Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Społeczeństwo > Nietypowa atrakcja komunijna hitem sieci. Nagranie podzieliło internautów
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 16.05.2024 23:08

Nietypowa atrakcja komunijna hitem sieci. Nagranie podzieliło internautów

komunia
Fot. Pixabay/tobiaswahl

Kreatywność rodziców w zakresie organizowania przyjęć komunijnych nie zna granic. Chcąc sprawić swoim pociechom jak najwięcej radości, często decydują się na niecodzienne rozwiązania, co przekłada się zaskakujące atrakcje dla dziecka. Na pewnej imprezie komunijnej pojawił się niedawno… gigantyczny biały miś. Internauci są podzieleni.

Taką atrakcje zorganizowali dla komunię swojego dziecka

Ruszył sezon komunijny. W wielu domach trwają jeszcze ostatnie przygotowania prezentów i uroczystości dla dziecka, które przyjmie Pierwszą Komunię Świętą. Niektórzy już mają to za sobą i chwalą się wystawnym przyjęciem w mediach społecznościowych. Tak właśnie stało się w przypadku jednej z imprez, której nagranie znalazło się na TikToku. Uwagi internautów nie przykuły tym razem drogie prezenty dla dziecka, ale nietypowa atrakcja. W ogrodzie pewnego lokalu pojawił się gigantyczny, biały miś.

Te osoby nie muszą się spowiadać. Ksiądz wyjaśnia, wielu nie ma o tym pojęcia

Wielki miś na komunii

Wizyta u fryzjera, wystawny obiad czy podjechanie pod kościół limuzyną? To już przeżytek. Niektórzy rodzice idą o krok dalej i wymyślają mniej oklepana atrakcje dla dziecka i jego gości. Jedna z nich właśnie pojawiła się na tiktokowym profilu ”misiek_tymek”. Na jedno z przyjęć komunijnych został zaproszony duży, biały miś. Człowiek w przebraniu ogromnego zwierzaka wywijał z gośćmi na parkiecie w rytm piosenki disco polo.

ZOBACZ TAKŻE: Była 8:12. Nagle na plaży w Rewalu stało się to

Nawet babcia się nie powstrzymała

W pewnym momencie nagrania możemy zobaczyć, że miś porwał do tańca także starszą kobietę. Pozostali goście wydawali się równie rozbawieni występem ogromnego pluszaka. Entuzjazmu nie podzielili jednak niektórzy internauci.

Chryste... z roku na rok coraz lepiej; Misiu fajny, ale niekoniecznie na komunię, ale co kto lubi – napisali użytkownicy tiktoka.

Współczuję tej roboty. Ciekawe jak jest w środku tego misia. Podziwiam za tą energię i zaangażowanie. Jak to się mówi: nie ważne, co robisz, ale rób to dobrze – stwierdziła kolejna osoba.

ZOBACZ WIDEO: To MUSI zrobić Polska. "Kompletna destabilizacja" Dr Bartosiak ostro o przyszłości świata ‼️

Źródło: edziecko.pl