Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 02.12.2023 19:47

Od poniedziałku w Biedronce wyjątkowe produkty. Klienci będą walić drzwiami i oknami

Biedronka sklep
goniec.pl

Wyjątkowa oferta Biedronki już od poniedziałku (04.12) w sklepach. Na pierwszych stronach gazetki promocyjnej pojawiła się wiadomość o specjalnym asortymencie. Klienci mogą wydać pieniądze na gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wyjaśniamy, co można kupić.

Specjalna oferta Biedronki, zacznie się już w poniedziałek (04.12)

Biedronka jest sponsorem głównym 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już od poniedziałku (04.12) w asortymencie sklepów sieci w całym kraju pojawią się specjalne przedmioty.

W gazetce promocyjnej Biedronki znaleźć można informację o tym, że w okresie od 4 do 17 grudnia klienci będą mogli kupować gadżety WOŚP. Całą akcję zaplanowano bardzo dokładnie. Nie trzeba wydawać fortuny, by wesprzeć akcję Jurka Owsiaka. Co będzie można kupić w ramach promocji?

Rodzina i znajomi zmarłej 14-latki z Andrychowa przerwali milczenie. Padły mocne słowa

Gadżety WOŚP w Biedronce, znamy ofertę

Do klientów Biedronki zwrócił się sam Jurek Owsiak. - Kochani, wspierasz - pomagasz! Dzięki, że po raz kolejny jesteśmy razem - czytamy na pierwszej stronie gazetki promocyjnej sieci. W Biedronce będzie można kupić specjalne koszulki z motywem tegorocznego finału WOŚP. T-shirt męski lub damski kosztować będzie 59,90 zł.

ZOBACZ: Lidl i Biedronka szykują ogromne zmiany. Klienci dostaną po kieszeniach, nawet 3000 zł mandatu

Kolejną propozycją jest specjalna apteczka WOŚP. Klienci Biedronki za tę limitowaną serię zapłacą jedynie 34,99 zł. Natomiast nieco droższe będą kubki ceramiczne WOŚP. Od poniedziałku (04.12) Biedronka będzie sprzedawać je za 39,99 zł. W gazetce znaleźć można również informację o promocyjnej cenie na inne super hity w ramach 32. finału WOŚP.

Biedronka sprzeda gadżety niemal za grosze

Klienci Biedronki ceniący gadżety, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i przydatnością, na pewno docenią ścienne kalendarze WOŚP na 2024 r. Będą kosztować one zaledwie 14,99 zł i od 4 do 17 grudnia będą dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych. Natomiast za 29,99 zł kupić będzie można kalendarz książkowy lub planet na spirali.

ZOBACZ: Pokazała, co dzieje się w Biedronce tuż przed otwarciem. “Jest godz. 5.59”

Chcesz wesprzeć WOŚP, ale nie wydać dużych pieniędzy? Biedronka pomyślała również o tej grupie klientów. W ramach akcji promocyjnej WOŚP już od 4 grudnia będzie można kupić mniejsze gadżety. 9,99 zł kosztować będzie smycz na klucze. Nieco więcej bo 14,99 zł zapłacimy za breloczek lub magnes WOŚP.