Goniec.pl
Aleksander M.
Facebook

Facebook

Morderstwo w Inowrocławiu: Sąsiedzi słyszeli krzyki. "On się załamał po tym programie"

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Zuzanna Ptaszyńska

Nie milkną echa tragedii, do której doszło na jednym z inowrocławskich osiedli. Uczestnik "Kuchennych rewolucji", 52-letni Aleksander M. zabił swoją córkę Igę, a następnie popełnił samobójstwo. Sąsiedzi rodziny zabrali głos w sprawie. Relacjonowali, że feralnej nocy słyszeli krzyki i że wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Tragedia w Inowrocławiu

W sobotę (21.01) po 6:00 do mieszkania przy al. Niepodległości w Inowrocławiu wparowali funkcjonariusze policji wezwani przez 52-latka, który wyznał w rozmowie telefonicznej, że zabił swoją córkę. Mundurowi odnaleźli w mieszkaniu leżące na ziemi zakrwawione zwłoki 10-letniej Igi. Zabójcą faktycznie okazał się ojciec dziewczynki, Aleksander M., który chwilę po zadaniu bezbronnemu dziecku ostatniego ciosu nożem wyskoczył z 4. piętra. Zmarł w szpitalu.

noc-ciemno-nocne-zdarzenie-swiatla-radiowoz-samochod-policja-podkarpacka (2)

Tragedia w Inowrocławiu. Na jaw wyszły nowe fakty ws. zabójstwa 10-latki

CZYTAJ DALEJ

Dwa dni po tej niewyobrażalnej tragedii najbliżsi zmarłych zabrali głos. - Bardzo przeżywamy to, co stało się w naszej rodzinie. Wiemy jednak, że Olek bardzo kochał córki. Wszystko by dla nich zrobił. Nie możemy uwierzyć w tę tragedię — mówili w rozmowie z Wirtualną Polską członkowie rodziny zamordowanej 10-latki.

Zabójcą był uczestnik "Kuchennych rewolucji"

Mężczyzna był uczestnikiem "Kuchennych rewolucji", kultowego już programu z ramówki TVN. Magda Gessler wizytowała prowadzoną przez Aleksandra M. i jego żonę restaurację, a odcinek z ich udziałem został usunięty z serwisu Player.pl.

Portal Wirtualne Media dotarł do osoby z kręgu stacji i poprosił o wyjaśnienie tego ruchu. Rozmówca serwisu nie miał wątpliwości, że to standardowe działanie w tego typu sytuacjach. - To zupełnie zrozumiały ruch, nie ma w nim niczego nadzwyczajnego. Byłoby czymś głęboko niemoralnym pozostawienie tego odcinka dostępnym na Playerze, a zdjęć z niego w innych miejscach sieci. Przecież mówimy o zbrodni — wskazało źródło portalu.

Sąsiedzi zabrali głos ws. tragedii

Dziennikarze Super Expressu dotarli do babci dziewczynki oraz mieszkańców bloku, w którym doszło do tragedii. Sąsiedzi nie mogą uwierzyć, że mogło dojść do takiego zdarzenia. - Iga raz krzyknęła. Tylko raz. Było po szóstej — wspomina jedna z kobiet mieszkających przy ul. Niepodległości w Inowrocławiu.

- To mieszkanie jest po rodzicach Olka. Oni wszyscy dawno wyjechali do Włoch. Olka znałam od piątego roku życia. Mama Olka jeszcze żyje. Wszystkie jego córki grają w tenisa. Iga też grała. W tej jego restauracji była półka z ich pucharami. Ja w piątek ich widziałam. Ona taka rezolutna dziewczynka była. Tak mądra — relacjonowała.

Reporterzy dowiedzieli się, że feralnej nocy w mieszkaniu byli tylko Aleksander M. i Iga, której jedna siostra spała u koleżanki, druga zaś mieszka w innym mieście. Mama dziewczynki przebywa od jakiegoś czasu w szpitalu. - On się załamał po tym programie. Babcia im pomagała. Przychodziła każdego dnia. Czasami nawet nocowała. To mama Iwony. Nie wiem, dlaczego ona jest w tym szpitalu. Może ma depresję — dodała kobieta.

Policja

Uczestnik "Kuchennych rewolucji" miał zabić 10-letnią córkę. Ujawniono nagranie z programu

CZYTAJ DALEJ

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Super Express, TVN, Wirtualna Polska

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Zuzanna PtaszyńskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: zuzanna.ptaszynska@iberion.pl

Podobne artykuły

Iberion materiały własne

Wiadomości

Malediwy: Turysta z Polski zginął podczas nurkowania. Został potrącony przez motorówkę

Czytaj więcej >
Sędzia, sądownictwo Polska

Wiadomości

Chcąc zwalczyć gryzonie, zostawił w budynku trutkę. Nie żyje dziecko. Mężczyzna usłyszał wyrok

Czytaj więcej >
PKP
LISI NIESNER/AFP/East News, magro_kr/flickr.com

Wiadomości

Będzie obniżka cen biletów PKP? Premier zabrał głos

Czytaj więcej >
Wybuch gazu katowice

Wiadomości

"Interwencja". Wstrząsające doniesienia o wybuchu w Katowicach. Przed śmiercią ofiary napisały list

Czytaj więcej >
Juszczenko, Lech Kaczyński
ARTUR BARBAROWSKI/East News, Jan BIELECKI/East News

Wiadomości

Wiktor Juszczenko: "Jestem przekonany, że Lecha Kaczyńskiego zabili Rosjanie"

Czytaj więcej >
90-letni mężczyzna skierował się z apelem do młodzieży (Goniec.pl).

Wiadomości

Zapytaliśmy 89-latka o młodzież. Senior zwrócił się z ważnym apelem

Czytaj więcej >