Goniec.pl

STOP CHAM/YouTube

Trudno uwierzyć, co zrobił policjant w radiowozie. Nagranie w sieci

19 Marca 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

W Warszawie doszło do niebezpiecznego wypadku z udziałem policyjnego radiowozu. Kierujący nim funkcjonariusz popełnił błąd podczas manewru zmiany pasa i ze znaczną siłą wbił się w barierkę. Materiał nagrany kamerą samochodową przejeżdżającego niedaleko kierowcy trafił do sieci.

Wypadek miał miejsce na warszawskiej trzypasmówce

Na ul. Modlińskiej w Warszawie miało miejsce niebezpieczne zdarzenie, które zostało zarejestrowane kamerą samochodową przemieszczającego się innym pasem kierowcy. Autor materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM, dlatego filmik można oglądać na YouTube. 

Do wypadku doszło w piątek (17.03). Ruch na trzypasmowej jezdni zdawał się przebiegać prawidłowo, w pewnym momencie jednak kierowcy dojeżdżali do rozwidlenia dróg. Dwa lewe pasy prowadziły prosto przez wiadukt, a prawy umożliwiał zjechanie w bok.  To tam doszło do wypadku.

Policja zatrzymała rodziców z nagrania.

Ojciec przyduszał dziecko. Matka się przyglądała. Szokujące nagranie

CZYTAJ DALEJ

Radiowóz aż wybił się w powietrze

Jednym z dwóch lewych pasów ruchu jechał policyjny radiowóz. Przed rozwidleniem dróg kierujący nim funkcjonariusz włączył kierunkowskaz i, powoli zmieniając pas, wjechał w rozpoczynającą się na wiadukcie barierkę. Siła uderzenia była tak duża, że samochód aż wybiło w powietrze.

Auto na szczęście nie dachowało. Nie wiadomo, co było powodem niezrozumiałej tego rodzaju skrętu ani czy policjantowi nic się nie stało. Na końcu nagrania widać, że radiowóz uległ częściowemu zniszczeniu i nie można było kontynuować nim jazdy. 

Internauci drwią z policjanta

Nagranie spotkało się z szerokim odzewem. Komentujący wytykają policjantowi jego nierozwagę, a wręcz brawurę. Można też się zastanawiać czy przyczyną zachowania funkcjonariusza mogła być jakaś dolegliwość zdrowotna. Tę tezę postanowił jednak obalić jeden z internautów. - Pomyślałbym, że zasłabł, ale najpierw jechał na totalnie na zderzak, a potem włączył kierunkowskaz i dopiero potem centralnie walnął w barierkę... Więc chyba jednak to jest po prostu talent - orzekł.

- Mandat dla barierek za niezachowanie bezpiecznej odległości - drwił inny komentujący. Na razie jednak nie wiadomo, co skłoniło policjanta do takiego manewru, należy jednak czekać na stanowisko policji

Źródło: STOP CHAM/YouTube

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

Nie żyje aktor Lance Reddick. Zagrał w wielu słynnych serialach

CZYTAJ DALEJ
pogrzeb

Nie mogli uwierzyć, w jakim stanie ksiądz przyjechał na pogrzeb. "Czerwony na buzi, spuchnięty"

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Samochód niemal wjechał w wózek na pasach dla pieszych. Było o krok od tragedii
Czytaj więcej >

Polska

Gang trucicieli usłyszał zarzuty. Oburzające, co robili seniorom
Czytaj więcej >

Wiadomości

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął. Mama nastolatka opublikowała apel
Czytaj więcej >

Wiadomości

Ciężarna 33-latka zmarła w szpitalu. Rodzina zabrała głos, na jaw wyszła przyczyna śmierci
Czytaj więcej >

Polska

Wstrząsające nagranie z polskiej myjni obiegło sieć. Świadkowie próbowali reagować
Czytaj więcej >

Polska

Ksiądz miał dotykać uczennice na religii. Dyrektorka zareagowała, wieś chciała wywieźć ją na taczkach
Czytaj więcej >
Zuzanna Ptaszyńska

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem doktorantką Uniwersytetu Warszawskiego w dyscyplinie nauki o polityce i administracji - stosunki międzynarodowe. Zarówno hobbystycznie, jak i naukowo zajmuję się Zjednoczonym Królestwem, interesuję się też historią popkultury oraz współczesnym kinem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]