Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. Autobus miejski zderzył się z BMW. 6 osób trafiło do szpitala, zginęła jedna osoba
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 28.11.2023 16:18

Warszawa. Autobus miejski zderzył się z BMW. 6 osób trafiło do szpitala, zginęła jedna osoba

wypadek autobus droga policjanci
Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy

Warszawa. Autobus miejski zderzył się z BMW. Do szpitala trafiło sześć osób. Lekarze po niemal tygodniowej walce o życie jednego z poszkodowanych przekazali wiadomość o jego śmierci. Głos zabrała prokuratura.

Warszawa: tragiczny bilans wypadku autobusu miejskiego z BMW

Tragiczny wypadek w Warszawie. Do zdarzenia doszło w środę 22 listopada. 6 osób biorących udział w zdarzeniu musiało być przetransportowanych do szpitala. We wtorek 28 listopada lekarze przekazali wiadomość o śmierci jednego z poszkodowanych.

Nie żyje jeden z mężczyzn jadących czarnym BMW, które z wielką siłą zderzyło się z autobusem komunikacji miejskiej na wysokości Galerii Mokotów. Wypadek był poważny, Aleja Wilanowska została niemal całkowicie zablokowana. Kluczowe było jak najszybsze dotarcie do rannych, a to nie było proste.

Ksiądz chce pieniędzy za pomnik na cmentarzu? Warto znać swoje prawa

Do szpitala trafiło 6 osób, jedna z nich zmarła

Wiadomość o śmierci jednego z poszkodowanych w wypadku autobusu i BMW przekazał portal se.pl. Informacja została potwierdzona przez rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Lekarze nie byli w stanie wygrać z rozległymi obrażeniami mężczyzny.

ZOBACZ: Pan młody w jedną chwilę zniszczył całe wesele. “Rozwiodłabym się”

- W szpitalu zmarł pasażer osobowego bmw. W sprawie trwają szczegółowe ustalenia - przekazał prok. Szymon Hanna w rozmowie z se.pl. 4 z 6 poszkodowanych osób podróżowały BMW. To właśnie kierowca i pasażerowie samochodu osobowego zostali najgroźniej ranni w całym zdarzeniu. Jak przekazał starszy aspirant Bogdan Smoter z warszawskiej straży pożarnej, aż trzej pasażerowie BMW byli nieprzytomni w momencie transportu do szpitala. Co wiadomo na temat śmiertelnego wypadku?

Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia

Kierowca autobusu miejskiego nie odniósł poważnych obrażeń. Nie wymagał hospitalizacji i niezwłocznie poddany został badaniu trzeźwości. Badanie nie wykazało obecności alkoholu we krwi. Nie można było przeprowadzić analogicznego procesu w przypadku kierowcy BMW, gdyż był on ciężko ranny. Niemniej pobrano krew i śledczy badający okoliczności zdarzenia oczekują obecnie na wyniki.

ZOBACZ: Wpadka podczas zaprzysiężenia nowego rządu. Wszyscy widzieli, co robił

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że bmw jechało Wilanowską od Wołoskiej w stronę Puławskiej. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i wjechał przed jadący w przeciwnym kierunku autobus - mówił podinsp. Sylwester Marczak 22 listopada.

Źródło: se.pl