Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Tragedia na drodze. Rodzina wpadła do rowu, chwilę później rozegrał się dramat
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.11.2023 08:19

Tragedia na drodze. Rodzina wpadła do rowu, chwilę później rozegrał się dramat

wypadek
Lubelska Policja

Niebezpieczne warunki pogodowe dają o sobie znać na drogach. Do tragicznego wypadku doszło w środę 22 listopada w miejscowości Zabiele (woj. lubelskie). Dwa samochody osobowe wpadły w poślizg i znalazły się w rowie. Nie żyje jedna osoba.

Tragiczny wypadek w miejscowości Zabiele

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków. W środę 22 listopada po godzinie 7.30 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego w miejscowości Zabiele (woj. lubelskie). Najpierw do rowu wpadła 40-letnia kobieta z gminy Stoczek Łukowski kierująca seatem, a później dokładnie w tym samym miejscu w poślizg wpadł 67-latek.

Kobieta jadąca wraz z trojgiem dzieci straciła panowanie nad swoim samochodem i wjechała do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu z podróżujących nic się nie stało. Tragedia rozegrała się chwilę później.

Niecodzienne zakończenie "Faktów" TVN. Piotr Kraśko nagle zawiesił głos, potem zapadła cisza

Lubelskie. Dwie osobówki wpadły do rowu. Nie żyje 67-latek

Chwilę po tym, jak kobietę wraz z dziećmi udało się bezpiecznie wydostać, w tym samym miejscu w poślizg wpadł 67-letni kierujący Land Roverem podróżujący wraz z żoną. Para wypadła z drogi, uderzyła w drzewo, dachowała i wbiła się w auto czteroosobowej rodziny, które cały czas pozostawało w rowie.

Poszkodowaną parę natychmiast przewieziono do szpitala, niestety kilka godzin później przyszła tragiczna wiadomość - 67-letni kierowca nie przeżył.

Tragiczny wypadek w Zabielach. Policja apeluje

Policja cały czas apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości pojazdów do warunków, jakie panują na drodze. Zwłaszcza teraz w warunkach zimowych. Na jezdniach pojawia się gołoledź. Pomimo pracy wielu piaskarek, warunki na drogach są bardzo niebezpieczne.

- Zimowa aura i zmieniające się warunki na drodze wymagają od jej użytkowników większej wyobraźni i rozwagi - podkreśla policja.