Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Polska > Polska policja szuka tego mężczyzny. Popełnił poważne przestępstwo
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 07.12.2023 16:46

Polska policja szuka tego mężczyzny. Popełnił poważne przestępstwo

mężczyzna
Faceboook Małopolska Policja

Komisariat Policji IV w Krakowie opublikował zdjęcie poszukiwanego mężczyzny. Proszą o pomoc w sprawie identyfikacji sprawcy, który dopuścił się przestępstwa w jednym ze sklepów. Zapewniają, że informator pozostanie anonimowy

Krakowscy policjanci poszukują tego mężczyzny. Proszą o informację

Komisariat Policji IV w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza prowadzi postępowanie w sprawie mężczyzny, który dokonał kradzieży w jednym ze sklepów. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać sprawcę przestępstwa.

Emeryci mają powody do zadowolenia. Prezent od ZUS jeszcze przed świętami

Policja szuka tego mężczyzny. Zuchwała kradzież w Bronowicach

Mężczyzna miał wykorzystać chwilę nieuwagi jednego z klientów sklepu w Bronowicach. Wyciągnął tablet z otwartej torby pozostawionej w koszyku. Teraz wizerunek złodzieja został ujawniony, a służby proszą o pomoc w jego identyfikacji.

Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia. Trudne śledztwo

Policji nie udało się na ten moment ustalić, kim jest złodziej tabletu. Dlatego właśnie Komisariat Policji IV w Krakowie zdecydował się na publikację wizerunku mężczyzny. Proszą o jakąkolwiek informację w przypadku rozpoznaniu mężczyzny.

- Informacje w tej sprawie prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer 47 83 52 913 lub mailowo na adres: [email protected]. Policjanci zapewniają anonimowość osobom informującym – przekazuje portal eska.pl.

Źródło: eska.pl