Goniec.pl > Morderstwo

Morderstwo

Morderstwo

policja radiowóz
30.11.2023 15:10 Kowanowo. Syn miał zabić ojca. Zabezpieczono kilka możliwych narzędzi zbrodni

W miejscowości Kowanowo w województwie zachodniopomorskim doszło do zbrodni. Syn miał zabić własnego ojca. Na miejscu, gdzie doszło do zabójstwa, pod nadzorem prokuratora pracują policyjni technicy. Kryminalni szukają dowodów i śladów.

Czerniki, zatrzymana Paulina G.
24.09.2023 15:25 Czerniki. Nowe informacje dotyczące Pauliny G. Wiadomo, jak zareagowała kobieta

Odkrycia w domu w Czernikach zszokowały całą Polskę, jednak to nie koniec zatrważających informacji na temat tragedii, w której zamordowano trójkę niemowląt. Na jaw wyszło zachowanie oskarżonej Pauliny G., które zgodne jest z tym, co mówili o niej znajomi i byli pracodawcy. Czy Paulina G. z Czerników okazała skruchę?

Policja
24.09.2023 11:43 Sześciolatek poszedł na plac zabaw i nie wrócił. Na miasteczko padł blady strach

Sześciolatek o imieniu Joel poszedł bawić się z rówieśnikami na plac zabaw, jednak długo nie wracał do domu. Rodzice szybko zareagowali, a pomocy udzieliła także policja. Nikt z nich nie spodziewał się aż tak tragicznego finału tej historii. Wstrząsające, co spotkało 6-letniego Joela.

policja
21.09.2023 14:09 Kolejna tajemnicza śmierć seniorki w polskiej miejscowości. Policja potwierdza zabójstwo

Tajemnicze zabójstwo starszej kobiety nieopodal Międzyrzecza. W Brójce (woj. lubuskie) znaleziono ciało seniorki. W lutym doszło nieopodal do podobnego zabójstwa, a i tym razem policja i prokuratura prowadzą sprawę pod kątem kryminalnym.

zatrzymany
18.09.2023 10:09 Tragedia w Czernikach. Wyciekła bulwersująca treść SMS-ów aresztowanej pary

Nie milknął echa koszmarnego odkrycia, do którego doszło przed kilkoma dniami w Czernikach. Przypomnijmy, że w piwnicy jednego z domów odnaleziono szczątki trzech noworodków. Zatrzymana w tej sprawie para, która żyła ze sobą w kazirodczym związku usłyszała zarzuty i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Teraz na jaw wyszły szokujące wiadomości, które zwyrodnialcy wymieniali pomiędzy sobą.

policja
10.09.2023 12:10 Zaginiony 16-latek z Wrocławia nie żyje. Policja dementuje informacje rodziny

Wczoraj informowaliśmy o tragicznym finale poszukiwań 16-letniego Sebastiana, który zaginął w poniedziałek 4 września we Wrocławiu. Nastolatek został odnaleziony martwy. O jego śmierci poinformowali bliscy oraz policja. Funkcjonariusze dementują jednak informacje podane przez rodzinę nastolatka jakoby "znaleziono go związanego".

Taśma policyjna
08.09.2023 21:43 Zabiła czworo swoich noworodków. Sąd ogłosił ostateczny wyrok

Aleksandra J., oskarżona o brutalne zabójstwo czworga swoich noworodków w latach 2013-2018, usłyszała dziś (8.09) wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł jeszcze w 2020 roku, ale obrona odwołała się od orzeczenia.

policja
08.09.2023 13:21 Tajemnicze zaginięcie Polki w Leicester. Jej ciało znalezione w lesie, podejrzany w sprawie zmarł

Brytyjska policja poinformowała o odnalezieniu w lesie ciała zaginionej Polki z Leicester, Gabrieli Kosiłko. Kobieta była poszukiwana od kilku dni, po tym jak nie wróciła z pracy do domu. Wszczęto śledztwo, jednak może się ono skomplikować, bowiem w ostatnich dniach jedyny podejrzany w tej sprawie zmarł w areszcie.

policja
04.09.2023 17:33 Zabójstwo 25-letniej Joanny. Prokuratura ujawniła wyniki sekcji zwłok

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie ujawniła wyniki sekcji zwłok 25-letniej Joanny, mieszkanki Łańcuta, której sprawą od kilku dni żyją polskie media. Ciało kobiety zostało odnalezione 2 września. Sprawcą, według śledczych, jest jej szwagier - Grzegorz B., który został aresztowany na trzy miesiące.

Zabójstwo w Radzionkowie
18.08.2023 18:33 Bliscy pożegnali 18-letnią Wiktorię z Bytomia. Z ust księdza padły przejmujące słowa

Dziś (18.08) w Bytomiu odbył się pogrzeb zamordowanej w Radzionkowie 18-letniej Wiktorii. O zabójstwo nastolatki podejrzany jest 19-letni Mateusz H., który kilka godzin wcześniej poznał ją w autobusie.

policja
16.08.2023 22:24 10-letnia córka Polki zamordowana w Londynie. Matka dziewczynki przerwała milczenie

Trwa śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa 10-letniej Sary. Dziewczynka mieszkała na stałe w Wielkiej Brytanii, ale była owocem związku Pakistańczyka i Polki, 36-letniej pani Olgi. Kobieta jest zdruzgotana z powodu śmierci córki i wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. W szczerej rozmowie z mediami opowiedziała o relacjach z byłym partnerem i o tym, jakie ma marzenie.

Zabójstwo w Radzionkowie
15.08.2023 12:16 Podejrzany o zabójstwo Wiktorii został przesłuchany. Podał motyw

Trwa wyjaśnianie okoliczności zabójstwa 18-letniej Wiktorii z Bytomia. Młodą kobietę miał zamordować poznany kilka godzin wcześniej Mateusz H. 19-latek został właśnie przesłuchany. Szokujące, co powiedział śledczym.

Zabójstwo w Radzionkowie
15.08.2023 08:12 Zabójstwo w Radzionkowie. Poruszające wpisy rodziców zmarłej Wiktorii

Zabójstwo 18-letniej Wiktorii wzburzyło Polską. Młodą kobietę zabił, według śledczych, poznany kilka godzin wcześniej chłopak. Wczoraj (14.08) rodzice nastolatki we wzruszający sposób pożegnali córkę.

policja
13.08.2023 11:39 Nowe ustalenia ws. zbrodni w Radzionkowie. Ofiara miała 19 lat. Zatrzymano młodego mężczyznę

Jak informuje policja, kobieta, której zwłoki znaleziono w sobotę w mieszkaniu w Radzionkowie (woj. śląskie), była 19-latką. Według nieoficjalnych ustaleń Polskiej Agencji Prasowej, w sprawie zatrzymano młodego mężczyznę. 

matka i córka
31.07.2023 20:51 Podwójne morderstwo w Częstochowie. Ojciec ofiary przerywa milczenie ws. sprawcy

W Częstochowie przed rokiem doszło do bardzo brutalnego morderstwa 45-letniej Aleksandry i jej 15-letniej córki Oliwii. O dokonanie zabójstwa oskarżono ich 53-letniego sąsiada. Teraz ruszył proces w całej sprawie. Radio Zet dotarło do ojca zamordowanej Oliwii, który wciąż nie może pogodzić się z tym co się stało. Jego słowa chwytają za serce. - Odebrał mi najdroższą osobę na świecie - mówi mężczyzna.

Anastazja Rubińska
05.07.2023 22:32 Chłopak zamordowanej Anastazji przerwał milczenie. Ujawnił, dlaczego nawiązała kontakt z zabójcą

Partner zamordowanej w Grecji Polki zabrał głos. Chłopak Anastazji przekazał, co pisała mu jego dziewczyna krótko przed śmiercią i dlaczego weszła w interakcję z 32-letnim Banglijczykiem. 28-letni Michał przekonuje, że próbował odwodzić kobietę od jej pomysłu.

Zabójstwo Zofii Dybowskiej-Aleksandrowicz
05.07.2023 22:02 Nie żyje Miriam Aleksandrowicz. Sprawa morderstwa jej matki i babci pozostaje nierozwiązana

Nie żyje Miriam Aleksandrowicz. Za dwa miesiące miną 24 lata od morderstwa Zofii Dybowskiej-Aleksandrowicz i Marii Dybowskiej, jej matki i babci. Reżyserka dubbingowa i teatralna oraz jej matka zostały znalezione martwe w swoim mieszkaniu. Zofia była raniona 24 razy nożem, zaś Marii podcięto gardło. Zagadka zbrodni nadal pozostaje nierozwiązana, a sprawcy pozostają nieuchwytni.

Anastazja, zabójstwo
01.07.2023 14:04 Zabójstwo Anastazji w Grecji. Nagle głos zabrała ukochana oskarżonego 32-latka

Nie milkną echa tragicznej śmierci 27-letniej Anastazji. O gwałt i zabójstwo jest oskarżony 32-letni obywatel Bangladeszu. Kobieta, która przedstawia się jako jego “przyszła żona”, nie wierzy w winę ukochanego. Bliscy mężczyzny domagają się, aby sprawę przejęli śledczy z jego ojczyzny.

Anastazja Rubińska
27.06.2023 16:44 Na jego polu znaleziono ciało Anastazji. Ujawnił dramatyczne szczegóły

Na wyspie Kos, gdzie zamordowano 27-letnią Anastazję, pracuję polscy detektywi. Grupa odkrywa nowe szczegóły sprawy. Okazuje się, że znalezienie ciała kobiety mogło być możliwe tylko dzięki temu, że sprawca nie był świadomy, że na polu, na którym ukrył zwłoki, znajduje się studnia.

None
26.06.2023 10:39 Śmierć 27-letniej Anastazji. Odtworzono kalendarium zbrodni

Greccy śledczy zbliżają się do zgłębienia szczegółów morderstwa Anastazji Rubińskiej, której ciało odnaleziono tydzień temu. Policjanci i prokuratorzy ciągle odkrywają nowe fakty. Teraz znaleziono kilka nagrań monitoringu, które umożliwiły stworzenie chronologicznego zestawienia wydarzeń.  

policja
17.06.2023 18:38 Podkarpacie. Zamordowano starszą kobietę. Nieoficjalne: sprawcą był zięć?

Podkarpacie. Starsza kobieta została znaleziona martwa we własnym domu. Policjanci od razu byli pewni, że w śmierci seniorki udział brały osoby trzecie. Zatrzymana została jedna osoba, a nieoficjalne ustalenia lokalnych dziennikarzy wskazują, że jest to zięć zamordowanej.

policja światła
10.06.2023 10:52 USA. Córka i wnuczka zabiły 71-latkę i upiekły jej ciało na grillu

71-letnia seniorka zginęła z ręki córki i wnuczki. Kobiety rozczłonkowały ciało ofiary i częściowo upiekły je na grillu, a częściowo wrzuciły do ogniska. Policja ujawniła, że po wejściu do domu znaleźli w kątach pokrojone piłą techniczną zwłoki zapakowane w worki na śmieci. Zbrodnia z Maryland w USA wstrząsnęła nie tylko Stanami Zjednoczonymi. Powód morderstwa jest trywialny.

Giulia Tramontano
03.06.2023 13:46 Nie żyje zaginiona Giulia Tramontano. 29-latka była w zaawansowanej ciąży

Nie żyje 29-latka w zaawansowanej ciąży, która zaginęła w ubiegłym tygodniu w Mediolanie. Zwęglone ciało kobiety odnaleziono pięć dni po tym, jak opuściła dom. Z najnowszych ustaleń śledczych wynika, że Giulia Tramontano została zamordowana przez bliską sobie osobę.

Kajetan P
02.06.2023 10:55 Jest wyrok ws. Kajetana P. Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował

Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował w sprawie Kajetana P. i utrzymał w piątek wydany wcześniej wyrok dożywotniego pozbawienia wolności. Mężczyzna przez długie lata pozostanie w więzieniu. Przypomnijmy, że w 2016 roku brutalnie zamordował kobietę.

Zabójstwo Pawła Adamowicza
31.05.2023 17:48 Zabójca Pawła Adamowicza usłyszał kolejny wyrok. Niebywałe, czego się dopuścił w areszcie

Stefan Wilmont, zabójca prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, otrzymał kolejny wyrok. Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe wymierzył mu dziś (31.05) karę 1000 zł grzywny za fałszowanie pism oskarżającej go prokurator Agnieszki Nickel-Rogowskiej oraz brata zamordowanego polityka.

Skazany Tomasz M.
23.05.2023 16:48 Porwał i zabił 11-letniego Sebastiana. Wydało się, jak go traktują w więzieniu

Tomasz M., optyk z Sosnowca, który został skazany na dożywocie, korzysta w więzieniu ze szczególnej ochrony. Mężczyzna, który 2 lata temu uprowadził i zamordował 11-letniego Sebastiana z Katowic, dąży do skrócenia swojego wyroku. W toku śledztwa ujawniono, że M. dopuścił się również seksualnego wykorzystywania dwójki innych dzieci.

policja
29.04.2023 17:57 Tragedia w Chodzieży. "To nie było rozszerzone samobójstwo"

W poniedziałek wieczorem w domu jednorodzinnym w Chodzieży odnaleziono ciała czterech dorosłych i czteromiesięcznego dziecka. Z ustaleń śledczych wynika, że sprawcą śmierci członków rodziny był 41-letni mężczyzna, ojciec niemowlęcia. - To nie było rozszerzone samobójstwo — ocenił w rozmowie z mediami suicydolog Adam Czabański.

Zabójca z Chodzieży
26.04.2023 19:32 Tragedia w Chodzieży. Bliscy Krzysztofa zabrali głos

Śledczy nie mają już raczej wątpliwości, że za tragedię w Chodzieży odpowiada 41-letni Krzysztof A., który najpierw zabił swoich rodziców, żonę i 4-miesięcznego synka, a następnie popełnił samobójstwo. Głos w sprawie zabrali ciotka i wuj mężczyzny, którzy wspominają rodzinę i snują domysły na temat tego, co mogło sprowokować Krzysztofa A. do niewyobrażalnego czynu.