Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Warszawa. Nie żyje starsza kobieta, ujawniono niepokojące kulisy
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 16.05.2024 20:19

Warszawa. Nie żyje starsza kobieta, ujawniono niepokojące kulisy

policja
Fot. Małopolska Policja

Wstrząsające doniesienia z warszawskiego Mokotowa. W czwartek przed południem doszło do zabójstwa starszej, około 80-letniej kobiety. Na miejscu trwają prace policjantów pod nadzorem prokuratora. W mediach pojawiły się przerażające doniesienia na temat szczegółów sprawy.

Zabójstwo na Mokotowie. Ofiarą ok. 80-letnia kobieta

O zbrodni jako pierwszy poinformował portal TVN Warszawa. W czwartek przed południem w bloku przy ul. Bryły na warszawskim Mokotowie miało dojść do morderstwa. Ofiarą maiła paść starsza, około 80-letnia kobieta. Jak nieoficjalnie udało się ustalić dziennikarzom Onetu, zwłoki zostały odnalezione po tym, jak zawiadomienie do służby złożyła wnuczka ofiary, która nie mogła ani skontaktować się z babcią, ani wejść do mieszkania.

Te osoby nie muszą się spowiadać. Ksiądz wyjaśnia, wielu nie ma o tym pojęcia

Zabójstwo kobiety na Mokotowie. Media: miała worek na głowie i obcięte palce

Robert Szumiata, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że doszło do zdarzenia na tle kryminalnym. Ze względu na dobro sprawy funkcjonariusze na ten moment nie przekazują większej ilości informacji, na miejscu trwają pracę policjantów pod nadzorem prokuratora.

W mediach pojawiły się przerażające doniesienia na temat szczegółów sprawy. Onet donosi, że zamordowana kobieta miała obcięty palec, nóż w bity w szyję, a na głowie reklamówkę. Wstępne ustalenia miały pozwolić na stwierdzenie, że ofiara została uduszona.

ZOBACZ TAKŻE: ”Myśleliśmy, że to ćwiczenia”. Trzy osoby trafiły do szpitala

Nieoficjalnie: trwają poszukiwania podejrzanego, to syn ofiary

Dziennikarzom udało się również ustalić, że kobieta mieszkała na parterze jednego z bloków razem ze swoim synem. Według relacji sąsiadów to właśnie on miał dokonać zbrodni, jednak motyw zabójstwa nie jest na razie znany. Mężczyzna miał wyskoczyć z okna na parterze i oddalić się w nieznanym kierunku. Trwa obława za około 50-letnim sprawcą. Jak informuje Miejski Reporter, na miejscu czynności prowadziła grupa dochodzeniowo-śledcza, kryminalni, prokurator, oraz pies tropiący.

ZOBACZ WIDEO: To MUSI zrobić Polska. "Kompletna destabilizacja" Dr Bartosiak ostro o przyszłości świata ‼️

Źródło: Onet.pl, TVN24.pl