Goniec.pl > Wiadomości > Nieoficjalnie: W piwnicy znaleziono szczątki noworodka. Może być więcej ciał dzieci
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 15.09.2023 22:19

Nieoficjalnie: W piwnicy znaleziono szczątki noworodka. Może być więcej ciał dzieci

policja
Goniec

Jak poinformowało nieoficjalnie Radio Gdańsk, w jednej z miejscowości w gm. Stara Kiszewa w powiecie kościerskim znaleziono szczątki noworodka. W sprawie zatrzymano dwie osoby. Nieoficjalnie wiadomo, że mogą znajdować się tam ciała jeszcze dwojga dzieci.

Pomorskie. Szczątki noworodka w piwnicy

Do makabrycznego odkrycia doszło w piątek 15 września na posesji jednego z domów we wsi Czerniki w gminie Stara Kiszewa. Szczątki noworodka miały być ukryte w piwnicy jednego z domów. 

- Niewykluczone, że na tym nie koniec. Nieoficjalnie wiadomo, że mogą znajdować się tam ciała jeszcze dwojga dzieci - informuje Radio Gdańsk. Według nieoficjalnych informacji szczątki noworodka znaleziono w worku. 

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

Policja jak na razie nie udziela informacji

Policja zatrzymała już w tej sprawie dwie osoby: 54-letniego ojca noworodka, a także 20-letnią córkę mężczyzny, która prawdopodobnie jest również matką dzieci.

Służby nie udzielają jak na razie żadnych informacji w tej sprawie. Na miejscu trwają czynności, które nadzoruje prokuratura. Technicy kryminalistyki przekopują teren posesji. Zbierają ślady i dowody. - Czynności prowadzone są w kierunku zabójstwa - informuje Radio Gdańsk.

Poród mógł mieć miejsce 3 tygodnie temu

Do makabrycznego znaleziska doszło w miejscowości Czerniki (powiat kościerski, województwo pomorskie). Jak ustalili reporterzy RMF FM, do porodu mogło dojść ok. trzy tygodnie temu.

Sprawa jest rozwojowa. O wszelkich nowych okolicznościach i ustaleniach śledczych będziemy natychmiast informować.

 

Źródło: Radio Gdańsk