Goniec.pl > Poszukiwany

Poszukiwany

zaginiony
25.09.2023 15:03 Nowe tropy w sprawie zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. Policja komentuje

Poszukiwania 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego trwają od maja bieżącego roku. W ostatnich dniach sprawa jednak ponownie rozpaliła media. Wszystko za sprawą nowych tropów, które pojawiły się ku uciesze zrozpaczonych rodziców. Policja komentuje trwające poszukiwania.

Tatry
25.09.2023 10:36 Poszukiwania polskiego turysty w Tatrach. Trwa walka z czasem, w sieci pojawił się apel żony

Trwają poszukiwania 50-letniego Polaka, który zaginął w słowackich Tatrach. W niedzielę 24 września wieczorem słowaccy ratownicy górscy poinformowali, że ze względu na "niesprzyjające warunki" poszukiwania chwilowo przerwano. Zaginiony mężczyzna informował TOPR w sobotę wieczorem, że jest ranny i zwrócił się z prośbą o pomoc. Potem kontakt z nim się urwał. W sieci pojawił się apel zrozpaczonej żony.

Poszukiwany Dawid I.
24.09.2023 08:42 Uciekł ze szpitala, może zachowywać się irracjonalnie. Policja wydała komunikat

Policja poszukuje mężczyzny, który uciekł z jednego z gdańskich szpitali. 36-latek, według informacji organów ścigania, może zachowywać się irracjonalnie. Przewidują, że aktualnie znajduje się w którymś z miast na terenie Wielkopolski. Policja opublikowała szczegóły oraz zdjęcia poszukiwanego Dawida Iwaszkiewicza. Pomóc może każdy z nas.

Krzysztof Dymiński
20.09.2023 22:43 Zaginął Krzysztof Dymiński. Ojciec nastolatka wydał przejmujący apel

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął pod koniec maja tego roku. Kilka dni temu w mediach pojawiły się nowe informacje, które zdaniem matki mogą być kluczowe w sprawie. Ojciec Krzysztofa w programie TVN Uwaga wystosował do syna przejmujący apel. Rodzina cały czas wierzy, że chłopak odnajdzie się cały i zdrowy.

Krzysztof Dymiński
19.09.2023 22:50 Nowe informacje nt. zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego. Plakaty trafiają na plebanie

Krzysztof Dymiński nadal pozostaje zaginiony. Rodzina nie przestaje wierzyć w to, że nastolatek odnajdzie się cały i zdrowy. Najnowsze doniesienia na temat tego, że widziano poszukiwanego chłopca, rozpaliły nową teorię na temat tego, co dzieje się z 16-letnim Krzysztofem. Osoby zaangażowane w sprawę wysyłają zdjęcia do konkretnych osób w Polsce, wszystko przez rzekomy cel Krzysztofa.

Napad w Jeleniej Górze
09.09.2023 22:13 Pobili bezbronnego mężczyznę. Policja apeluje o pomoc w identyfikacji sprawcy

Policjanci z Jeleniej Góry udostępnili nagranie z brutalnego pobicia, do którego doszło 31 lipca na ul. Cieplickiej. Mundurowi proszą o pomoc w identyfikacji jednego z trzech agresorów.

policja
07.09.2023 08:18 Poszukiwany 23-latek nie żyje. Policjanci zwrócili uwagę na jeden szczegół

Rodzina zgłosiła zaginięcie 23-latka 3 września. Najbliżsi widzieli mężczyznę ostatni raz 31 sierpnia. Nie przestawali wierzyć, że zaginiony wróci do domu, ale policjanci przekazali wiadomości, które pozbawiły tej nadziei. Śledczy są jednak skonsternowani. Niemal wszystko wskazuje na samobójstwo, ale jeden szczegół niemal to wyklucza.

Krzysztof Dymiński
05.09.2023 17:50 Przełom w sprawie zaginięcia Krzysztofa Dymińskiego? Jest komunikat policji

Krzysztof Dymiński nadal jest poszukiwany. Policja i rodzina od maja 2023 r. nie wie, gdzie znajduje się 16-latek. Niedawno pojawiły się doniesienia, że nastolatka widziano nad morzem. Rodzice chłopca skomentowali poszukiwania. Głos zabrali również policjanci. Co wiadomo w tej sprawie?

rowerzysta
31.08.2023 08:20 Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dopuścił się haniebnego czynu, policja prosi o pomoc

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Targówek opublikowała jego wizerunek ze względu na haniebny czyn, którego dopuścił się wobec młodej kobiety siedzącej na przystanku. Mundurowi proszą o wsparcie wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu tożsamości delikwenta.

policjant poszukiwany
29.08.2023 22:23 Policja wydała list gończy za Marcinem Wroną. Straszne, czego się dopuścił

Policja poszukuje Marcina Wrony. Mężczyzna został skazany za wyjątkowe okrucieństwo w stosunku do psa. Suczka Zizi przeżyła okrutny ból, a z jej pyska ciekła krew. Sąd skazał jej kata na karę więzienia, ale mężczyzna uciekł. Każdy, kto wie, gdzie jest Marcin Wrona, powinien zgłosić się do policjantów.

Krzysztof Dymiński
28.08.2023 20:23 Mama zaginionego Krzysztofa opublikowała smutny wpis. Trudno powstrzymać łzy

Mama zaginionego Krzysztofa Dymińskiego opublikowała emocjonalny wpis. Kobieta trzy miesiące po zniknięciu syna skierowała słowa wprost do dziecka. Ostatnio pojawiły się informacje, że 16-latek widziany był nad morzem.

radiowóz policja
28.08.2023 16:19 Policja apeluje o pomoc w znalezieniu mężczyzny. Zabił człowieka i uciekł z miejsca wypadku

Policja prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny. 37-letni Piotr Chłanda z Rzeszowa spowodował w sobotę (26.08.2023 r.) śmiertelny wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci opublikowali zdjęcie poszukiwanego.

mężczyzna policja
22.08.2023 15:36 Policja poszukuje tego mężczyzny. Jest podejrzanym w sprawie

Policja z warszawskiej Białołęki opublikowała apel. Śledczy liczą, że ktoś rozpozna mężczyznę z opublikowanych zdjęć. Jest on podejrzewany o kradzież, a wyliczone szkody nie należą do małych. Każda wiadomość może okazać się cenna.

las służby ratownik
21.08.2023 14:13 Wyszedł z wesela i zniknął. Tragiczny finał poszukiwań 25-latka

Tragiczny finał poszukiwań 25-latka z Dębnicy (woj. wielkopolskie). Adrian J. bawił się na weselu, zniknął po tym, jak został odwieziony po zabawie pod dom. Ratownicy poinformowali o zakończeniu działań. 

poszukiwany
18.08.2023 13:52 Policja opublikowała portret pamięciowy. Mężczyzna zaatakował kobietę w parku i ją zranił

Policja z Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie) poszukuje mężczyzny, który we wtorek 15 sierpnia miał zaatakować przy użyciu ostrego narzędzia kobietę w parku przy os. Błękitnym. Mundurowi pokazali portret pamięciowy i apelują o pomoc w odnalezieniu mężczyzny.

policjant poszukiwania
13.08.2023 17:47 Policja apeluje, pilnie poszukują 72-letniego Józefa. Senior wsiadł na rower i zniknął

Emeryt z Żółwina (woj. lubuskie) wsiadł na rower i zniknął. Rodzina oraz policja proszą o pomoc w ustaleniu, gdzie znajduje się 72-letni Józef Bałchanowski. Senior potrzebuje pomocy, gdyż na stałe przyjmuje leki.

policja
13.08.2023 13:30 Tragiczny finał poszukiwania opiekuna kolonijnego. Mężczyzna wszedł do jeziora i zaginął

Służy prowadziły poszukiwania około 40-letniego mężczyzny, opiekuna grupy kolonijnej, który w sobotnie popołudnie wszedł do Jeziora Durowskiego w Wągrowcu (woj. wielkopolskie) i zaginął. W niedzielę służby wznowiły poszukiwania. Niestety, odnaleziono ciało mężczyzny. 

policja nastolatek
10.08.2023 22:24 Policjanci szukali go w lesie. 14-latek był w zupełnie innym miejscu

Policja poinformowała o szczęśliwym finale poszukiwań 14-letniego Igora. Chłopca w lesie szukali policjanci i strażacy oraz specjalistyczna grupa, ale wszystko to było na marne. Nastolatek znajdował się bowiem w zupełnie innym miejscu. Szczegóły tych poszukiwań dziwią.

grzybiarz policja ratownik
07.08.2023 08:41 Dramatyczny finał grzybobrania. Natychmiast przyjechała policja i ratownicy

85-latek poszedł na grzyby, ale nie był w stanie samodzielnie z nich wrócić. Zadzwonił na policję, ale funkcjonariusze mieli problem, aby ustalić, gdzie się znajduje. Skorzystali ze sprytnego sposobu, który pozwolił na szczęśliwe zakończenie sprawy.

policja
05.08.2023 10:26 Nowe doniesienia ws. obławy za uciekinierami z poprawczaka. Jest komunikat policji

W piątek 4 sierpnia z zakładu poprawczego w Trzemesznie w Wielkopolsce uciekło czterech osadzonych. Dwóch z nich próbowało przepłynąć przez Jezioro Popielewskie. Jeden został szybko ujęty, drugi zaczął tonąć i niestety nie udało się go uratować. Za pozostałymi dwoma policja rozpoczęła obławę. W sobotę rano służby wydały komunikat.

poszukiwany mężczyzna z warszawskiego autobusu
18.07.2023 15:16 Policja poszukuje mężczyzny. Miał dopuścić się haniebnych rzeczy wobec dziecka

Chwile grozy przeżyła nieletnia dziewczynka, która pod koniec czerwca została zaatakowana w jednym ze stołecznych autobusów. Jadącemu pojazdem linii nr 723 dziecku groził werbalnie oraz przy użyciu noża mężczyzna, którego poszukuje teraz policja. Jego wizerunek mundurowi opublikowali w sieci, licząc na pomoc postronnych osób w poszukiwaniach. Wszyscy rozpoznający agresora proszeni są o natychmiastowy kontakt z funkcjonariuszami.

zaginiony
13.07.2023 08:35 Zaginął 25-letni Piotr. Ślad urywa się w lesie. Dramatyczny apel matki

Policja w Olsztynie poszukuje 25-letniego Piotra Kolendo. Mężczyzna ostatni raz widziany był we wtorek 11 lipca. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 25-latek obecnie może przebywać poza Olsztynem. - Jest chory, bez leków, jest realne zagrożenie życia - mówi zrozpaczona matka.

Poszukiwani, Darłowo
05.07.2023 17:59 Darłowo. Policja poszukuje tych mężczyzn. Dopuścili się haniebnego czynu

W nocy z wtorku na środę (4/5.07) w Darłowie dwóch mężczyzn zaatakowało 67-latka. Napastnicy ukradli mu telefon, złoty łańcuszek z krzyżykiem oraz portfel z dokumentami, kartą bankomatową i gotówką. Policja opublikowała wizerunki sprawców i prowadzi poszukiwania.

Adam Aneta Jagłowie
30.06.2023 13:53 Nowe fakty ws. małżeństwa z Warszawy. Policja zadała im ważne pytanie, zaskakująca odpowiedź

W maju małżeństwo z Warszawy porzuciło synów i wyjechało z miasta, a potem z kraju. Jagłowie spotkali się zarówno z polską, jak i czeską policją. Okazuje się, że byli świadomi, że są poszukiwani. Nie zamierzali jednak wrócić do rodziny. 

Adam Aneta Jagłowie
26.06.2023 09:59 Czy małżeństwo z Warszawy poniesie jakieś konsekwencje? Takiej sprawy jeszcze w Polsce nie było

Minął miesiąc, odkąd małżeństwo z Warszawy porzuciło synów i wyjechało z miasta, a potem z kraju. Jagłowie kilka dni temu spotkali się z policjantami, jednak nie zdecydowali się na powrót do rodziny. Czy parze grożą jakieś konsekwencje? 

zaginiony
25.06.2023 11:49 Dramatyczne poszukiwania 16-letniego Krzysztofa. "Nie ma żadnego dowodu, że nie żyje"

- Nie ma żadnego dowodu, że nie żyje. Dlatego szukamy go i chcemy, żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało - mówi zrozpaczony ojciec zaginionego Krzysztofa Dymińskiego. Cały czas trwają poszukiwania chłopca. Przypomnijmy, że 16-latek wyszedł z domu 27 maja 2023 roku i ślad po nim zaginął. W mediach społecznościowych umieścił tajemniczą, pożegnalną wiadomość. Co się dzieje z nastolatkiem?

poszukiwany
24.06.2023 17:06 Niebezpieczny mężczyzna uciekł z rąk policji. Służby publikują jego wizerunek

Trwa obława na więźnia, który w czwartek 22 czerwca brutalnie pobił dwóch policjantów, po czym uciekł z terenu sądu w Piasecznie.  Służby publikują wizerunek mężczyzny i proszą o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu. 

policja
24.06.2023 08:08 Pobił funkcjonariuszy i uciekł. Jest nagranie i nowe informacje w sprawie

W czwartek w Piasecznie doszło do niecodziennego zdarzenia. Więzień zaatakował i pobił policjantów, którzy transportowali go z aresztu śledczego do sądu. Wciąż jest poszukiwany. Jeden z funkcjonariuszy został uderzony na tyle mocno, że stracił przytomność. W sieci pojawiło się nagranie z tego incydentu, są też nowe informacje.