Goniec.pl

KPP Jasło

Podkarpackie. Pijany spowodował wypadek. Cztery osoby w szpitalu

26 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Eryk Błaszak

Cztery osoby trafiły do szpitala wyniku dramatycznego wypadku do jakiego doszło na drodze powiatowej w miejscowości Osobnica w woj. podkarpackim. Według ustaleń policji 48-letni kierowca bmw nie ustąpił pierwszeństwa prowadzonej przez 29-latkę Toyocie doprowadzając do zderzenia pojazdów. Mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Osobnica. Pijany kierowca nie ustąpił pierwszeństwa. Cztery osoby w szpitalu

Do drastycznie wyglądającego wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Osobnica w woj. podkarpackim. W środowych godzinach wieczornych policjanci w Jaśle otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, w którym uczestniczyły dwa pojazdy.

- Kierujący osobowym bmw, 48-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącej w kierunku Dębowca toyocie, którą podróżowała 29-latka wraz z dwójką dzieci w wieku 3 i 9 lat - przekazali funkcjonariusze z KPP w Jaśle.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia służby przystąpiły do natychmiastowej pomocy poszkodowanym w wypadku osobom. W wyniku zderzenia wszyscy uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do jaselskiego szpitala.

Przeprowadzone na miejscu badania wykazały w organizmie 48-latka obecność blisko promila alkoholu. Jak przekazali funkcjonariusze, od mężczyzny pobrano dodatkowo krew do dalszych badań.

- Policjanci na miejscu wypadku wykonali oględziny i sporządzili dokumentację fotograficzną. Podczas wykonywanych czynności kierującemu bmw, 48-latkowi pobrano krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu także uprawnienia do kierowania pojazdami - poinformowali funkcjonariusze.

Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Na załączonych przez policję zdjęciach można zauważyć nie tylko siłę z jaką zderzyły się oba pojazdy, lecz również będącą w pojeździe mężczyzny butelkę z alkoholem.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl/radiozet.pl/fb/Jasielski Portal Informacyjny Jaslo4U.pl

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Wiadomości

Koszalin. Została zamknięta w sklepie, nie mogła się wydostać. Na miejsce wezwano służby
Czytaj więcej >

Wiadomości

Siedlce. Martwy 74-latek znaleziony w łazience. Służby nie mają wątpliwości co do przyczyny zgonu
Czytaj więcej >

Życie

Od poniedziałku w Lidlu festiwal okazji. Takich cen nie widzieliśmy już dawno
Czytaj więcej >

Wiadomości

Mariusz Błaszczak wypalił u Rydzyka o Janie Pawle II. Kontrowersyjne słowa
Czytaj więcej >

Wiadomości

Najgroźniejsi przestępcy w Polsce. Policja publikuje wizerunki i prosi o pomoc
Czytaj więcej >

Wiadomości

Zacznie się już w poniedziałek. Kolejki ustawią się do Biedronki, lepiej się spieszyć
Czytaj więcej >
Eryk Błaszak

Między Mickiewiczem a Słowackim zasiadam na widowni spektaklu politycznego, by przekazywać dzieje polsko-polskiej miłości. Wszak nie ma większych proroków niż w kraju nad Wisłą.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]