Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 13.06.2024 13:56

Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny. Oburzające, czego miał się dopuścić

poszukiwany
fot. materiały policyjne

Policja w Kaliszu pilnie poszukuje mężczyzny, który jadąc samochodem, nie zachował ostrożności i potrącił 13-letniego chłopca. Służby opublikowały w tej sprawie komunikat i udostępniły zdjęcia z monitoringu. Policja prosi o pomoc w identyfikacji mężczyzny.

Potrącił 13-latka i uciekł. Policja prosi o pomoc

Jak informuje policja, zdarzenie miało miejsce w poniedziałek 3 czerwca po godzinie 16.00 na parkingu sklepu NETTO przy ul. Długiej w Kaliszu.

Kierowca podróżujący jasnoniebieskim samochodem, którego zdjęcia również opublikowano, potrącił 13-letniego chłopca. Poszukiwany jest mężczyzna w średnim wieku, prawdopodobnie łysy. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem koloru jasno niebieskiego, nie zachował szczególnej ostrożności w wyniku czego doprowadził do potrącenia 13-latka - informuje policja.

Tragiczny wypadek w polskiej miejscowości. Dwie osoby spłonęły w aucie

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny i zdjęcie auta

Policja w Kaliszu w związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi prosi o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny.

O pomoc prosimy również kierowców, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu jakim poruszał się sprawca - podkreślono w komunikacie.

ZOBACZ: Warszawa. Tragiczne odkrycie podczas spaceru. W akcji wiele służb

w21.png
fot. KMP w Kaliszu
dsa.png
fot. KMP w Kaliszu

Policja prosi o kontakt

Jak poinformowali mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, informacje w tej sprawie można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak - tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: [email protected].