Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Burza po konkursie kopania grobów na czas. Internauci byli bezlitośni
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 08.06.2024 13:01

Burza po konkursie kopania grobów na czas. Internauci byli bezlitośni

grób, ludzie
Fot. Facebook.com/W Kielcach

W Kielcach odbyły się zawody w kopaniu grobów na czas. Niecodzienny konkurs zakończył się podium dla Polaków. Komentarze pod nagraniem zmagań śmiałków, którzy podjęli wyzwanie, zaskakują. - Absurd. Kpina z umierania - grzmią internauci. Padły bardzo mocne słowa.

Kielce: odbył się konkurs kopania grobów na czas

To prawdopodobnie najbardziej nietypowy konkurs, jak odbywa się w Polsce. W Kielcach podczas Jubileuszowych X Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO wyłoniono osobę, która najszybciej kopie groby.

Konkurs kopania grobu na czas to nie żart. Zawody wzbudziły spore zainteresowanie, a chętnych do udziału nie brakowało. Nagranie ze zmagań trafiło do sieci. Wywołało prawdziwą burzę.

Sąsiedzi zmarłego żołnierza przerwali milczenie. Padły wymowne słowa

Konkurs kopania grobu na czas wywołał oburzenie

Na profilu “W Kielcach” na Facebooku pojawił się skrót tego, jak przebiegał konkurs kopania grobów na czas. Na nagraniu opublikowanym w sieci widać wyznaczony fragment płaskiej przestrzeni, dwa wbite krzyże oraz mężczyzn kopiących dziurę o wielkości trumny.

ZOBACZ TAKŻE: Dwulatka zjadła owoc z ogrodu dziadków. Chwilę później gnali na SOR

Komentarze pod nagranie z konkursu kopania grobów na czas są wyjątkowo mieszane. Chociaż niektórzy doceniają nietypowe zawody, to spora część internautów postanowiła dobitnie wyrazić swój sprzeciw wobec atrakcji odbywającej się podczas targów branży pogrzebowej.

Absurd. Kpina z umierania - napisała jedna z komentujących kobiet.

Czegoś tak głupiego nawet po wódce bym nie wymyśliła - dodała inna osoba.

Ciekawe jak wpłynęły takie "zawody" na kogoś, komu nie dawno zmarła bliska osoba - zapytał ktoś inny.

Burza w sieci pod nagraniem z konkursu w kopaniu grobów

Szefunciowie zakładów pogrzebowych mają zabawę bo który z nich wziął szpadel do ręki i kopał???Zrobiliście że swoich pracowników takie swoje zoo na pokaz żenada i upadek brak kręgosłupa moralnego (pisownia oryginalna - przyp. red.) - czytany w olejnym oburzonym komentarzem.

Organizatorzy oraz wszyscy którzy brali jakikolwiek udział jedno wielkie dno, żenada - napisała kolejna osoba.

A biegu z trumną i skoku przez wieniec tym razem nie rozegrali? - zadrwił inny niezadowolony internauta.

Pomimo wielkich emocji konkurs cieszył się dużą popularnością. W tym roku zawody w spaniu grobów wygrali Węgrzy. Drugie miejsce zajęła ekipa ze Słowacji, a polscy grabarze uplasowali się na trzecim miejscu na podium.