Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje kobieta. Jej samochód został zmiażdżony przez TIR-a
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.04.2024 20:38

Nie żyje kobieta. Jej samochód został zmiażdżony przez TIR-a

samochód, wypadek
Fot. JRG Szamotuły, st. ogn. Roman Gronowski

Tragiczny wypadek w Sękowie (woj. wielkopolskie). Samochód osobowy jadący drogą krajową numer 92 został przygnieciony przez naczepę ciężarówki. Kobieta została uwięziona we wraku zmiażdżonego auta.

Sękowo: samochód osobowy zderzył się z ciężarówką

W Sękowie w województwie wielkopolskim w środę (03.04) doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Około godziny 16.40 doszło do zderzenia dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło na trasie K92 w okolicy Sękowa. Zderzyły się tam ze sobą samochód osobowy marki Peugeot oraz samochód ciężarowy - poinformowała st. asp. Sandra Chuda.

TVP przekazała tragiczną wiadomość. "Zmarł nasz telewizyjny kolega"

Osobówka została zmiażdżona przez naczepę TIR-a

Kiedy służby dojechały na miejsce wypadku, im oczom ukazał się zmiażdżony samochód osobowy. Karoseria Peugeota była zmiażdżona. Strażacy natychmiast wyciągnęli specjalistyczny sprzęt do rozcinania blachy. Kluczowe było bowiem dotarcie do 39-letniej kobiety siedzącej za kierownicą pojazdu.

ZOBACZ: ZUS wysyła listy do Polaków. W środku ważne informacje

Kierująca samochodem osobowym znajdowała się uwięziona wewnątrz pojazdu, natomiast kierujący samochodem ciężarowym znajdował się w pobliżu, opuścił pojazd przed przybyciem Straży Pożarnej - wyjaśnił ogn. Łukasz Kawka z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach w rozmowie z lokalnym portalem szamotuly.naszemiasto.pl.

Kobieta nie przeżyła wypadku

Mimo szybkiej pomocy i wydobyciu kobiety ze zmiażdżonego samochodu osobowego przygniecionego przez naczepę ciężarówki, poszkodowana zmarła na miejscu wypadku. Co więcej, strażacy skupili się na rozłączeniu akumulatorów w obu samochodach.

ZOBACZ: Tego od pracowników Biedronki nigdy nie usłyszysz. Nagranie hitem sieci

Policja wyjaśnia okoliczności śmiertelnego wypadku na drodze krajowej numer 92 w Wielkopolsce. Na ten moment żaden ze scenariuszy dotyczący przyczyn zderzenia pojazdów nie został wykluczony.

wypadek.jpg
Samochód osobowy został zmiażdżony przez naczepę TIR-a. Fot. st. ogn. Roman Gronowski, JRG Szamotuły

Źródło: szamotuly.naszemiasto.pl