Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Wpadka posłanki PiS w Sejmie, nagranie krąży po sieci. "Kulturę się z domu wynosi"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 28.11.2023 18:20

Wpadka posłanki PiS w Sejmie, nagranie krąży po sieci. "Kulturę się z domu wynosi"

posłowie Sejm
x.pl/@20Jaskulski

Wpadka posłanki PiS w Sejmie. W trakcie obrad miało miejsce coś, co nie powinno zdarzyć się na sali plenarnej. Zachowanie Małgorzaty Wasserman zostało nagrane, a poseł opozycji nie przepuścił okazji, by kąśliwie skomentować całe zajście. - Kulturę się z domu wynosi - stwierdził Patryk Jaskulski z KO.

Nagranie z Sejmu hitem sieci, główną bohaterką posłanka PiS

Nagranie z Sejmu obradującego we wtorek 28 listopada lotem błyskawicy rozprzestrzenia się po sieci. Nagrana posłanka PiS zapomniała najwyraźniej, gdzie się znajduje.

Mowa o Małgorzacie Wasserman. Reprezentantka PiS została nagrana, jak nie bacząc na zasady dobrego wychowania, raczyła się przekąską. Na nagraniu widać, jak posłanka chrupie coś, co wygląda jak ciastka lub krakersy. Ekipa sprzątająca po wtorkowym posiedzeniu Sejmu bez dwóch zdań będzie musiała poświęcić więcej czasu na odkurzanie przy miejscu zajmowanym przez polityczkę z partii Jarosława Kaczyńskiego. Jej zachowanie zostało już dobitnie skomentowane.

Warszawa. Autobus miejski zderzył się z BMW. 6 osób trafiło do szpitala, zginęła jedna osoba

Poseł KO nagrał posłankę PiS, karygodne zachowanie

Niedawno Szymon Hołownia dumny z Polaków oglądających obrady Sejmu zapraszał do tego, by na transmisje przygotowywać sobie popcorn. Posłanka PiS wzięła sobie do serca uwagę na temat przekąsek umilających oglądanie kolejnych wystąpień polityków na mównicy oraz cięte uwagi marszałka Sejmu.

ZOBACZ: Cała Polska widziała, co działo się w Sejmie. Wydało się, co Kaczyński mówił Hołowni

Nagranie z jedzącą w środku obrad posłance PiS udostępnił na platformie X.pl poseł Koalicji Obywatelskiej. - Kulturę się z domu wynosi, dlatego życzę smacznego Małgorzacie Wassermann - napisał Patryk Jaskulski. Zwrócił koleżance z sejmowych ław uwagę na kluczową sprawę, która wyklucza możliwość jedzenia na sali plenarnej.

Wpadka w Sejmie podzieliła Polaków

Zachowanie Małgorzaty Wasserman oburzyło posła KO. - Chociaż przy okazji warto zwrócić uwagę, że Sejm to nie stołówka - zagrzmiał we wpisie pod nagraniem z jedzącą posłanką PiS. Na reakcję w komentarzach nie trzeba było długo czekać.

ZOBACZ: Donald Tusk zaliczył wpadkę w Sejmie. Zrobił to akurat, wtedy gdy nagrywała go kamera

Jeden z komentujących stwierdził, że przykład brany był z “koleżanki po fachu”. Zdanie to opatrzone zostało zdjęciem Krystyny Pawłowicz jedzącej sałatkę. - Zaraz powie, że cukier jej spadł i musiała - napisał ktoś inny. Nie zabrakło jednak i uwag, iż poseł KO szuka pretekstu, aby “się przyczepić”. - Czepianie na siłę, serio zajmij się czymś, a nie pierdołami - napisała jedna z osób. Nie zabrakło również zdjęć polityków opozycji, którzy jedli podczas obrad Sejmu. W obronie Małgorzaty Wasserman stanął przedstawiciel Nowego Pokolenia Suwerennej Polski. - Wasi też jedli. Nie widzę w tym nic złego, żeby sobie coś skubnąć - napisał i dodał do wpisu zdjęcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Tagi: Sejm nagranie