krzysztof Jackowski miał wizję na temat Donalda Tuska. Nie ma dobrych informacji

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się na łamach Super Expressu swoimi wizjami na temat Donalda Tuska. Według niego były szef rządu nie ma szans na powrót do władzy. Polsce ma być potrzebna nowa twarz, a te Kaczyńskiego i Tuska są do siebie zbyt podobne.

iwona wieczorek krzysztof jackowski
06.12.2022 18:27 Zaginięcie Iwony Wieczorek. Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości: "Znalezienie ciała nierealne"

Zaginięcie Iwony Wieczorek to jedna z tych najbardziej tajemniczych i mrocznych spraw, z którymi przyszło się mierzyć polskim służbom. Dziewczyna przepadła bez śladu w 2010 roku i do dziś bezskutecznie próbuje się ustalić, jaki los spotkał 19-letnią wówczas nastolatkę. Nierozwiązaną zagadkę skomentował Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. Nie pozostawił on jednak złudzeń.

Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
20.06.2022 17:46 Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję, ostrzega Polaków. Spradzamy, czy warto się bać

Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami kolejną wizją. To, co zobaczył, po raz kolejny może wywołać strach - o ile ktoś w ogóle wierzy w jego "proroctwa". My jednak zastanawiamy się, czy on i Wojciech Glanc korzystają z połączenia z tym samym dostawcą wizji, bowiem zaskakująco się one pokrywają.Dopiero co pisaliśmy o przepowiedni jasnowidza Wojciecha Glanca, w której przewidywał ogromny wzrost cen na koniec wakacji - do tego stopnia, że część Polaków może jego zdaniem przymierać głodem, a inni będą popełniać samobójstwa. Jasno daliśmy do zrozumienia, że słowa te mają wywołać panikę, a z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego.Teraz jednak Krzysztof Jackowski uderza w podobne tony i jego wizja zaskakująco pokrywa się ze słowami jego kolegi po fachu.- Będzie to [zubożenie społeczeństwa - dop. redakcja] szło szybko, konkretnie i cyklicznie, a my nie będziemy się z tego powodu buntować. To zubożenie będzie miało swoje wytłumaczenie w postaci dwuletniej zarazy - grzmiał Jackowski.Trzeba przyznać, że "przepowiadanie" problemów z pieniędzmi Polaków, gdy szaleje inflacja i rosną stopy procentowe, to wyjątkowe pójście na łatwiznę. Tym bardziej, że sam jasnowidz stwierdził, że wytłumaczeniem jest koronawirus, którego pandemia dopiero się skończyła. Naprawdę nie trzeba być medium, żeby wyciągnąć podobne wnioski.Dalej jasnowidz z Człuchowa przekonuje, że cały czas pogłębiający się kryzys gospodarczy w Polsce tego lata uderzy z jeszcze większą, wręcz zdwojoną mocą. Dodał również, że rząd będzie się "gimnastykował", żeby wyjść z tej sytuacji bez ujmy na własnym wizerunku, jednak jego starania będą bezskuteczne.Umówmy się, tu również Krzysztof Jackowski Ameryki nie odkrył. Latem będzie gorzej i to jest w stanie stwierdzić każdy zdrowo myślący człowiek, bowiem kryzys wciąż postępuje i trudno spodziewać się, żeby nagle tendencja ta się odwróciła. A że partia rządząca przed wyborami będzie robić wszystko, żeby w oczach Polaków nie stracić, to jest równie oczywiste, jak to, że po nocy przychodzi dzień, a po czerwcu lipiec.Krzysztof Jackowski nie byłby jednak sobą, gdyby do swojej wizji nie dorzucił czegoś, co nadaje się na idealny nagłówek dla mediów. Skoro więc wszyscy piszą o kryzysie, rosnących cenach i coraz gorszej sytuacji finansowej Polaków, to jemu trudno byłoby się przebić ze swoją wizją wśród dziesiątek ekspertów, których o wiele lepiej słuchać w tematach związanych z pieniędzmi.Jasnowidz stwierdził więc, że w swojej wizji zobaczył "płonące budynki". Jego zdaniem ma to związek z jakimś powstaniem, które wydarzy się nocą, nie będzie miało ono jednak miejsca w Polsce, tylko gdzieś blisko nas.Nie wiemy jaki to ma związek z sytuacją gospodarczą w Polsce, chociaż jak już wyżej wspomnieliśmy, domyślamy się dlaczego ta porażająca wizja zagościła w głowie Jackowskiego. Patrząc na sytuację w Ukrainie, gdzie od ponad 100 dni trwa wojna, możemy - niestety - śmiało założyć, że płonące budynki za naszą wschodnią granicą jeszcze się pojawią, podobnie zresztą jak w Rosji, gdzie ostatnio ciągle wybuchają pożary, wzniecane zapewne przez przeciwników tej bezsensownej wojny.Artykuły polecane przez Goniec.pl:Gdzie jest burza. IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia, burze z gradem nad PolskąTadeusz Rydzyk miał wspólnika, dziś nikt o nim nie pamięta. Razem stworzyli Radio MaryjaJarosław Kaczyński ma urodziny. Czego życzą mu politycy? [TYLKO U NAS]Źródło: Goniec.pl

Jacow
08.01.2022 10:43 Krzysztof Jackowski miał niepokojącą wizję. Dotyczyła Jarosława Kaczyńskiego

Krzysztof Jackowski podzielił się z obserwatorami nową wizją. Tym razem mówił między innymi o przyszłości Unii Europejskiej i konsekwencjach działań Prawa i Sprawiedliwości. Zdaniem jasnowidza "rząd straci jakąkolwiek siłę".Krzysztof Jackowski był gościem programu "Dzień dobry TVN". Jasnowidz, zapytany między innymi o przyszłość Unii Europejskiej, skrytykował działania polskiego rządu. - Polska bardzo źle prowadzi swoją politykę, w moim poczuciu w tym sensie, że pozostaje nam w tej chwili tylko Unia Europejska, której de facto nie mamy - ocenił.