Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Paweł Kukiz przejechał się po Piotrze Zielińskim: "Wybaczcie..."
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 22.06.2024 16:00

Paweł Kukiz przejechał się po Piotrze Zielińskim: "Wybaczcie..."

Paweł Kukiz Piotr Zieliński
Fot. East News/ Wojciech Olkusnik, East News/IMAGO/BEAUTIFUL SPORTS/Buriakov/Imago Sport and News

Po porażce Polski na Euro 2024 w sieci nie brak negatywnych komentarzy w stronę Michała Probierza i jego podopiecznych. Wnioski z piątkowego meczu wyciągają jednak nie tylko piłkarze, ale i politycy. Paweł Kukiz odniósł się do wypowiedzi reprezentanta Polski, Piotra Zielińskiego. Takich słów mało kto się spodziewał.

Sromotna porażka Polaków na Euro. Głos zabrał Paweł Kukiz

Rozgoryczeni kibice właśnie wracają z Berlina do Polski, a piłkarze z pewnością zastanawiają się nad tym, co w meczu z Austrią poszło nie tak. Podopieczni trenera Ralfa Rangnicka zwyciężyli z Biało-Czerwonymi 3:1, przekreślając nasze szanse na awans do 1/8 Euro 2024. Komentarze na temat gry Polaków napływają ze wszystkim stron, w tym także ze sceny politycznej.

Wiemy, kim jest malarz z hitowego nagrania Gońca. Młody mężczyzna zachwycił całą Polskę

Kukiz skomentował słowa Zielińskiego. Padły mocne słowa

Swoim komentarzem w sprawie postanowił się podzielić także niegdysiejszy muzyk, a dzisiaj poseł Prawa i Sprawiedliwości. W udostępnionym na Facebooku poście Paweł Kukiz odniósł się do ostatniej wypowiedzi Piotra Zielińskiego. Pomocnik Biało-Czerwonych niedługo po starciu z Austrią stwierdził, że ”to nie był słaby występ reprezentacji Polski”.

Według mnie to nie był słaby występ reprezentacji Polski. Pierwsze 15 minut było negatywne, ale potem już było dużo fajnych akcji ofensywnych, które jednak nie zakończyły się golem. Gdybyśmy strzelili jednego czy dwa gole więcej, mielibyśmy inny mecz – powiedział, cytowany przed Interię. 

Paweł Kukiz nie szczędził piłkarzowi mocnych słów. Padły nawet sugestie, że coś negatywnego dzieje się ze zdrowiem Zielińskiego. 

Wybaczcie ale pojęcia nie mam jak to skomentować. Może tylko tyle, że - jak widać - sport wyczynowy niekoniecznie pozytywnie wpływa na zdrowie – napisał w mediach społecznościowych poseł.

ZOBACZ: Skandal na antenie TVN24. Kibic nagle chwycił za mikrofon, padły wulgarne słowa

Internauci odpowiedzieli Kukizowi

Pod publikacją Pawła Kukiza zebrało się ponad 150 komentarzy. Co ciekawe, opinie internautów były w tej sprawie podzielone. Niektórzy zgodzili się z krytyką ze strony posła.

Śmieszne to tłumaczenie się z przegranej – napisała jedna z osób.

Gdyby nie drużyna przeciwna, to wygralibyśmy ten mecz – wtórowała kolejna.

Inni odpowiedzieli na słowa Pawła Kukiza o zdrowiu piłkarza.

Tak samo jak aktywna polityka, ona też nie wpływa zbyt dobrze na zdrowie – stwierdził internauta.