Goniec.pl > Wiadomości > USA. Córka i wnuczka zabiły 71-latkę i upiekły jej ciało na grillu
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 10.06.2023 10:52

USA. Córka i wnuczka zabiły 71-latkę i upiekły jej ciało na grillu

policja światła
(zdj. ilustracyjne) Unsplash.com/Michael Förtsch

71-letnia seniorka zginęła z ręki córki i wnuczki. Kobiety rozczłonkowały ciało ofiary i częściowo upiekły je na grillu, a częściowo wrzuciły do ogniska. Policja ujawniła, że po wejściu do domu znaleźli w kątach pokrojone piłą techniczną zwłoki zapakowane w worki na śmieci. Zbrodnia z Maryland w USA wstrząsnęła nie tylko Stanami Zjednoczonymi. Powód morderstwa jest trywialny.

Rodzinna zbrodnia, trudno uwierzyć w to okrucieństwo

Seniorka z Maryland nie mogła spodziewać się, że 44-letnia córka i 19-letnia wnuczka zakończą jej życie. Ostatnie chwile 71-letnia Margaret Craig były dramatyczne.

W domu w Landover przy ulicy Hill Road mieszkała 71-letnia Margaret. Nagle zerwała kontakt z opiekunami z opieki społecznej, a ci wiedzieli, że nie jest to normalne. Postanowili działać. Zaalarmowana policja przyjechała do seniorki, ale nie mogli spodziewać się tego, co zobaczyli. Dom stał się miejscem makabrycznej zbrodni.

Wystawne wesele, ale weselnicy o pustych żołądkach. "Wróciłam do domu nad ranem głodna jak wilk"

Córka i wnuczka zabiły seniorkę, poszło o pieniądze

Seniorka odkryła, że 44-letnia córka Candace Craig korzysta z jej karty kredytowej. 71-latka konfrontacje na temat kradzieży jej pieniędzy przypłaciła życiem. Córka zabiła matkę, gdy ta zagroziła, że zgłosi to na policję.

Wnuczka także brała udział w sprawie zabójstwa babci. 19-letnia Salia Hardy nie była przy momencie morderstwa 71-latki. Na przesłuchaniu poinformowała, że nie wie, w jaki sposób zginęła babcia, ale pomogła matce ze zwłokami.

Policja z hrabstwa Prince George ujawniła część mrożących krew w żyłach szczegółów. Kobieta zginęła 23 maja 2023 r., dzień później córka i wnuczka sięgnęły po piłę mechaniczną. Zwłoki 71-latki zostały rozczłonkowane, a to, co się z nimi odbiera mowę.

Ciało pocięły piłą mechaniczną, a później ugrilowały i spaliły

- Candace Craig i jej córka rozczłonkowały zwłoki Margaret, najprawdopodobniej za pomocą piły łańcuchowej, a następnie próbowały się ich pozbyć, wrzucają je go ogniska i smażąc na grillu - oświadczyła Jessica Garth, zastępczyni prokuratora stanowego cytowana przez lokalny portal wtop, com.

Córka i wnuczka zamordowanej seniorki trafiły do aresztu w zakładzie karnym. 44-latka odpowie za morderstwo pierwszego i drugiego stopnia. Wnuczka oskarżona została o współudział w zbrodni na babci.

Źródło: innpoland.pl

Tagi: USA Morderstwo