Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > TVP przekazała tragiczną wiadomość. "Zmarł nasz telewizyjny kolega"
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 05.04.2024 18:42

TVP przekazała tragiczną wiadomość. "Zmarł nasz telewizyjny kolega"

świeczki
Fot. Pixabay/Henryk Niestrój

Nie żyje Ireneusz Bukowski, wieloletni i ceniony pracownik TVP. O śmierci redakcyjnego kolegi poinformował poznański oddział Telewizji Polskiej. - Redakcja nie zapomni o tym, co dla niej zrobił i tego, jak dziennikarze cieszyli się, gdy mieli okazję pojechać z nim na zdjęcia - napisano w pożegnaniu.

TVP w żałobie po śmierci Ireneusza Bukowskiego

Wieloletni pracownik TVP nie żyje. TVP3 opublikowało w piątek (05.04) wiadomość o śmierci Ireneusza Bukowskiego. Poznańska redakcja w osobistych słowach pożegnała kolegę.

Do redakcji TVP3 Poznań dotarła smutna informacja. Po długiej chorobie, zmarł nasz telewizyjny kolega, operator kamery – Ireneusz Bukowski - czytamy w specjalnym wpisie TVP3.

2-latek zginął wychodząc ze sklepu. Świadek ujawnił porażające fakty

Ireneusz Bukowski zmarł po długotrwałej chorobie

Ireneusz Bukowski zmarł po długiej chorobie w piątek 5 kwietnia. Pracownik TVP był cenionym operatorem kamery, który przez lata pracował przy wielu kultowych produkcjach państwowych mediów. Do zespołu TVP dołączył dopiero w 2014 r., ale z miejsca zgrał się ze współpracownikami i na planach zdjęciowych tworzył niepowtarzalną atmosferę.

ZOBACZ: Tajemniczy szczegół na grobie Tomasza Komendy. Wiemy, o co chodzi

Dziennikarze Telewizji Polskiej, którzy mieli okazję współpracować z Ireneuszem Bukowskim, podkreślają, że będzie brakować nie tylko jego talentu oraz umiejętności chwytania obrazu, ale także jego osobowości i podejścia do życia.

Koledzy żegnają operatora kamery w TVP

Ireneusz Bukowski pracował nie tylko przy produkcji filmów i seriali. Widzowie mogli podziwiać dzięki niemu profesjonalne podejście do realizacji koncertów, widowisk oraz spektakli.

ZOBACZ: Marek Czyż czekał do samego końca "19:30". Nagle zwrócił się do widzów

Ceniliśmy go nie tylko za umiejętności zawodowe, ale też za niepowtarzalny sposób patrzenia na świat i pokazywania go. Zawsze zaangażowany, wrażliwy, z poczuciem humoru i artystyczną wrażliwością. Irku, przyjacielu, do zobaczenia... - dodali na koniec pożegnania koledzy i koleżanki z poznańskiej redakcji TVP.

Źródło: tvp3